Відображення деяких сайтів в неправильному кодуванні

Автор Marex, 21 Лютий 2011, 14:12:44

Попередня тема - Наступна тема

Marex

Всім привіт!
Сьогодні вранці на роботі зіткнувся з такою проблемою. На двох машинах (Win 7 + Firefox 4b11; Win XP SP3 + Firefox 3.6.13) сторінка Гугла і ще декілька сайтів відображаються в неправильному кодуванні. Зміна кодування результатів не дала.
ІЕ при першому введенні сайту демонструє те ж, але показує роботу в режимі сумісності. Але при обновленні сторінки починає відображати все нормально. ФФ при будь-яких танцях з бубном вперто показує "матрицю"  :D
Нет роздається через проксю. Говорив з своїм одміном - він слабо розуміє, про що я говорю, стверджує, що все гаразд. Підкажіть, що це може бути?
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

user_lol

Цитата: Marex від 21 Лютий 2011, 14:12:44
Зміна кодування результатів не дала.
На яку змінював, ЮТФ-8 ставив? І там треба десь галочку поставити, щоб вона стала дефолтна

Marex

Цитата: user_lol від 21 Лютий 2011, 18:27:22ЮТФ-8 ставив
Ставив, при жодному кодуванні сторінка нормально не відображається - міняються тільки набори символів.
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

user_lol

#3
Цитата: Marex від 21 Лютий 2011, 18:56:46
Ставив, при жодному кодуванні сторінка нормально не відображається - міняються тільки набори символів.
Якщо в ІЕ норм, гугль каже, що на цих сайтах є
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251(або шось інше)">
І якщо насправді не так - фф намагається самотужки перекодувати, от таке і вилазить.
варіант 1)
ЦитатаTools » Options » Content » Fonts & Colors » Advanced... » Default Character Encoding » UTF-8 или ISO-8859-1
варіант 2)
ЦитатаРешается так: Tools » Options » Advanced » Choose...
Удалить из списка en-us, если не поможет то вообще очистить список.
Або на крайняк є аддони  ;)
ЗІ 20:50 на роботі  ???

Marex

Цитата: user_lol від 21 Лютий 2011, 20:48:51Якщо в ІЕ норм
Ну при першому завантаженні сайту також проблема, тільки при оновленні ослик умудряється щось виправити.

Цитата: user_lol від 21 Лютий 2011, 20:48:51Tools » Options » Content » Fonts & Colors » Advanced... » Default Character Encoding » UTF-8 или ISO-8859-1
Результату нема. Справа в тому, що якби проблема була тільки в кодуванні, то ручна заміна мала б приводити сторінку в нормальний вигляд (чи можливо я помиляюсь?)

Крім того, сьогодні стартова сторінка Гугла не працює на жодному компі в мережі. Цікаво те, що якщо пошук задавати через експрес панель ФФ, то сторінки результатів відображаються без проблем. А в бухів на машині з Win 98 (так їм і треба  :D) ослик взагалі пропонує зберегти файло.
Також побачив таку річ. З неробочих сайтів є кілька, які в пошуку відображаються не одним посиланням, а відразу з розділами. Так от на кожен розділ можливо перейти один раз, щоб він нормально відобразився. При наступному переході вже будуть символи. Бачу я, що тут проблема якихось налаштувань на серваку, а не клієнтського софта.

P. S. В хрома все те ж, що і в ФФ. Оперу не ставив - для мене це рівносильно ІЕ
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...