Вибор интернета!в м.Рівне

Автор Samsung, 08 Лютий 2008, 21:16:29

Попередня тема - Наступна тема

Samsung

Хочу підключить  интернет,но є проблема,не можу вибрать що краще- модем(ОГО-укртелеком), чи ставить тарелку??Хотілось би в CS поиграть.Якщо знаєте, то підскажіть постачальника,і яку швидкість обрати(безлімітка),і за яку плату!!!Яка потрібна швидкість щоб тайминг був норма в CS

mcs220

Ну куча же тем есть по этим вопросам! Неужели настолько лень посмотреть?! Не поиграешь ты в игры через спутник!!
Когда Бог создавал время,он создал его достаточно...

fed

Ну я думаю первый вариант будет дешевле и удобней!!! ;)

Dronic

The purpose of music - to touch the hurt!

r3

Только модем в Укртелекоме не бери! Развод.

fed

Цитата: r3 від 09 Лютий 2008, 13:02:01
Только модем в Укртелекоме не бери! Развод.
Мог бы объяснить почему а то я хочу себе взять а тут "не бери"

r3


Samsung

Цитата: Dronic від 09 Лютий 2008, 12:59:08
Став модем УКРтелеком!!  ;)
Яка потрібна швидкість щоб тайминг був норма в CS


vaDOOM

Цитата: Samsung від 09 Лютий 2008, 20:19:19
Яка потрібна швидкість щоб тайминг був норма в CS
Я з Рівненського району, і у мене стоїть ОГО 512Кб\с
в онлайн ігри граю спокійно і не то шо контру а набагато більш тягнущі ресурси. Та і платити 100грн, а за 150 можна 1мегабіт, так що сам вирішуй, якшо можеш переплатити 50 грн то бери мегабіт, але і 512 хватає.

І ще, у Рівному ж усе місто прокладене кабелями і можна приконектитись, але правда там трохи дорогувато.
Кстаті там подивись у РГМ, чи УкрВест, у них вроді при більш кращі ціни на безліміт, але я незнаю яка якість послуг.
А от Телеком пока у мене нормально.
Модем купив я собі ZyXEL 660RU-EE
, а знайомий за пів км від мене взяв в аренду у них, то у мене стабільно 500-505кб\с, а у нього і до 300 може падати, хоча у нього лінія краща.
Кстаті там у нас в Рівному там в Телекомі якісь трохі тупі сидять, так що заставлять тебе попобігати, поки підключать.  ;)

Dronic

Цитата: r3 від 09 Лютий 2008, 17:52:05
Наценка.
10 грн в місяць...і це багато,це не проблема на мою думку.
The purpose of music - to touch the hurt!

Samsung

Цитата: vaDOOM від 09 Лютий 2008, 20:40:21
Я з Рівненського району, і у мене стоїть ОГО 512Кб\с
в онлайн ігри граю спокійно і не то шо контру а набагато більш тягнущі ресурси. Та і платити 100грн, а за 150 можна 1мегабіт, так що сам вирішуй, якшо можеш переплатити 50 грн то бери мегабіт, але і 512 хватає.

І ще, у Рівному ж усе місто прокладене кабелями і можна приконектитись, але правда там трохи дорогувато.
Кстаті там подивись у РГМ, чи УкрВест, у них вроді при більш кращі ціни на безліміт, але я незнаю яка якість послуг.
А от Телеком пока у мене нормально.
Модем купив я собі ZyXEL 660RU-EE
, а знайомий за пів км від мене взяв в аренду у них, то у мене стабільно 500-505кб\с, а у нього і до 300 може падати, хоча у нього лінія краща.
Кстаті там у нас в Рівному там в Телекомі якісь трохі тупі сидять, так що заставлять тебе попобігати, поки підключать.  ;)
Спс!!, буду брать собі модем.РГМ і УКРВЕСТ підключити можливості немає, адже живу в приватному будику і тягнуть дуже далеко!

r3

Цитата: Dronic від 09 Лютий 2008, 20:54:28
10 грн в місяць...і це багато,це не проблема на мою думку.
А ты о чём?