Back To The Future: The Game

Автор dezmond, 17 Грудень 2010, 21:57:55

Попередня тема - Наступна тема

Чи чекаєте ви гру?

Так, більше ніж інші ігри
2 (15.4%)
Так, як усі ігри
2 (15.4%)
Не чекаю
9 (69.2%)

Всього голосів: 13

dezmond

14 травня 1986. Шість місяців потому після подій фінальної частини трилогії, Марті МакФлай намагається звикнути до думки, що він більше не побачить свого кращого друга Дока, який залишив усе своє життя в 1985 році, включаючи гараж, переповнений винаходами вченого. Особняк Брауана також готують до продажу. Але несподівана поява машини часу ДеЛоріан буквально з нізвідки змушує Марті тривожитися - Док потрапив у біду! І знову Марті - єдиний, хто може врятувати друга!

Офіційно заявлено, що гра буде складатися з 5 частин, які будуть надходити у продаж з перервою в кілька місяців. В кінці трейлера гри, зазначений графік виходу епізодів і їх назви:
   1. Час вийшов (англ. It's About Time) - 22 грудня 2010
   2. Дістати Таннена! (англ. Get Tannen!) - лютий 2011
   3. Громадянин Браун (англ. Citizen Brown) - березень 2011
   4. Подвійне бачення (англ. Double Visions) - квітень 2011
   5. Поза часом (англ. Outatime!) - дата невідома


Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


P.S. Сам фільм я бачив разів 15, тому гру дуже чекаю. :%)

GQuake

Присоединяюсь, очень жду игру. Очень нравится фильм особенно с украинской озвучкой :)

dezmond

Цитата: GQuake від 17 Грудень 2010, 22:09:58особенно с украинской озвучкой :)
В мене на компі в БД ріпі 1080р дві доріжки, одна з Нового каналу, інша з 1+1. ;)

dezmond


Гордон

Дезмонд, а где скрины, системные требования, особенности игры по пунктам?
Кто ж так оформляет тему?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

Цитата: Гордон від 18 Грудень 2010, 19:54:25Дезмонд, а где скрины
Добавил.
Цитата: Гордон від 18 Грудень 2010, 19:54:25системные требования
The official system requirements of the game is unknown.
Цитата: Гордон від 18 Грудень 2010, 19:54:25особенности игры по пунктам
Описание ведь есть, для тебя на русском.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Гордон

О, спасибо за перевод и скрины!
Я так понял, что игра не экшн, а адвенчура-бродилка?
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

dezmond

#7
Цитата: Гордон від 22 Грудень 2010, 10:41:43Я так понял, что игра не экшн, а адвенчура-бродилка?
Да, будет интересно ;)
Цитата: Гордон від 18 Грудень 2010, 19:54:25
системные требования
Operating system: Windows XP / Vista / Windows 7
Processor: 2.0 GHz (3 GHz Pentium 4 or equivalent rec
Memory: 512MB (1GB rec.) Sound: DirectX 8.1 sound device
Video: 64MB DirectX 8.1-compliant video card (128MB rec.)
DirectX: Version 9.0c or better

dezmond

Пройшов 1 епізод. Класно відразу спогади, ностальгія...
Таке враження ніби просто дивишся продовження фільму, тільки при цьому допомагаєш Марті і Доку. Чекаю епізод 2.

З.І. В титрах пишуть "Далі буде. Історія продовжиться в лютому 2010". Опечатка? :)

Spy

Цитата: dezmond від 28 Грудень 2010, 18:19:07Пройшов 1 епізод.
Ану скинь декілька скрінів :)

dezmond

Цитата: Spy від 28 Грудень 2010, 18:22:54
Ану скинь декілька скрінів :)
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

GQuake

dezmond, я вот хочу поиграть, но с английским у меня плохо, так вот как игра проходится нужно ли там хорошо знать язык, это всетаки квест. :-[ Или может какой нить любительский русик есть?

dezmond

Цитата: GQuake від 28 Грудень 2010, 19:14:10нужно ли там хорошо знать язык, это всетаки квест
Бажано, з базовими знаннями можна й пройти, з проходженням проблем не було, от тільки не зрозумів дещо по сюжету, напряги бувають коли Док починає свої теревені наукового характеру, хоча фразу "це може призвести до розриву часового просторового континіуму і не бачених наслідків, які можуть знищити Всесвіт" ти зрозумієш і на англійській. ;)
Цитата: GQuake від 28 Грудень 2010, 19:14:10может какой нить любительский русик есть?
Люди вже працюють над цим і майже все закінчили.
http://www.zoneofgames.ru/forum/index.php?showtopic=22075&st=160

dezmond


Spy

dezmond, спасибо за скрины. Но играть в игру не буду) не очень такой жанр люблю...

GQuake


dobriyvecher

После того как прошел первый эпизод, остальные ждать не буду. Как-то не зацепило, слишком уж скучная игра, один сеттинг не вытягивает, да и продолжительность эпизода слишком мала.

dezmond

Цитата: dobriyvecher від 16 Лютий 2011, 16:16:03После того как прошел первый эпизод, остальные ждать не буду. Как-то не зацепило, слишком уж скучная игра, один сеттинг не вытягивает, да и продолжительность эпизода слишком мала.
Може ж дочекатися коли вийдуть всі і потім їх пройти.

А поки що вийшов другий епізод з російським русифікатором від форуму Zone of Games.

dobriyvecher

Да, такой вариант возможен, может выйдет типа голд эдишн все части в одном, тогда и посмотреть можно.

dezmond

Ну от вийшов 23 числа останній епізод тепер можна пройти всі разом. Русифікатори є поки що до 4 епізодів.