Як дивитись два різних матчі одночасно - 1 на ноуті, 2-ий на LCD-тв ?

Автор Ivanovich90, 12 Лютий 2013, 20:04:31

Попередня тема - Наступна тема

Ivanovich90

Є ноут (ОС - Він 7), і є лсд-тв 32" які з'єднуються через хдмі кабель.

Хочу дивитись 2 футбольних матчі одночасно - 1 матч на ноуті , інший на тв.
Як таке зробити ? чи можна в він 7 стандартними функціями таке зробити чи потрібний якийсь софт ?

І ще одне питання не з даної теми: коли на підключеному тв запускаю нескладні ігри (кс 1,6) - все нормально. Але коли складніші (наприклад ФІФА 13) - то виникає проблема, пропадає сигнал, і на тв синій екран і "нет сигнала"...
Цікаво чи проблема в тв чи в чомусь іншому.
телевізор не ахті-який (AKAI - 32AO8G) але хотів би зіграти футбол на ньому.

Marex

По першому питанню взагалі ніяких проблем немає. Розшарюєш робочий стіл на телевізор, відкриваєш два різні вікна програми перегляду (браузер чи плеєр), і одне перетягуєш на ТВ.

Стосовно ігор, швидше за все потрібно покрутити параметри відеокарти. Взагалі пробував з клавіатури перемикати монітор, коли гра вже завантажена? Яка відеокарта?
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

Ivanovich90

Не зовсім зрозумів на рахунок першого питання: в він7 є функція  "расширить экраны" тоді на тв відображається тільки заставка. власне питання в тому як саме якусь програму вивести на тв.... Якщо можна по-простішому що і куди . Був би вдячний.

Відеокарта радеон 6550м, драйвера найновіші. Як тільки при підключеному тв запускаю гру, сигнал тут же пропадає. і нічого не міняється до закриття гри.

Marex

На ТВ не заставка відображається, а частина робочого столу. Якщо перегляд буде через браузер, потрібно його перевести у віконний режим із повноекранного чи розгорнутого на весь робочий стіл і перетягнути на ТВ. Потім відкрити другий екземпляр браузера і залишити його на ноуті. В різних браузерах дивитись різні матчі.

В мене радеона вже не було багато років, я зовсім не пам'ятаю настройок. Покопайся в драйвері, подивись які параметри доступні для відображення через HDMI. Як варіант, подивись, яка частота оновлення виводиться на ТВ. Можливо, він таку просто не підтримує.
...моржі ревуть, птахи кричать, море шумить...

Hryak

Зайди для начала сюда: панель управления-экран-настройка разрешения экрана и побалуйся с "найти" и "определить". Ноут должен увидеть ТВ, и уже потом будешь управлять экраном телика.
Поменьше свинства - побольше свинины

Guru of 3D

Цитата: Hryak від 12 Лютий 2013, 21:06:00Зайди для начала сюда: панель управления-экран-настройка разрешения экрана и побалуйся с "найти" и "определить".
я фигею... если он видит картинку рабочего стола , то понятно что всё уже определилось, просто он не понял что нужно окно перетащить на другой монитор.