TP-Link WR941ND включення/виключення WLAN по таймеру.

Автор YuGa-92, 18 Листопад 2011, 15:17:45

Попередня тема - Наступна тема

YuGa-92

Так вот, можливо хтось знає  чи на на роутері TP-Link WR941ND можна організувати включення/виключення WLAN по таймеру. Тобто в певній годині вай-фай включається, в певній виключається. На стандартній прошивці цього не знайшов. Можливо такі функції є на альт. прошивках типу OpenWRT,DD-wrt ?
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

YuGa-92

Вирішення задачі я знайшов.
Можливо комусь буде потрібно:
Встановивши по черзі dd-wrt, open-wrt та вивчивши їх функціонал потрібної мені функції я не знайшов, хоча наткнувся на статтю, де в прошивці dd-wrt для linksys була потрібна мені функція(в прошивці до TP-link її немає):
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Але я шукав дальше. На альтернативних прошивках є планувальник "Cron", який дозволяє виконувати певні скрипти в заданий час. Достатньо було налаштувати скрипт, який би виключав або включав WLAN.
Мій скрипт такий:

#кожні 30 хвилин з першої ночі кожного дня wi-fi адаптер буде виключатись
*/30 1 * * * ifconfig ath0 down
#кожного дня о 07:30 він вмикається
30 7 * * * ifconfig ath0 up

Я поставив виключення адаптеру кожні 30 хв. за порадою в на одному сайті. Тому, що роутер може перезавантажитись і WLAN автоматично ввімкнеться.

також ifconfig ath0 down/up підходить тільки для роутерів на базі чіпа Atheros. Для Broadcom використовують команду wl radio on/off.

Один мінус такого методу, що світлодіод, який показує статус WLAN при виключенні вай-фай не тухне, а навпаки починає безперервно світитись. Але думаю це можна буде виправити також за допомогою скриптів.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...