Чи можна замінити мережеву картку на ноутбуці?

Автор Andrii, 19 Квітень 2010, 16:07:46

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Привіт! Короче в пятницю була в мене гроза і я, дундук, не вирубив його і не вийняв шнур від модему - в наслідок згоріла мережева карта. Чого я так вважаю, бо при загрузці ноута зявляється напис і там щось про "Ethernet". При підключені шнура до компютера зявляється внизу значок 2 компів і знак оклику і написано "Подлючения ограничено или отсуствует". На Лінуксі взагалі не бачить. Тепер питання: чи можна замінити мережеву карту, скільки це буде ~ коштувати. Чи є інші способи зєднання ноута з іншими компами (треба для інтернету). Ноут ще на гарантії, чи відремонтують його за нею?

Ось мій ноут Lenovo IdeaPad G530

Garfield

Ну так обратись в сервисный центр, там должны помочь

Andrii

Цитата: Garfield від 19 Квітень 2010, 16:12:11
Ну так обратись в сервисный центр, там должны помочь
Це куди саме: де брав ноут, чи до СЦ Леново, чи в своєму місті шукати?

kot Multfilm

Заменить?Можно наверно - винчестеры в ноуте меняют же

Garfield

Цитата: kot Multfilm від 19 Квітень 2010, 16:28:16
Заменить?Можно наверно - винчестеры в ноуте меняют же
а если сетевуха в мать впаяна?

kot Multfilm


Edd.Dragon

Цитата: Andrii від 19 Квітень 2010, 17:07:46Тепер питання: чи можна замінити мережеву карту
Ну она как и в обычном компе - встроена в материнку скорее всего. Т.е. это ремонт ноута, а не замена сетевой. Может разъем перепаяют, может микросхему. Стоить дешево врядли будет.

Цитата: kot Multfilm від 19 Квітень 2010, 17:37:05Ааа.Ну это уже другое дело
Ну да, такая редкость встроеные сетевухи

Цитата: Andrii від 19 Квітень 2010, 17:07:46Чи є інші способи зєднання ноута з іншими компами
WiFi

Andrii

Ще одне питання: в мене в ноуті є 56к модем. Якось можна через нього залазити, якщо в мене ОГО1+. Що для цього потрібно?

RomanGemini

Цитата: Andrii від 21 Квітень 2010, 21:24:53
Ще одне питання: в мене в ноуті є 56к модем. Якось можна через нього залазити, якщо в мене ОГО1+. Що для цього потрібно?

Не можна. Купуй або мережеву картку USB, або Wi-Fi роутер для свого модему.

Andrii


RomanGemini

#10
Роутер коштує від 30 долларів, а USB2LAN адаптер - від 20. Але надійніше перше, тому краще візьми роутер. Рекомендую TP-Link TL-WR340GD або D-Link DSL-2600U/BRU/C. Перший підключається до ADSL-модему через LAN, а другий має вбудований ADSL-модем і підключається до телефонної лінії напряму.