Шарашкіна контора з ремонту і/чи обслуговування домашніх ПК

Автор AngryMan, 07 Червень 2012, 18:21:49

Попередня тема - Наступна тема

AngryMan

Необхідне пояснення у вигляді вступного слова: днів так 11 назад до мене завітав знайомий повний ентузіазму і повідав мені, що він по місту розвішав оголошення де написав, що за певну плату згоден надавати свої послуги із підбору конфігурації ПК, встановлення ОС, налаштування локальної мережі і всякоє такоє комп'ютерне. Сказав, що якщо я згоден, то будемо працювати в парі. Закінчлося все тим що всі його оголошення позривали а єдиною хто йому зателефонував була якась жіночка яка попросила в нього скачати для неї альбом Діми БІлана (чи це був такий стьоб?).

Питання: наскільки багато грошиків  мають конторки які розвішують подібні оголошення в різних людних містах? І власне чому ніхто не телефонував? Пам'ятаю як хрещений мого брата в бытность свою одмінком місцевого відділення Індекс банку (десь 2006 — 2008(2009)) доволі непогано підробляв подібним. І був популярним.
Судячи із трьох магазинів які торгують комплектуючими до ПК їхні працівники доволі часто щось налаштовують, паяють і перевстановлюють.
Чи, може всіх його клієнтів переманюють магазини в яких народ затарюється комп'ютерними "залізяками"? Або, може рівень комп'ютерної грамотності став вищим?

slava_tor

щоб реклама подiяла потрiбно не один мiсяць старань, а найкраща реклама - це позитивнi вiдгуки про твою роботу клiентами для своiх знайомих, таке собi сарафанне радiо ;)

з свого досвiду скажу, добре налаштовувати пк - це +/-рiк без клiента, а той бiльше, я не кажу що роблю так як небудь, просто багато не заробиш, коли бачиш людину, а вона каже - вже другий рiк пiшов, як ти менi зробив i все тiп-топ. Имхо
бери что хочешь и никому не отдавай...