Як налаштувати локальну мережу в Windows Vista?

Автор Oleh_B, 01 Червень 2008, 17:59:40

Попередня тема - Наступна тема

Oleh_B

Питання до тих, хто нею користується, бо я ні. А пробуючи це зробити, наштовхнувся на проблему: драйвера на мережеву карту стоять, а при пошуку мереж, пише що ніяких не знайдено. На компі з XP пише, що кабель не підключено. (Робоча група створена і заданий ip). А от в Vista я такого взагалі не знайшов. А мастер налагодження підключення видає будь-які типи підключень, тільки не LAN.
Допоможіть, будь ласка, хто має досвід. Якщо можна, то з картинками.

aNGeL

1. если на ХР этот комп показывает что кабель не подключен, то на Висте он подключеным не станет)
2. если в сети есть DHCP, то виста без твоей указки нормально коннектиться.
3. вообще в сетевых подключениях всегда при наличии сетевой платы показывается значок состояния сети, и в котором можно посмотреть и изменить конфиги
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

IK91

Права администратроа есть !? Когда у меня была Виста то, сеть настраивал я следующим образом: вообщем заходим в "Панель управления" там ищем "Сеть и Интернет" в нем должен быть пункт что-то, типа "Состояния сети и её задачи" выбераешь ево после этого откроется окно, по моему называется оно "Управление сетями" в нем ищим "Управление сетевыми подключениями" потом ищи протокол интернета и жми свойства вписуй там ip, маску подсети и т.д. жми ок, перезагрузка и готово.
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Oleh_B

О. То треба в налаштуванніх інтернету це налаштовувати. Ясно, сенкс.
2aNgel: значок з*єднання синій із червоним хрестиком а не сіре. Але трей показує що Cable Unpluged. Тому я думаю що віста блокує передачу даних (враховуючи всі прибамбаси Security System)
ps%: анекдот на тему: Чуваку надоїла глючність вінди і він зі злості видьоргує шнур з розетки, а в нього на екрані з*являється питання:"Ви дійсно хочете це зробити?"

IK91

Если не вышло или не понял то, вот нашол для тебя все в илюстрациях, и я кстати почти все правильно сказал по памяти :).
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

Oleh_B

Дякую, допомогло. Сьогодні вже NFS MW лабав. Проблема з кабелем не в Вісті, а в недобросовісному продавці, який впарив 20 метрів шнура з неправильним обжимом.
ПС: так остогидли ці питання Вінди про дозвіл, що ппц.

max.sim

Цитата: Oleh_B від 04 Червень 2008, 19:15:52
Дякую, допомогло. Сьогодні вже NFS MW лабав. Проблема з кабелем не в Вісті, а в недобросовісному продавці, який впарив 20 метрів шнура з неправильним обжимом.
ПС: так остогидли ці питання Вінди про дозвіл, що ппц.
Простите, что не по теме.
А ты UAC пробовал отключать? Помогает, вопросов больше нет :).

Oleh_B

Дякую. Допомогло.
Питання №2: як зробити щоб можна було заходити по мережі з одного компа на інший?
Опис: компи належать до однієї робочої групи, ip вказані, всі дозволи наявні, а в мережевому оточенні крім власного ПК так нічого і нема.
ps: оскільки в ХР все налаштовано правильно, то питання до вістолюбів.

delta38

Там есть еще такая настройка, как тип сетевого подключения(точно названия не помню) частное или какоето там еще, нужно выбирать частное, може у тебя не так, а насчетUAC у меня и с включенным работала

mrsan2

Цитата: Oleh_B від 07 Червень 2008, 15:02:14
Питання №2: як зробити щоб можна було заходити по мережі з одного компа на інший?
Опис: компи належать до однієї робочої групи, ip вказані, всі дозволи наявні, а в мережевому оточенні крім власного ПК так нічого і нема.
ps: оскільки в ХР все налаштовано правильно, то питання до вістолюбів.
Вот две критичные галочки  :)

[вложение удалено, т.к. кончилось места на сервере]