Як запаролити папку в NTFS?

Автор Bismark, 02 Серпень 2008, 00:14:23

Попередня тема - Наступна тема

Bismark

Я наче чув, що система NTFS дозволяє шифрувати файли та папки на рівні ФС, тобто без усіляких додаткових програм.
Як це можна зробити?

Мені просто потрібно, щоб при спробі відкрити папку система просила ввести пароль, а без нього просто не відкривала папку.

PS система WinXP SP2

Юрец

А я чув що без додаткових программ це неможливо,iснує лише один варіант - правик клік на свойства,галочка на скритий.Чим тебе не задовольняють існуючі програми?

MAXIMUS mx

Наскільки я знаю, те що ти хочеш (запит пароля при відкритті), без додаткових програм зробити неможливо.

Bismark

Цитата: Юрец від 02 Серпень 2008, 00:31:51
Чим тебе не задовольняють існуючі програми?
Просто не хочу ставити нічого зайвого
Цитата: Юрец від 02 Серпень 2008, 00:31:51
правик клік на свойства, галочка на скритий
Але ж це не шифрування...
Яка ж тоді користь від такої можливості NTFS, якщо її неможна використати??

FalseMan

Цитата: Bismark від 02 Серпень 2008, 01:16:49
Яка ж тоді користь від такої можливості NTFS, якщо її неможна використати??
Така ж, як від символічних посилань, чутливості до регістру та монтування у папку а не у диск ;D

XPOHUK


Bismark

Цитата: XPOHUK від 03 Серпень 2008, 08:03:11
Вот здесь похожее спрашивали. http://www.dpk.com.ua/forums/index.php?topic=5103.0
Так, я бачив ту тему. Але там питали про шифрування лише одного файлу, а мені потрібно заховати цілу папку, тому я і створив нову тему.
Там була доволі "універсальна" рекомендація - створити запаролений архів. Але мені такий спосіб не підходить - я хочу мати вільний доступ до файлів коли мені потрібно.
Також Фін рекомендував прогу TrueCrypt, але вона працює занадто "хитро" - усілякі шифровані віртуальні розділи і т.д...

Невже ніяк не можна просто поставити пароль на одну папку, щоб у неї неможливо було потрапити, не знаючи цей пароль?

Баря

ЦитатаМені просто потрібно, щоб при спробі відкрити папку система просила ввести пароль, а без нього просто не відкривала папку.
А с помощью какой программы это возможно?

Bismark

Цитата: Баря від 03 Серпень 2008, 17:30:52
А с помощью какой программы это возможно?
От і мені цікаво :)

Баря

Ну вот все говорят что без сторонних программ невозможно, а сами даже не знают о чем говорят  :-X Ну так господа вы же под своими словами что-то подразумевали или просто слова на ветер?

Юрец

Цитата: Bismark від 02 Серпень 2008, 01:16:49
Просто не хочу ставити нічого зайвогоАле ж це не шифрування...
Яка ж тоді користь від такої можливості NTFS, якщо її неможна використати??
Якого зайвого? 2mb це зайве? Качай це i будуть тобi всi можливостi NTFS.
Запораролиш любий каталог,жорсткий диск та сетевий.

Edd.Dragon

Цитата: Bismark від 02 Серпень 2008, 00:14:23
Я наче чув, що система NTFS дозволяє шифрувати файли та папки на рівні ФС, тобто без усіляких додаткових програм.
Як це можна зробити?
Свойства папки\файла - дополнительные атрибуты - шифровать содержимое.

Не дай бог полетит винда - о содержимом можешь забыть. Ибо шифруется твоим паролем и уникальным идентификатором пользователя.


Цитата: Bismark від 02 Серпень 2008, 00:14:23
Мені просто потрібно, щоб при спробі відкрити папку система просила ввести пароль, а без нього просто не відкривала папку.
При вышеуказанном способе система просто не даст войти. Ни по сети, ни под другим пользователем. Доступ будет только под тобой. Иных встроеных механизмов нет.