Сутінки / Twilight (2008)

Автор Andrii, 29 Грудень 2008, 23:15:28

Попередня тема - Наступна тема

Як фільм?

Відмінно
1 (5.3%)
Добре
3 (15.8%)
Нормально
2 (10.5%)
Погано
1 (5.3%)
Жахливо
1 (5.3%)
Не дивився!
11 (57.9%)

Всього голосів: 19

Andrii


Назва: Сутінки
Оригінальна назва: Twilight
Рік виходу: 2008
Жанр: Мелодрама, Драма, Триллер, Фентезі
Режисер: Катрін Хардвік
У ролях: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер, Біллі Бурк, Пітер Фасінеллі, Елізабет Різер, Ніккі Рід, Ешлі Грін, Джексон Ретбоун, Келлан Латс
Про фільм: Сімнадцятилітня дівчина Белла переїжджає до батька в невелике містечко Форкс. Вона закохується в загадкового однокласника, який, як виявилося, відбувається з родини вампірів, які відмовилися від нападів на людей. Закохатися в вампіра. Це страшно? Це романтично, це прекрасно і болісно, але це не може скінчитися добром, особливо в вічне протистоянні вампірскіх кланів, де щонайменше відміну від навколишніх вже перетворює вас у ворога.

Як завжди коментуємо :)

ПС: мій реально 1000 пост!!!!!!

graved1gger

#1
пустая тема, но я апну, посмотрел фильмец, с одной стороны обалденно, особенно с условием, то сколько выходит последнее время треша, но с другой - этакая переснятая нарезка первых сезонов Баффи  :D

да, добавлю как писал Статик про Баффи -
Цитата: Static-X від 03 Березень 2009, 16:17:16
неплохой такой поедатель моска у подростков.
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Обамка

ЦитатаСімнадцятилітня дівчина Белла переїжджає до батька в невелике містечко Форкс. Вона закохується в загадкового однокласника, який, як виявилося, відбувається з родини вампірів
Хм, какой оригинальный сюжет! Я такого еще никогда не видел :D

graved1gger

Цитата: bogdanov від 05 Березень 2009, 23:16:28Хм, какой оригинальный сюжет! Я такого еще никогда не видел
тиха, да там есть шаблоны=) и фильм напоминает нарезку первых сезонов Баффи и ее шуры-муры с Ангелусом ))))

наверно из-за схожести с баффи он мне и понравился)))
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Обамка

Цитата: graved1gger від 05 Березень 2009, 23:19:13
тиха, да там есть шаблоны=) и фильм напоминает нарезку первых сезонов Баффи и ее шуры-муры с Ангелусом ))))

наверно из-за схожести с баффи он мне и понравился)))
Надо посмотреть. Но что-то не тянет. Я пожалею о просмотре?

graved1gger

Цитата: bogdanov від 05 Березень 2009, 23:20:45Надо посмотреть. Но что-то не тянет. Я пожалею о просмотре?
представь, что ты его смотришь до того как смотрел Баффи, а вообще фильм по серии книг которые сьели кучу москов у америкосских подростков
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.