Alan Wake

Автор an_v, 30 Грудень 2007, 22:08:50

Попередня тема - Наступна тема

Оцените игру, если играли

Шедевр
Отлично
Хорошо
Средне
Плохо
Ужасно
Не играл/не буду играть

RIPLEY

Відразу розкажу, що не сподобалось у грі: по-перше, нерозумію, для чого було робити так званий Tutorial на початку гри? Хоч вони і замаскували його під сюжетну сценку із втратою памяті (типу Алану це приснилось) але не памятаю жодної horror game де так явно давали потренуватись напочатку. В такого типу іграх геймер сам, по ходу гри, вивчав особливості геймплею. Ну це моя особиста думка, не судіть строго. По-друге: Що за п'яний чи обкурений програмер робив камеру в Аlan Wake? Та це просто знущання над геймером! Постійно дибільні ракурси із лівого боку спини, сам Алан взагалі чуть не півтілом за край монітора залазить... Ех, мабуть в Remedy вважали, що таким чином додадуть грі реалізму, хоча мені їх підхід незовсім зрозумілий.
Ну а все інше просто казка! Саме та гра яку я так довго чекав, ще з часів Silent Hill 3. Ось воно, ідеальне продовження канонів жанру horror/adventure! Серія Resident Evil після перетворення в аркадний шутан вже не є для мене пріоритетною, але слава богам, що Ремеді вдалось таки портувати AW на ПК. Після першої місії я був на грані екстазу: цей темний ліс (а-ля Twin Peaks) з його холодним вологим туманом, місяць, що час від часу ховається за густими хмарами, закинуті будки лісорубів, темні тіні у мороці - все нагадало далекий 2002 рік і моє перше знайомство із SH2.
Жаль, але до шедевру грі чуть-чуть не хватило "поліровки", можливо навіть  у вигляді патчів, що виправляють незрозумілі ракурси камери, більш адекватних розміщень чекпоінтів і ще декілька дрібних прорахунків. Дивно, чому Remedy не виправила ці речі в PC релізі?
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

SilverK


dezmond