Аватар / Avatar (2009)

Автор LoRDEP, 20 Листопад 2009, 21:39:34

Попередня тема - Наступна тема

Моя оцінка фільму...

Відмінно
Добре
Нормально
Погано
Жахливо
Не дивився

LoRDEP



Премьера (мир): 16 декабря 2009
Бюджет: $500 000 000
Название: Аватар
Оригинальное название: Avatar
Продолжительность: 166 мин.
Жанр: фантастика, боевик, триллер, приключения
Режиссер: Джеймс Кэмерон 
В ролях: Сэм Уортингтон, Зои Салдана, Мишель Родригес, Стивен Лэнг, Сигурни Уивер, Си Си Эйч Паундер, Джованни Рибизи, Джоэль Мур, Уэс Студи, Лас Алонсо

О фильме: Джейк Салли — бывший морской пехотинец, прикованный к инвалидному креслу. Несмотря на немощное тело, Джейк в душе по-прежнему остается воином. Он получает задание совершить путешествие в несколько световых лет к базе землян на планете Пандора, где корпорации добывают редкий минерал, имеющий огромное значение для выхода Земли из энергетического кризиса.

Поскольку воздух Пандоры токсичен, была создана программа «Аватар», в которой сознание людей подключается к аватару, биологическому телу с дистанционным управлением, помогающее находиться в этой губительной атмосфере. Аватары — созданные при помощи генной инженерии гибриды, полученные комбинированием человеческой ДНК и ДНК коренных жителей планеты Пандоры, На`ви.

Получив второе рождение в виде аватара, Джейк снова может ходить. Его миссия — уничтожить На`ви, которые стали основным препятствием для добычи ценной руды. Но прекрасная аборигенка Нейтири спасает Джейку жизнь, и после этого все меняется. Джейка принимают в ее клан, и он учится быть одним из них, что включает в себя выполнение множества задач и прохождение многочисленных испытаний.

По мере того, как отношения Джейка с его вынужденной наставницей Нейтири становятся более близкими, он учится уважать мир На`ви и в итоге находит в нем свое место. Вскоре его ждет последнее испытание, когда он поведет местную расу на битву, в которой будет решаться не больше и не меньше, чем судьба целого мира.
________________________________________________________________________

IMAX 3D(Україна): перший сеанс 10:30, 17.12.2009.
Отже залишилось менше місяця до прем'єри фільму в Україні, думаю що доцільно буде переглянути стрічку в форматі IMAX 3D. Єдиною перепоною для цього може стати встановлена ціна на квитки - 70-80грн(розумного обґрунтування такої ціни не бачу, хіба що заробити на ажіотажі).
P.S. До показу стрічки прохання не голосувати  :)

GRaFkiyv

#1
Ну вот вкраце и весь, фильм.  >:(

BigShark

Цитата: GRaFkiyv від 20 Листопад 2009, 23:13:32
Ну вот вкраце и весь, фильм.  >:(
Эхэхэ)) Точно. Еще один фильм-аттракцион.

Тем не менее с удовольствием гляну :%)

G.P.F

А вас не смущает бюджет фильма? 500 млрд долларов? Страшно подумать что там может быть за графика. Трейлер не показал чего-то революционного. Сходить конечно надо, 1-й большой фильм Джеймса Камерона после Титаника. 

LoRDEP

Цитата: G.P.F від 21 Листопад 2009, 18:12:28А вас не смущает бюджет фильма? 500 млрд долларов?
0.5 млрд доларів  ;)   

dobriyvecher

Это нужно смотреть онли ин IMAX, думаю попасть на этот фильм в этот кинотеатр будет нереально :-[ Обещают весь фильм в полном 3D :o Может со студенческим пройти можно будет дешевле :%)

pohgejib

Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dezmond

Цитата: dobriyvecher від 21 Листопад 2009, 19:41:02
Это нужно смотреть онли ин IMAX, думаю попасть на этот фильм в этот кинотеатр будет нереально :-[ Обещают весь фильм в полном 3D :o Может со студенческим пройти можно будет дешевле :%)
В IMAX знижка для студентів з 21 грудня, і то на ранкові сеанси, а через карантин кожен студент буде навчатися. Ну якщо звісно пари пасонуть ;)
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

pohgejib

#8
попри ваші прогнози, думаю все-таки реально буде купити квитки. покази триватимуть з 17-го по 31-ше грудня, кілька разів на день.
от тільки який би то виділити деньок, щоб махнути в столицю на ІМАХ. треба ж хоч раз в житті побачити яким є той 3D.
жаль тільки, що не накладаються періоди показів Аватару та Різдвяної Історії  :(

враження від перегляду 15-ти хвилинного перегляду в 3D (автор розказує детально про деякі моменти, але про сюжет, як це кажуть, "анічичирк"):
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dezmond

Вибачте за оффтоп, але в мене виникло таке питання: Чи можна купити, чи скачати стрічку в форматі 3Д і переглянути її вдома? В 3Д окулярах звісно.

pohgejib

#10
потрібно монітор з частотою розгортки 120 Гц (в нас можна купити один здвох моделей) і комплект Nvidia 3d vision. недавно почали зявлятися пропозиції: при покупці монітора з 120Гц Samsung® SyncMaster™ 2233RZ комплект від нвідіа - по знижці.
_______________
інтервю з Кемероном про створення анімації та ефектів:

два
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Hit_man

Это какая-то попытка "догнать" время, смешав "Суррогаты" и "Планета Обезьян"?

pohgejib

про те як робився фільм. складова фільму про фільм що буде входити на колекційний DVD.
в кінці фільму
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#13
підраховано, що за час показу "аватара в 3Д" київський кінотеатр зіб*є 1,6 млн грн (при аншлазі і з врахуванням знижок) :D
зараз вже продано бл 10% квитків. на вечірні сеанси 30%!
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

dobriyvecher

Да, но учитывая что в Киеве не 1 кинотеатр ;D ну конечно если ты не o IMAX, кстати, намного ли хуже будет пойти на сеанс в Батерфляй на 3д, но это не IMAX?

pohgejib

сам не був в жодному з них, але по словах кіноманів, 3Д в батерфляї набагто гірший. "в ІМАХі все настільки чітко і реалістично, що хочеться протянути руку і доторкнутися до динозавра/рибок" а тепер і до аватара)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#16
нове інтерв*ю з режисером:
http://www.kinonews.ru/article_4848/
Цитата"По большому счету, мы рассказываем историю континента Америки и некоторых стран мира, завоеванных в свое время такими империями, как Англия. Мы хотим напомнить о том, что случается, когда технически развитые страны вторгаются на чужую территорию с целью добычи природных ресурсов".


"Наш фильм о том, что мы теряем каждый день. Мы теряем не только естественный мир вокруг себя, но и себя, как часть этого мира. Легко сказать, что фильм о противостоянии землян и народа Найви. Но ведь в Найви есть что-то от нас самих, и это что-то мы не в силах сохранить. Нам хочется походить на них, потому что, когда мы смотрим на Найви, мы понимаем, какими бы мы могли быть: более гармоничными и мудрыми, одновременно более духовными и физически развитыми".


"Я планировал снять "Аватар" до "Титаника". Я написал предварительную версию сценария весной 1995 года. Это фильм, который я всегда хотел снять. Надо было только определить сроки и дождаться развития технологий. Сразу после "Титаника" в 1998 году я вернулся к этому вопросу и выслушал немало аргументов против".
дубльований ролик. після нього відпадуть всі питання стосовно логічності.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#17



Добавлено: Thu Dec  3 13:06:16 2009



сьогодні в 22.00 за Київським часом пройде онлайн інтервю з режисером і ГГ на Facebook.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

giena

[offtop]Пожалуй на такой фильм надо идти в IMAX, хотя бы ради спецэффектов - цены кусаются, но надо  :D...[/offtop]
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

pohgejib

Цитата: giena від 03 Грудень 2009, 13:41:06
хотя бы ради спецэффектов
дивуюся від таких слів. сценарій шліфувався 14 років. увібрав в себе 10-ки книжок про фантастику, прочитаних режисером ще в дитинстві.
______________________
от видрав ще пару кадрів з трейлера і тизера:



Добавлено: 03 Грудень 2009, 14:24:54

Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

giena

Цитата: pohgejib від 03 Грудень 2009, 14:23:34
дивуюся від таких слів. сценарій шліфувався 14 років. увібрав в себе 10-ки книжок про фантастику, прочитаних режисером ще в дитинстві.
Режиссер конечно именитый и все такое, но о том что Вы перечислили можно будет судить лишь посмотрев фильм(сколько раз нас уже обманывали? Так что я не рискую. Будет сюжет/игра актеров/музыка/т.п. на высоте - только плюс  :); если-же нет - я просто полюбуюсь на последние свершения в области спецэффектов)...
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

pohgejib

ну що? хто дивився онлайн інтерв*ю?
показали багато ексклюзиву. записав би всі 30 хвилин, але америкоси якогось чорта чатилися в тому ж вікні під час інтерв*ю. відео получилося з лагами :)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#22
за оцінками $230 млн. офіційної інформації немає, але суму в 500млн менеджер кінокомпанії Fox відкинув, сказавши що це захмарна цифра і є набагато більшою за реальну, сказав що з бюджетом в 500 млн вони зняли б аватара ще у 1999 році  ;)
Цитата: Ivanko1 від 04 Грудень 2009, 16:22:22
Остаётся только уповать на талант и умения Д. Кэмерона не только как режиссёра, но и (как я понял) человока который вёл весь фильм, начиная от идеи и заканчивая режиссурой. :)
доречі він вклав своїх 14 млн в розробку 3D камери, якою сам провів всі зйомки, за виключенням моментів з використанням професійних операторських систем Steadicam.
___________
Кемерон був в іншій галактиці на планеті Пандора. іншими словами це все не пояснити.  :D
___________
"дивитися Аватар в 2D, це те ж саме що переглядати Трансформери на чорнобілому "Сапфірі"")
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Ivanko1

Цитата: pohgejib від 04 Грудень 2009, 16:38:35
за оцінками $230 млн. офіційної інформації немає, але суму в 500млн менеджер кінокомпанії Fox відкинув, сказавши що це захмарна цифра і є набагато більшою за реальну, сказав що з бюджетом в 500 млн вони зняли б аватара ще у 1999 році  ;)
Внесите эту сумму в первый пост! ;)

И что же помешало снять Аватар в далёком 1999-ом? Ведь Лукас осилил Episode I при меньшем бюджете уже выпустить?
Ждали реализации 3Д? Ну так она вроде как не первый год реализована, тем более Кэмерон человек не бедный. :)

pohgejib

його відмовили колеги. вийшло б занадто дорого (стрічка не окупилася б) і Пандора не була б такою реальною як ми бачим її зараз.
слова Кемерона:
ЦитатаМы не перестаем удивляться тому, что получилось, но при этом чувствуем себя немного идиотами, ведь если мы рассчитывали на нечто меньшее, то оно бы никогда не сработало
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Hit_man

Не люблю говорить о фильмах не смотрев их. Так что "поживём-увидим" тут самое уместное)

pohgejib

все нове, що було на Facebook LIVE:

Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

#27
"мы покажем им, что это наше земля"

Если учесть, что это говорит не тру На'ви- звучит цинично и пафосно. Совершенно не понятно, почему коренные жители и животные на пандоре синие/цветные, в то время как растительность зеленая. Не логично и ошибочно, иимхо

"проработаная экосистема"? Думаю, синих людей На'ви сожрали бы на заре цивилизации

pohgejib

#28
склад атмосфери інший, тому сині. :)
в тому і підтекст фільму, що На*ві, навідміну від людей живуть в повній гармонії і взаємоповазі з природою. так банші не повезуть на собі будь-кого, бачив момент коли вона не хотіла везти на собі ГГ, бо він їй не сподобався. крім цього є ще одна деталь: http://www.youtube.com/watch?v=A4ZiOwleptU#t=0m44s (законектився з птеродактелем і го)   :)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

Почему при другом составе не используются фильтры, скафандры, средства индивидуальной защиты и т.п.

Зачем им хвост, если он статичен?

pohgejib

Цитата: Potter від 06 Грудень 2009, 01:46:43
Почему при другом составе не используются фильтры, скафандры, средства индивидуальной защиты и т.п.
  ;)
Цитата: Potter від 06 Грудень 2009, 01:46:43
Зачем им хвост, если он статичен?
по словам режисера, хвіст і вуха помагають На*ві  виражати емоції. а під час бігу та лазанню по деревах видно, як хвіст помагає балансувати.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

LoRDEP

Цитата: pohgejib від 03 Грудень 2009, 14:23:34дивуюся від таких слів. сценарій шліфувався 14 років. увібрав в себе 10-ки книжок про фантастику, прочитаних режисером ще в дитинстві.
І що з того  ??? З трейлеру і опису фільму не побачив нічого надзвичайного(крім звісно спецефектів), ІМНО буде звичайна історія з відповідним фіналом.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

pohgejib

кемерон завжди брав видовищністю і новизною, а сюжет не був самобунім і ніс глибоку суть. тому аватар не буде скучно дивитися, як наприклад трансформери і 2012. втім бачу не люблять вислоховувати мої передчуття, які завжди здійснюються, тому про фільм відпишуся 19-го коли приїду з ІМАХ 3Д) (доречі на перший вікенд всі нормальні місця вже куплені)

мені навпаки здається, що На*ві програють.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

pohgejib, как маленький. Прочитай мнение LoRDEP под спойлером. 4из5, что будет именно так. Другое дело, что история красивая и подадут ее очень интересно. А то, сколько фантастических книг прочел камерон в детстве- вообще ни в тему. Я прочел просто огромное количество фантастики, говорит ли это о том, что я могу снять хороший фантастический фильм.

pohgejib

я і про то говорю, що сюжет в кемерона не так важливий, як вміння грамотно і цікаво його подати. подумай чим брав термінатор2? сюжетом? не думаю.
дивіться: http://www.kinopoisk.ru/level/16/film/251733/trailer/43867/. деякі питання мають відпасти.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

Цитата: pohgejib від 06 Грудень 2009, 18:18:33
я і про то говорю, що сюжет в кемерона не так важливий, як вміння грамотно і цікаво його подати. подумай чим брав термінатор2? сюжетом? не думаю.
дивіться: http://www.kinopoisk.ru/level/16/film/251733/trailer/43867/. деякі питання мають відпасти.

Везде, где речь идет о Аватаре, говориться что великий Джим придумал фильм стопицот лет назад и ждал, пока появятся технологии, чтоб реализовать его мысли. Онотоле прям :)

pohgejib

стало відомо що тривалість становитиме 161 хв. прийдеться робити антракт, бо очі повилазать від 2х годин 3D...
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

Цитата: pohgejib від 06 Грудень 2009, 19:05:36
стало відомо що тривалість становитиме 161 хв. прийдеться робити антракт, бо очі повилазать від 2х годин 3D...
:P

только у киевлян повылазят. простые смертные пойдут в "обычные" кинотеатры

Klaxonn

О...а где и за сколько можно будет в Киеве 3Д посмотреть?

Обамка

Цитата: Klaxonn від 06 Грудень 2009, 19:14:19
О...а где и за сколько можно будет в Киеве 3Д посмотреть?
в имаксе, насколько я помню там билет - 60грн

Klaxonn

Цитата: bogdanov від 06 Грудень 2009, 19:19:16
в имаксе, насколько я помню там билет - 60грн
О, так нормально. Значит схожу)) :)

pohgejib

Цитата: Potter від 06 Грудень 2009, 19:11:22
только у киевлян повылазят.
я і ще 7 чоловік приїдуть з Франківська, багато народу приїде з Одеси (в них кінотеатр не встигнуть відкрити до премєри).
ой відчуваю аватар за перший вікенд відіб*є весь бюджет.
2700 3D-кінотеатрів * 2 дні * 6 показів на день * 270 місць на показ * $8 за місце (середня ціна) = 70 лямів
і це тільки 3D-кінотеатри, що становлять 10% від всіх інших.
Цитата: Klaxonn від 06 Грудень 2009, 19:23:48
О, так нормально. Значит схожу)) :)
http://imax-cinema.com.ua/schedule/?id=23
85 грн, при замовленні онлайн. доречі зразу можна роздрукувати квиток  ;)
_________
як захоплювали анімацію лиця: http://www.youtube.com/watch?v=KFtmBTUu-Tw#t=2m52s
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Klaxonn

Цитата: pohgejib від 06 Грудень 2009, 19:24:17http://imax-cinema.com.ua/schedule/?id=23
85 грн, при замовленні онлайн. доречі зразу можна роздрукувати квиток
Блин...много :'(
Вот не знаю...стОит, или нет :(

pohgejib

Цитата: Klaxonn від 06 Грудень 2009, 19:29:22
Блин...много :'(
Вот не знаю...стОит, или нет :(
якщо не сподобається - я поверну півсуми  :D
люди що бачили трейлер аватара в 3Д втратили дар речі від перегляду. (його зараз показують перед "підводним світом 3Д"). кажуть що 80 грн за 2 години 3Д це халява (почитай коменти)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

Цитата: pohgejib від 06 Грудень 2009, 19:24:17
я і ще 7 чоловік приїдуть з Франківська, багато народу приїде з Одеси (в них кінотеатр не встигнуть відкрити до премєри).

школьнеки...

Представьте: прихожу я к главному технологу и прошу отпустить на день в Киев смотреть супер-мега 3д кино великого Камерона.  :D

Схожу в Мост глянуть и все.

Hit_man

Цитата: pohgejib від 06 Грудень 2009, 19:24:17
ой відчуваю аватар за перший вікенд відіб*є весь бюджет.
pohgejib, чи ти не аватарродич Кемерона, що так бюджетом переймаешся та стiльки новин пишеш?) Не ображайся-це жарт.
Цитаталюди що бачили трейлер аватара в 3Д втратили дар речі від перегляду
То хто ж тодi розповiв про нього, коли всi понiмiли? Та все ж, щось в мене ця назва Ня*ви та зовнiшнiй вигляд цих синiх бестiй ассоцiюеться с бояном з анiмешних няк  ;D

pohgejib

не родич), в мене друг фанатіє аватаром з 2007 року, від тоді коли почалися зйомки. вот він мене і підсадив. спочатку не перло, толком не знав хто такий кемерон) але потім коли вїхав, почав дивитися на фільм по-іншому.
народ мало цікавиться фільмом тому мало хто знає, що це за революція гряде.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Ivanko1

Цитата: LoRDEP від 06 Грудень 2009, 17:42:19
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Похоже на сюжет диснеевской "Атлантиды". :)
Цитата: Potter від 06 Грудень 2009, 18:51:52и ждал, пока появятся технологии, чтоб реализовать его мысли.
Джордж Лукас тоже ждал почти 20 лет, чтобы реализовать Episode I/II/III. ;)

Potter

Цитата: Ivanko1 від 06 Грудень 2009, 20:29:50
Похоже на сюжет диснеевской "Атлантиды". :)Джордж Лукас тоже ждал почти 20 лет, чтобы реализовать Episode I/II/III. ;)

а первые фильмы выглядят классно, хотя там йодо как винипух с тряпок и опилок сделан. :) Я буду очень рад если вселенная Аватара сравнится с Вселенной Звездных воен. ;)

Добавлено: 07 Грудень 2009, 15:52:19

Цитата: pohgejib від 06 Грудень 2009, 19:24:17
2700 3D-кінотеатрів * 2 дні * 6 показів на день * 270 місць на показ * $8 за місце (середня ціна) = 70 лямів
і це тільки 3D-кінотеатри, що становлять 10% від всіх інших.http://imax-cinema.com.ua/schedule/?id=23
85 грн, при замовленні онлайн. доречі зразу можна роздрукувати квиток  ;)
:P
Ты забыл о расходах ;)

pohgejib

Цитата: Potter від 07 Грудень 2009, 15:51:08
Я буду очень рад если вселенная Аватара сравнится с Вселенной Звездных воен. ;)
як доречно. сьогодні вийшов кліп "Про Пандору" ;)
Цитата: Potter від 07 Грудень 2009, 15:51:08
Ты забыл о расходах ;)
звичайно витрати на рекламу становлять ще десь 100 млн, але думаю рекорд зборів за перший вікенд аватар поб*є (зараз він в темного лицаря - $158 411 483). якщо в нашому Києві такий ажіотаж, що майже всі квитки на вікенд куплені, то що говорити про західні країни де реклама була більш інтенсивною. доречі в англії квитки на премєру будуть по 40 фунтів ;)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.