Аватар / Avatar (2009)

Автор LoRDEP, 20 Листопад 2009, 21:39:34

Попередня тема - Наступна тема

Моя оцінка фільму...

Відмінно
Добре
Нормально
Погано
Жахливо
Не дивився

Potter

Цитата: pohgejib від 07 Грудень 2009, 16:20:54
звичайно витрати на рекламу становлять ще десь 100 млн, але думаю рекорд зборів за перший вікенд аватар поб*є (зараз він в темного лицаря - $158 411 483).

есть еще расходы у кинотеатра. я, допустим, не знаю какой процент с одного билет идет в копилку кинокомпании.

pohgejib

#51
на скільки я знаю 25% йде компанії. але я не про те, я маю наувазі: чи вдасться аватару поставити рекорд)
________________
про сюжет
________________
варто відмітити що над 3D версією працювали більше ніж над звичаною. все повязане з тим що поляризовані окуляри роблять зображення темнішими, тому Кемерон тратив по 10 годин на день, щоб сидячи в цих окулярах добитися найреалістичнішого зображення. чесно кажучи це я вперше про таке чую, оскільки інші 3Д-фільми не проходили цю адаптацію по кольору і яскравості.
Цитатанужно собирать манатки. 18 декабря я лечу на пандору  :D
Цитатаб*яяяяяяяяяяяяяяяяять!я ах*ел когда увидел этот трейлер в 3д кинотеатре!это просто грондиозно было!это что то новое я такого ещё НЕРАЗУ не видел!я так хочу посмотреть этот фильм это просто п*здец как я хочу посмотреть этот фильм!господи неужели есть теперь то что я действительно с нетирпением хочу посмотреть!народ это будет супер круто!))
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Klaxonn

Цитата: pohgejib від 07 Грудень 2009, 16:38:04б*яяяяяяяяяяяяяяяяять!я ах*ел когда увидел этот трейлер в 3д кинотеатре!это просто грондиозно было!это что то новое я такого ещё НЕРАЗУ не видел!я так хочу посмотреть этот фильм это просто п*здец как я хочу посмотреть этот фильм!господи неужели есть теперь то что я действительно с нетирпением хочу посмотреть!народ это будет супер круто!))
(с) Джеймс Камерон :D

dobriyvecher

pohgejib, если ты точно не родственник Кэмэрона, то наверно родственник директора IMAX-a в Киеве, так пиаришь фильм ;D Шутка, не принимай близко, я сам на фильм пойду именно в IMAX, давно это уже хотел сделать, сначало на "космическую станцию", но теперь на "Аватар".

Klaxonn

Так это, когда именно выходит у нас?
Можно уже забронировать билеты?

pohgejib

#55
та чо піарю, просто хочу просвітити трохи народ, обговорити фільм і тд. хочу щоб якомога більше людей побачило його в 3д.
а то є такі що живуть в києві або на околицях і їм западло сходити на аймакс.
Цитата: Klaxonn від 07 Грудень 2009, 22:05:18
Так это, когда именно выходит у нас?
Можно уже забронировать билеты?
та вже давно можна.
http://imax-cinema.com.ua/schedule/?id=23  :D
Цитата: dobriyvecher від 07 Грудень 2009, 21:59:48
pohgejib, если ты точно не родственник Кэмэрона, то наверно родственник директора IMAX-a в Киеве, так пиаришь фильм ;D Шутка, не принимай близко, я сам на фильм пойду именно в IMAX, давно это уже хотел сделать, сначало на "космическую станцию", но теперь на "Аватар".
сходи також на "підводний світ". зараз перед ним показують трейлер аватара в 3д. заодно відпишешся як враження)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#56
на форумах IMDB прочитав що аватар планують номінувати на кращу драму і кращу режесуру:
ЦитатаAfter a screening yesterday morning, very reliable sources have told Awards Campaign that the HFPA were incredibly positive about Cameron's latest endeavor. In fact, it's now very likely to be nominated in both the Best Picture - Drama and Best Director categories when the Golden Globe nominations are announced next Tuesday
також стало відомо що в києві будуть крутити аватар в 3д аймакс аж до 10-го лютого, для того щоб всі мали змогу подивитися)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#57
сьогодні в москву прибула делегація у вигляді Кемерона, Зої, Сема і Сігурні. журналістам показали фільм, але після підписання ембарго про нерозголошення вражень від перегляду. народ все таки не стримався і багато чого розповів. восновному всі сходяться на думці що це фільм десятиріччя, що дійсно тішить, я не помилився.
ЦитатаЭто 11. По десятибалльной шкале.
ЦитатаМы посмотрели "Аватар". Находясь под подпиской о неразглашении, особенно много сказать не можем. Лишь две вещи:

1. Такого вы никогда не видели.
2. Кэмерон в одиночку победил всех пиратов, ибо качать таккой фильм в торрентах в любом качестве, это примерно то же, что пытаться осмотерть Лувр в диафильме.

Остальные подробности после выхода фильма в прокат.
деталі шукаєм в ЖЖ.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

сьогодні по ОРТ в програмі "Время" кемерон і сігурні даватимуть інтервю (20,00 по києву)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

S!N

ого, фильм не вышел, а уже 4 страницы! о_О

имхо: фильм раздутая шняга, про то как низкоразвитые инопланетяне на динозаврах дали перцу землянам с современным вооружением
непонятно куда столько денег вбухали, эти голубые гуманоиды выглядят жутко неестесвенно
High tech. Low life.

IK91

Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 19:29:02низкоразвитые инопланетяне
Совсем наоборот.
Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 19:29:02дали перцу землянам с современным вооружением
Изюминка сюжета заключается не в этом.
Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 19:29:02непонятно куда столько денег вбухали
Сходи в кино поймешь.
Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 19:29:02эти голубые гуманоиды выглядят жутко неестесвенно
Еще бы, неестественные существа выглядят неестественно, неожиданно однако ))
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

pohgejib

в Кемерона на коференції зпід носа вкрали барсетку. мдаа. в ній було 600 доларів і кредитні карточки. режисер не обурився, а злегка здивувася, не такою він представляв російську гостиприємність...
в той час Сем Уортингтон цілу ніч бухав, і на конференції тримався за стіл попиваючи водичку :D

Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 19:29:02
имхо: фильм раздутая шняга, про то как низкоразвитые инопланетяне на динозаврах дали перцу землянам с современным вооружением
непонятно куда столько денег вбухали, эти голубые гуманоиды выглядят жутко неестесвенно
можу сказати лише одне: ти сильно помиляєшся :D
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

S!N

Цитата: pohgejib від 09 Грудень 2009, 20:22:29можу сказати лише одне: ти сильно помиляєшся
хотелось бы...но трейлер ни чем не впечатлил
High tech. Low life.

Klaxonn

Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 20:43:55
хотелось бы...но трейлер ни чем не впечатлил
Посмотри 2012, там трейлер зачетный

pohgejib

Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 20:43:55
...но трейлер ни чем не впечатлил
мене також  :D 
трейлер Титаніка аналогічним був. напевно і через це йому прогнозували провал. але як бачим 11 оскарів і 1,8 млрд зборів, і все завдяки вмінню кемерона поєднати драму з трагедією. у випадку аватара як бонус отримуєм передові спецефекти, які, по словам очевидців, випереджають по видовищності і складності трансів2 і 2012.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

LoRDEP

Цитата: pohgejib від 09 Грудень 2009, 20:58:04випереджають по видовищності і складності трансів2
Сумніваюсь  :%) Головна перевага Аватара, для мене, в тому що він повністю в IMAX 3D. Щодо анімації На'ві в мене є запитання  ;)

pohgejib

#66
Цитата: LoRDEP від 09 Грудень 2009, 21:36:15
Щодо анімації На'ві в мене є запитання  ;)
задавай)
я детально вивчав  даний фільм, так що відповіді думаю знайду.
для початку порівняй метал трасформерів з даним кадром:
http://i013.radikal.ru/0912/a9/313107aa61fb.jpg
реалістичні рухи одягу і ременів на тілі На*ві було найважчим завданням
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Klaxonn

Так как этих Нави называть? Шо за апостроф ???

pohgejib

Цитата: Klaxonn від 09 Грудень 2009, 21:42:29
Так как этих Нави называть? Шо за апостроф ???
апостроф означає подовжене "а"(проблема в тому що не люблю переключати розкладку для апострофа).
наааві
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Klaxonn

Цитата: pohgejib від 09 Грудень 2009, 21:50:18
апостроф означає подовжене "а"(проблема в тому що не люблю переключати розкладку для апострофа).
наааві
А...ну как в транкрипции пишут)) Теперь понял :)

pohgejib

доречі "на'ві" в перекладі означає "люди". цілий фільм - суцільна метафора. :)
___
завтра премєра в лондоні. 3000 щасливчиків побачать аватар. весь інтернет буде забити спойлерами, тому я ставлю білети на поїзд і в кіно на поличку і забуваю про фільм на цілий тиждень.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Klaxonn

Цитата: pohgejib від 09 Грудень 2009, 22:02:35доречі "на'ві" в перекладі означає "люди"
С чего?

pohgejib

з арабської. співзвучне з Nabi: люди-пророки.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

LoRDEP

Цитата: pohgejib від 09 Грудень 2009, 21:40:33для початку порівняй метал трасформерів з даним кадром:
До рендеру в мене запитань немає. Але рухи аборигенів які я бачив в трейлері мені здалися вельми не реалістичними, відразу відчувається що вони мальовані  :)

aNGeL

А во время премьерной недели в IMAX билеты по 60 грн на Аватар будут?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Klaxonn

Цитата: aNGeL від 10 Грудень 2009, 18:41:34
А во время премьерной недели в IMAX билеты по 60 грн на Аватар будут?
по 80

aNGeL

Цитата: Klaxonn від 10 Грудень 2009, 18:45:09
по 80
мммм.... значит буду ждать пока студаки начнут действовать
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

pohgejib

Цитата: LoRDEP від 10 Грудень 2009, 18:37:55
До рендеру в мене запитань немає. Але рухи аборигенів які я бачив в трейлері мені здалися вельми не реалістичними, відразу відчувається що вони мальовані  :)
по-моєму вони рухаються як нормальні 3-х метрові люди :D
нікому не відомо як вони мають правильно бігати і куверкатися. ну хіба що Кемерону і все, більш нікому))
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Potter

Цитата: pohgejib від 10 Грудень 2009, 19:30:42
по-моєму вони рухаються як нормальні 3-х метрові люди :D
нікому не відомо як вони мають правильно бігати і куверкатися. ну хіба що Кемерону і все, більш нікому))


Бесит от высказываний Камерон- Бох.

Цитата: LoRDEP від 10 Грудень 2009, 18:37:55
До рендеру в мене запитань немає. Але рухи аборигенів які я бачив в трейлері мені здалися вельми не реалістичними, відразу відчувається що вони мальовані  :)

Мне тоже так кажется, но камерон рондель, сказал, что все Ок :)

Цитата: S!N від 09 Грудень 2009, 19:29:02
ого, фильм не вышел, а уже 4 страницы! о_О

имхо: фильм раздутая шняга, про то как низкоразвитые инопланетяне на динозаврах дали перцу землянам с современным вооружением
непонятно куда столько денег вбухали, эти голубые гуманоиды выглядят жутко неестесвенно

+1

По поводу смотреть только в 3d: выше я уже писал, что пофиг на позиционирование фильма как прогресса в инбустрии. Я пойду в обычный кинотеатр и если мне покажеться, что фильм среднячок, я так и скажу без оглядок на возможную трехмерность.

pohgejib

#79
Цитата: Potter від 11 Грудень 2009, 15:31:01
Бесит от высказываний Камерон- Бох.
бох, але не на землі, а на пандорі :D придумав свій світ до найменших деталей - означає бох
Цитата: Potter від 11 Грудень 2009, 15:31:01
Мне тоже так кажется, но камерон рондель, сказал, что все Ок :)
як можуть задаватися дивним рухи на*ві? вони ж всі без винятку знімалися з рухів акторів. це не видумана програмістами анімація типу шрека, в якого пропорції тіла не відповідають людським.
Цитата: Potter від 11 Грудень 2009, 15:31:01
По поводу смотреть только в 3d: выше я уже писал, что пофиг на позиционирование фильма как прогресса в инбустрии. Я пойду в обычный кинотеатр и если мне покажеться, что фильм среднячок, я так и скажу без оглядок на возможную трехмерность.
яка була якість тих роликів, по яких ви оцінили графіку? то часом не ті ролики двомісячної давності, коли з "сирих" нарізок заміксили трейлер? доречі, кольорокорекцію фільму зробили в останній тиждень листопада, і не факт що ви бачили фінальну картинку. також врахyйте властивості кодека Н264 замилювати динамічні сцени при низькому бітрейті. тому нарізки що є на ютубі не дають змоги оцінити графіку, а в тру якості 1080р вийшов тільки тизер і трейлер, при перегляді яких не скажеш що графіка бідна. на сьогоднішній день нічого кращого нам не показували в жодному фільмі.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Guru of 3D

Цитатапри перегляді яких не скажеш що графіка бідна. на сьогоднішній день нічого кращого нам не показували в жодному фільмі.
не соглашусь... 1080p трейлер конечно безумно красив , но уж больно заметна вся эта "компьютерность" , кому не показываю трейлер после первых кадров все сразу спрашивают " это что мультик? " ... Теже трансформеры на много реалистичней смотрятся и не менее технологичней.

pohgejib

може ми дивимося різні трейлери?
друзям показував оригінал на 244Мб з apple.com? тільки що передивився його - картинка, по-моєму, бездоганна. освітлення, дерева, одяг, шкіра на*ві, все як настояще.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Guru of 3D

нет самый первый трейлер , 166 метров весит. Разные не разные , какая разница? думаешь что то поменяется и в фильме будет не так как в трейлере или в болие новом что то не так?

Vader066

Наглость его не имела предела, производной и не выражалась через элементарные функции.

pohgejib

Цитата: Vader066 від 11 Грудень 2009, 23:26:25
Спеціально для pohgejib Аватаризатор
баян. моісєєв там гарно дивиться :D
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Hit_man

Прошу прощения, но не удержался это как бы демократизированный аватар =)


[вложение удалено администратором]

rayven

судя по тизерам, фильм стоит внимания. Обязательно посмотрю.
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

pohgejib

#87
критики роблять перші огляди і ставлять оцінки:
http://www.rottentomatoes.com/m/avatar/
9,2/10 = шедевр
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

rayven

Цитата: pohgejib від 12 Грудень 2009, 21:32:19критики роблять перші огляди і ставлять оцінки:
http://www.rottentomatoes.com/m/avatar/
9,2/10 = шедевр
никто и не сомневался.
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

Le.ON

Ну а как еще, может кто нибудь вспомнить плохой или средний Фильм Камерона?! Я нет ;)
Поэтому и Аватар будет 100% высококлассным фильмом
core i7 2600k+Scythe Mugen 2 | Asrock z77pro3 |2x4 Team Xtreem 2133 9-11-11-28| SSD OCZ Vertex 3 120gb|Samsung F1 HD103UJ 1Tb | Gigabite GTX 670 OC | Chieftec 700w | Chieftec ca-01 b-b-sl | Asus vh242h | onkio integra a-8450 + Canton Fonum pc40

LoRDEP

Цитата: Le.ON від 13 Грудень 2009, 09:51:53
Ну а как еще, может кто нибудь вспомнить плохой или средний Фильм Камерона?! Я нет ;)
Поэтому и Аватар будет 100% высококлассным фильмом
Кілька було  :)
James Cameron filmography

pohgejib

про піраній - жесть, але тоді він ще пацаном був.  :)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

pohgejib

#92
на IMDB зявилися перші оцінки. покищо 8,3/10. оцінку споганили фанатки Нового Місяця, які в кількості 161 поставили фільму 1/10  :D
на такому носії аватар приходитиме в 3D кінотеатри:


Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Le.ON

Цитата: pohgejib від 13 Грудень 2009, 15:16:48
про піраній - жесть, але тоді він ще пацаном був.  :)
Он тогда был новичком в этом деле, и Пираньи 2 это можно сказать первая более-менее серьезная режиссерская работа. После этого через 3 года он снял Терминатора - что уже немало :o и прогресс колоссальный
core i7 2600k+Scythe Mugen 2 | Asrock z77pro3 |2x4 Team Xtreem 2133 9-11-11-28| SSD OCZ Vertex 3 120gb|Samsung F1 HD103UJ 1Tb | Gigabite GTX 670 OC | Chieftec 700w | Chieftec ca-01 b-b-sl | Asus vh242h | onkio integra a-8450 + Canton Fonum pc40

Prol

#94
Цитата: pohgejib від 11 Грудень 2009, 15:55:17як можуть задаватися дивним рухи на*ві? вони ж всі без винятку знімалися з рухів акторів. це не видумана програмістами анімація типу шрека, в якого пропорції тіла не відповідають людським.
А пропорції Н'аві хіба відповідають людським? ;)
Цитата: pohgejib від 14 Грудень 2009, 10:56:39на такому носії аватар приходитиме в 3D кінотеатри:
Не в тільки в такому. Це носій для Dolby Digital Cinema 3D. Для IMAX буде інший носій.
Цитата: Potter від 07 Грудень 2009, 16:24:31есть еще расходы у кинотеатра. я, допустим, не знаю какой процент с одного билет идет в копилку кинокомпании.
50% - це стандарт.


pohgejib

Цитата: Le.ON від 14 Грудень 2009, 11:40:06
Он тогда был новичком в этом деле, и Пираньи 2 это можно сказать первая более-менее серьезная режиссерская работа. После этого через 3 года он снял Терминатора - что уже немало :o и прогресс колоссальный
взагалі-то він був там директором по спецефектам, але не відомо з яких причин головний режисер покинув зйомки і кемерону прийшлося взяти на себе його обовязки. тому піранії по-суті знімалися різними людьми і вийшли ніякими як фільм.
Цитата: Prol від 14 Грудень 2009, 12:24:43
А пропорції Н'аві хіба відповідають людським? ;)
принаймні більше ніж пропорції шрека або ГГ з "вверх і вгору" :D
наприклад нейтірі і зої салдана, що її зіграла, мають ідентичні пропорції
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Ivanko1

Цитата: pohgejib від 14 Грудень 2009, 15:08:29принаймні більше ніж пропорції шрека або ГГ з "вверх і вгору" Веселый
Ну это разные вещи, Шрек и мистер Фрэдриксон не претендовали на аутентичность. :)
Цитата: pohgejib від 14 Грудень 2009, 15:08:29наприклад нейтірі і зої салдана, що її зіграла, мають ідентичні пропорції
У Зои Салданы тоже есть хвост? :D

Prol

Цитата: pohgejib від 14 Грудень 2009, 15:08:29наприклад нейтірі і зої салдана, що її зіграла, мають ідентичні пропорції
Ага. Особливо довжина рук та ніг  ;D
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.



graved1gger

почитал тему, забавно, поддерживаю мнение. что будет высокобюджетныа фигня не имеющая ничего кроме спецэффектов, типа трансформеров 1/2, терминатора последнего
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

pohgejib

одні спецефекти не можуть отримати 8,4/10 на IMDB  ;)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.