Надмірне навантаження на ЖД

Автор thrustmaster, 18 Лютий 2013, 13:34:35

Попередня тема - Наступна тема

thrustmaster

Всім привіт.
Маю таку проблему: є ноутбук Samsung (HDD seagate 500Gb) і встановлена на ньому Windows 8 Pro x64 (ліцензійна). Сама ОС працює нормально, але в певні періоди дуже вже забагато вона звертається до жорсткого жиску. Індикатор так і світиться без перестанку. Десь через 2-5 хвилин активність зникає. Це мене б не турбувало, аби під час цієї активності в мене навіть менеджер задач секунд 30 відкривається. Тобто тормоз ПК при цьому конкретний (та і ЖД нагрівається на 3-4 лишніх градуси за цей період).

Покопавшись в налаштуваннях ну і відслідкувавши процесс в ДЗ я побачив, що грузить диск процесс Service Host: Network Service (Network Restricted). Щось воно записує і т.д...і при цьому записує/читає на швидкості від 6 до 20Мбіт\с.


Хто що може порадити?

Mad Dog

Как вариант отключить обновления, отключить защитника и т.д.

Но я бы смотрел в сторону тестирования винта, и возможно его заменой. Система не должна умирать от такого воздействия.

Mantikor

Це одна з причин, через які мені не сподобалась Windows 8, мій відчестер в ноутбуці також грузила, як вирішити цю проблему не знаю.
Обновлення всі поставлені?

thrustmaster

Цитата: Mad Dog від 18 Лютий 2013, 13:48:01Как вариант отключить обновления, отключить защитника и т.д.

оновлення вроді тут не при чому, захисник виключений (Каспер стоїть)

Цитата: Mad Dog від 18 Лютий 2013, 13:48:01Но я бы смотрел в сторону тестирования винта, и возможно его заменой. Система не должна умирать от такого воздействия.

тож тільки пів року тому купив, не міг же він вмерти так швидко. Та і в Інтернеті ця проблема в інших людей є, просто ніхто внятної відповіді дати не може.

Цитата: Mantikor від 18 Лютий 2013, 13:49:11Це одна з причин, через які мені не сподобалась Windows 8, мій відчестер в ноутбуці також грузила, як вирішити цю проблему не знаю.Обновлення всі поставлені?

да.

DMX

Цитата: thrustmaster від 18 Лютий 2013, 12:58:18(Каспер стоїть)
А якщо Каспер відключити і вбити процес який працює?
Position Of Power

max.sim

#5
 Запусти "Монитор ресурсов" и посмотри на вкладке диска, какой процесс нагружает(даже если ты уже это и знаешь) и к какому файлу он обращается.
У меня такая Вин 8 Про и винчестер green-серии - никаких нагрузок на него нет, уж я бы заметил. Разве что у меня не ноут. А загрузки/отгрузки со скоростями "від 6 до 20Мбіт\с" - это ничего себе нагрузка, так торренты качаются, а не ОС данные отправляет/загружает.

Mad Dog

Цитата: max.sim від 18 Лютий 2013, 19:02:41А загрузки/отгрузки со скоростями "від 6 до 20Мбіт\с" - это ничего себе нагрузка, так торренты качаются, а не ОС данные отправляет/загружает.
При обновлении это еще и не большие цифры. :) Там и ССД в 100% уходит, что про ЖД ноута говорить...

thrustmaster

Цитата: DMX від 18 Лютий 2013, 18:38:26
А якщо Каспер відключити і вбити процес який працює?

Якщо цей процесс просто вбити - пропадає Інтернет і рушаться інші служби, які відповідають за підключення Wi-Fi.

Цитата: max.sim від 18 Лютий 2013, 19:02:41
Запусти "Монитор ресурсов" и посмотри на вкладке диска, какой процесс нагружает(даже если ты уже это и знаешь) и к какому файлу он обращается.
У меня такая Вин 8 Про и винчестер green-серии - никаких нагрузок на него нет, уж я бы заметил. Разве что у меня не ноут. А загрузки/отгрузки со скоростями "від 6 до 20Мбіт\с" - это ничего себе нагрузка, так торренты качаются, а не ОС данные отправляет/загружает.

Ок, попробую...чогось раніше не додумався.
Там в мене торрент тоже тільки 10.0Мбіт/с записує максимум...а тут 20 протягом 5 хвилин, я й думаю - нічого собі нагрузочка.

max.sim

Цитата: Mad Dog від 18 Лютий 2013, 20:34:51
При обновлении это еще и не большие цифры. :) Там и ССД в 100% уходит, что про ЖД ноута говорить...
У Вин8 нет таких обновлений, чтобы столько тянуть.  :-X

Mad Dog

Цитата: max.sim від 18 Лютий 2013, 20:58:17
У Вин8 нет таких обновлений, чтобы столько тянуть.  :-X
Перед тем как писать прошлый коммент запустил обновление свежеустановленного офиса.
На одном из обновлений активное время диска держалось 100% на протяжении 15-20 сек, при этом общая скорость диска держалась в приделах 30-50 МБ/с. Правда меня берут сомнение что тут Б это байт, а не бит...

thrustmaster

Цитата: Mad Dog від 18 Лютий 2013, 22:11:19
Перед тем как писать прошлый коммент запустил обновление свежеустановленного офиса.
На одном из обновлений активное время диска держалось 100% на протяжении 15-20 сек, при этом общая скорость диска держалась в приделах 30-50 МБ/с. Правда меня берут сомнение что тут Б это байт, а не бит...

Ну так бачиш, це оновлення свіжевстановленого Офісу...
А в мене всі оновлення вже встановлені, нових немає і активність диска триває протягом 2-5 хвилин.

Mad Dog

Не пробовал играться со схемами электропитания?
Попробуй выбрать высокую производительность.

Mantikor

Кстати, раз Windows 8 лицензионная, имеешь полное право понапрягать украинский или русский отдел техподдержки, они то могут более дельные вещи посоветовать.

thrustmaster

Цитата: Mad Dog від 19 Лютий 2013, 09:29:55
Не пробовал играться со схемами электропитания?
Попробуй выбрать высокую производительность.

Пробував - нічого не дає, результат той самий, диск через певні періоди часу все одно щось шуршить.


Mad Dog

Так раскрой процесс посмотри какие на нем висят службы.

thrustmaster

Цитата: Mad Dog від 19 Лютий 2013, 12:03:58
Так раскрой процесс посмотри какие на нем висят службы.

Дивився - це нічого не дає, бо я не можу відключити жодну з цих служб. Якщо щось відключу то не буде Інтернету, або не працює Wi-Fi модуль взагалі або іноді ще звук пропадає.



При тому всьому навантаження не показується по службам - тільки за весь процесс.

Mad Dog

Цитата: thrustmaster від 19 Лютий 2013, 12:25:14
Дивився - це нічого не дає, бо я не можу відключити жодну з цих служб. Якщо щось відключу то не буде Інтернету, або не працює Wi-Fi модуль взагалі або іноді ще звук пропадає.
та ладно, superfetch никак ни на сеть ни на звук не влияет. Это менеджер оперативной памяти, и как раз он может генерировать большие нагрузки на диск отправляя данные в своп. Ради эксперимента можно попробовать его отключить.

И все таки сделай тест скорости диска, пол года отроду не показатель, у меня один диск посыпался в течении недели. :)

max.sim

Цитата: thrustmaster від 19 Лютий 2013, 11:22:11
Пробував - нічого не дає, результат той самий, диск через певні періоди часу все одно щось шуршить.
Говорю же, открой "Монитор ресурсов"(в диспетчере задач вкладка "Производительность", и внизу слева ссылка на него). Покажет что-то вроде этого:


А чего используешь английский интерфейс ОС?

thrustmaster

Цитата: Mad Dog від 19 Лютий 2013, 12:53:30
та ладно, superfetch никак ни на сеть ни на звук не влияет. Это менеджер оперативной памяти, и как раз он может генерировать большие нагрузки на диск отправляя данные в своп. Ради эксперимента можно попробовать его отключить.

И все таки сделай тест скорости диска, пол года отроду не показатель, у меня один диск посыпался в течении недели. :)

Superfetch і справді до ОЗУ відноситься...поробую відключити - ввечері відпишусь чи дало результат.


Цитата: max.sim від 19 Лютий 2013, 13:02:54
Говорю же, открой "Монитор ресурсов"(в диспетчере задач вкладка "Производительность", и внизу слева ссылка на него). Покажет что-то вроде этого:


А чего используешь английский интерфейс ОС?

Про монітор ресурсів я знаю...буду дивитись, просто коли активність ця підвищується то в мене навіть диспетчер задач відкривається до 1 хвилини, а поки він відкриється, то як правило вже все закінчується.

ОС англійська. Мені так зручніше) Та і української не було ліцензійки.

max.sim

Цитата: thrustmaster від 19 Лютий 2013, 13:11:01
Про монітор ресурсів я знаю...буду дивитись, просто коли активність ця підвищується то в мене навіть диспетчер задач відкривається до 1 хвилини, а поки він відкриється, то як правило вже все закінчується.
Та с твоей проблемой его нужно открывать сразу после старта ОС и не закрывать до выключения.  :)

Цитата: thrustmaster від 19 Лютий 2013, 13:11:01
ОС англійська. Мені так зручніше) Та і української не було ліцензійки.
Ясно. А локализацию можно в настройках же выбрать любую, из доступных вообще.

thrustmaster

Цитата: max.sim від 19 Лютий 2013, 13:18:58Ясно. А локализацию можно в настройках же выбрать любую, из доступных вообще.

Та мені і так подобається)))

thrustmaster

Superfetch відключена вже 2 дні - скажу чесно, навантаження на диску поки що вроді не було...чи тоя не помічав, а без цієї служби ОС і так нормально працює, не тормозить.