Fallout 4

Автор S!N, 03 Червень 2015, 20:48:14

Попередня тема - Наступна тема

Как вам игра?

Шедевр.
1 (3.1%)
Отлично.
5 (15.6%)
Хорошо.
8 (25%)
Средне.
6 (18.8%)
Плохо.
2 (6.3%)
Ужасно.  
1 (3.1%)
Не играл/ не буду играть.
7 (21.9%)
жду патчей/дополнений
2 (6.3%)

Всього голосів: 32

Dmytro

Кто играл в эту четвертую часть кстати? Как она?
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

[Raymond]

В Steam роздають досить дешево, але я щось сумніваюсь, чи воно мені треба. 3 пройшов, норм, але не більше. NV чомусь не зайшов
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

aNGeL

я починав пару разів - наче все ок, але постійно знаходилось щось інше що відволікало продовжувати
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Edd.Dragon

Цитата: [Raymond] від 08 Лютий 2024, 19:49:55В Steam роздають досить дешево, але я щось сумніваюсь, чи воно мені треба. 3 пройшов, норм, але не більше. NV чомусь не зайшов
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

ну, в 4 є крафт. можна відстроїти барак в своєму селі і туди прийдуть ВПО спати і доглядати за буряком!

Ну і паркан тоді треба з турелями. Ото короче далі села вже й виходити не хочется...

Хоча місця малувато, а є локації, де гола парковка під барак та майстерню!

[Raymond]

Цитата: Edd.Dragon від 09 Лютий 2024, 16:20:48ну, в 4 є крафт. можна відстроїти барак в своєму селі і туди прийдуть ВПО спати і доглядати за буряком!

Ну і паркан тоді треба з турелями. Ото короче далі села вже й виходити не хочется...

Хоча місця малувато, а є локації, де гола парковка під барак та майстерню!
Як ідея, це ніби цікаво, але не розумію, наскільки нудним буде грінд. На днях спробував демку Voidtrain, то навіть за цей короткий час воно замахало мене - бігай за шматками деревини, вугілля і металу, потім роби з цього сталь, потім роби з цього і х інших деталей стіл для того, щоб робити ще щось :(

Edd.Dragon

Цитата: [Raymond] від 09 Лютий 2024, 18:25:03але не розумію, наскільки нудним буде грінд
Не дуже нудно, оскільки не дуже глибоко пророблено як в інших крафт-грінділках.
Кінчились ресурси - ідеш гуляти далі, відкривати та зачищати локації ))
Відволікаєшся на пошуки унікальних модифікацій необхідної зброї і т.д.

[Raymond]

Цитата: Edd.Dragon від 09 Лютий 2024, 21:26:00Не дуже нудно, оскільки не дуже глибоко пророблено як в інших крафт-грінділках.
Кінчились ресурси - ідеш гуляти далі, відкривати та зачищати локації ))
Відволікаєшся на пошуки унікальних модифікацій необхідної зброї і т.д.
А скільки часу за цим всім можна провести? Сюжетка + хатобудування

Edd.Dragon

#1207
Цитата: [Raymond] від 09 Лютий 2024, 23:11:28А скільки часу за цим всім можна провести? Сюжетка + хатобудування
Цитата: aNGeL від 08 Лютий 2024, 22:15:36я починав пару разів - наче все ок, але постійно знаходилось щось інше що відволікало продовжувати

Кароч, сотня годин точно вграта в сраку, а шо там в кінці - ніхто не бачив за буряками та чисткою павер-броніків...  :(

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

GA-EV3

Цитата: Edd.Dragon від 09 Лютий 2024, 16:20:48ну, в 4 є крафт. можна відстроїти барак в своєму селі і туди прийдуть ВПО спати і доглядати за буряком!

Ну і паркан тоді треба з турелями. Ото короче далі села вже й виходити не хочется...

Хоча місця малувато, а є локації, де гола парковка під барак та майстерню!
Крафт не хотів я грати і крафтив тільки те, до чого примушував сюжет.
Цитата: Dmytro від 07 Лютий 2024, 22:22:00Кто играл в эту четвертую часть кстати? Как она?
Гарна. Але для мене найкраща - Нью-Вегас. Це з 3D/ В ізометріі не грав, щось почну і не граю далі(
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

T1000

У мене висить...
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.