World of Tanks

Автор Avireti, 09 Липень 2010, 08:29:00

Попередня тема - Наступна тема

Сколько боёв в среднем Вы проводите в день? (GA-EV3)

<1 просто, слежу за темой/игрой
1-5
6-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51-100
>100
Вариант для Дмытра

Dmytro

Цитата: graved1gger від 15 Лютий 2023, 11:22:53а толку він 2го рівня?
Так оборудкой из двух слотов можно повысить хар-ки четырех категорий - хп, прочность модулей, повороты корпуса и максималка. Вот тестирую лучше оно или нет.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Ні разу не зустрічав у грі Объект 752
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

RUSL

<1 просто, слежу за темой/игрой --- 27 (35.5%)

Кто эти люди ?  :D

Если в игру не играешь , то на хрен за ней следить ?  ???

aNGeL

Цитата: RUSL від 26 Березень 2023, 11:39:14Если в игру не играешь , то на хрен за ней следить ?  ???
Товарищі майори ))))
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

RUSL


max.sim

Майор Чорнобаєв та майор Пейн  :)

Vlad1

Здуйте пил зі святкового вбрання
12–18 квітня
Ми відзначаємо 12-й день народження World of Tanks у Європі та Північній Америці. Приємні знижки, святкові завдання, неймовірні секретні нагороди, епічне випробування та багато іншого — все для вас, не соромтеся!
СВЯТКУЙТЕ З НАМИ
Заходьте за безкоштовними днями преміум акаунту
Заходьте у гру, щоб отримати день Танкового преміум акаунту та виконати завдання на 3D-стилі.
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Dmytro

Цитата: Vlad1 від 13 Квітень 2023, 14:48:28Здуйте пил зі святкового вбрання
Витріть кал зі святкового обладнання.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Цитата: Dmytro від 13 Квітень 2023, 15:41:34Витріть кал зі святкового обладнання.
ти вже зробив копрограмму?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Щось забагато ПТ в боях
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

4800 урона.


Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Vlad1

76-й день рождения легенды - Арнольда Шварценеггера, мы приготовили для вас подарок.Каждый игрок в World of Tanks получит медаль «Выжимай», одобренную самим Арнольдом, и целый набор предметов! Подарки будут ждать вас в игре, когда вы запустите клиент в следующий раз.
Вот что вы получите в дополнение к медали

1 день Танкового премиум аккаунта
5 задач на ×5 опыта за победу в бою
Ящик Колы ×5
Большой ремкомплект ×5
Большая аптечка ×5
Предбоевая инструкция «Без резкий движений» ×5
Предбоевая инструкция «Тонкости работы КПП» ×5
3 личных резерва: +50% к боевому опыту на 1 ч
3 личных резерва: +300% к свободному опыту и опыту экипажа на 1 ч

Для тех, кому нравятся большие пушки, фирменный танк VIII M47 Iron Arnie возвращается в Премиум магазин в составе нескольких наборов. Выбирайте тот, который вам по душе!
«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Dmytro

Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Dmytro

Хорошо пофармил.



Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

GA-EV3

Що взяти за 9 жетонів?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

@aNGeL
У нас на форуме будут нормальные картинки в большом размере? С того что прикрепляется сейчас нифига ж не видно.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

aNGeL

Цитата: Dmytro від 08 Вересень 2023, 23:09:57@aNGeL
У нас на форуме будут нормальные картинки в большом размере? С того что прикрепляется сейчас нифига ж не видно.
це питання не до форуму, а до того ресурсу звідки ця картинка була вставлена.

Я вставляю через imgur і все ок по кліку збільшується.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 08 Вересень 2023, 20:22:13Що взяти за 9 жетонів?
А, у тебя ничего нет вообще из техники по БП. Ну бери Фазу или Футюра. Тут уже сам смотри что тебе больше нравится - ТТ с толстой башней и хорошими увн или СТ с барабаном и неплохой маскировкой.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

До кандидатів додався ще й Kunze Panzer, бо побільшало жетонів до 12 :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 13 Вересень 2023, 14:10:49До кандидатів додався ще й Kunze Panzer, бо побільшало жетонів до 12 :D
Он крайне специфический, см. обзоры. Я бы Фазу рекомендовал, тем более что ты рак.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

Xella

Цитата: Dmytro від 13 Вересень 2023, 16:22:26Он крайне специфический, см. обзоры. Я бы Фазу рекомендовал, тем более что ты рак.
я купив фазу рік тому, катав десь два боя ))

GA-EV3

Цитата: Dmytro від 13 Вересень 2023, 16:22:26Я бы Фазу рекомендовал, тем более что ты рак.
У нас різні підходи до ракування. Ти рекомендуєш мені танк, який за рахунок своїй "конструктивних" переваг надаватиме мені можливість пізніше "здохнути" і більше надамажити.
Але мені це не потрібно, гра для мене - засіб розважатися, своє маленьке Почуття Власної Величі я чухаю іншими засобами.
Тому мені треба танк, щоб було повеселіше)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Dmytro

Цитата: GA-EV3 від 14 Вересень 2023, 11:54:53Але мені це не потрібно, гра для мене - засіб розважатися, своє маленьке Почуття Власної Величі я чухаю іншими засобами.
Тому мені треба танк, щоб було повеселіше)
Ну та советская ПТ для меня веселая, но другим в основном она не нравится. Потому я её и не рекомендовал. А так Фаза и Футюр наиболее комфортные вцелом. А советский тяж - он низкий очень. Это и преимущество, и недостаток одновременно.

Цитата: Xella від 14 Вересень 2023, 09:03:42я купив фазу рік тому, катав десь два боя ))
Ну я побольше играл, все половую канализацию прокачал.
А так да, я в основном играю на премах 6 и 8 лвл. Когда БП проходишь лучше всего играть на 6 лвл.
Сегодня звезды встали таким образом, что ты можешь гонять интересы. Однако, есть риск что на бесптичье и твоя жопа - соловей.

GA-EV3

Скажіть, а чим британські колісні танки відрізняються від гусеничних?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Цитата: GA-EV3 від 17 Вересень 2023, 13:52:53Скажіть, а чим британські колісні танки відрізняються від гусеничних?
швидкістю
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

#36128






«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

GA-EV3

Мені цей режим нудний. Напевне тому, що програм чотири разі поспіль :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Vlad1




Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

GA-EV3

Дмитро! Діарею насилаю на тебе! От навіщо ти давив на мене, щоб я взяв Фазу, а не Чар Футура? :(  :'(
Взяв я таки Фазера і що? От навіщо він мені? Він гарний тяж для середнього гравця. Але навіщо, якщо є танки у гілках розвитку?
Для любителів ТТ Фазу категорично рекомендую. Танк реально гарний!
Але я собі хотів таки танк для ололо-раш-в-ангар-веселий-олень.
Думаю, що Чар Футур зі своїм недобарабаном був би інший, ніж танки швидкі барабанні у гілках розвитку.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Vlad1

Цитата: GA-EV3 від 30 Вересень 2023, 23:55:37Напевне тому, що програм чотири разі поспіль :D
Це був я  ;)



Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Мирный: потерянная надежда» начинается!
18 октября, 09:30 (МСК)

Сообщение
Категория: совершенно секретно
Куда: командный штаб
Кому: "Домашний ПК"

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1


Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1




Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Vlad1

World of Tanks ніколи не зупиняється на досягнутому. У нас великі плани, а отже, на вас чекає багато захопливого. Нові танки, режими, події, нагороди... 2024-й буде цікавим!

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

finalplayer

Выдайте, плиз, очень краткую сводку за прошедший год. В 22м на волне хайпа я нажал кнопку перейти на европейский сервер. Тогда же ВГ, как я помню ушла из Белоруссии иииии что в итоге? Российский сервере же существует? Можно вернуться? (Но зачем?) Кто куда катится и какие последствия?

Xella

Цитата: finalplayer від 29 Грудень 2023, 21:58:37Выдайте, плиз, очень краткую сводку за прошедший год. В 22м на волне хайпа я нажал кнопку перейти на европейский сервер. Тогда же ВГ, как я помню ушла из Белоруссии иииии что в итоге? Российский сервере же существует? Можно вернуться? (Но зачем?) Кто куда катится и какие последствия?
Якщо коротко то це вже дві різні гри. Мір танкав і WoT. Повернутися здається вже не можна, було три місяці щоб передумати. Але може через саппорт спробувати.
Хоча якщо пінг на європу нормальний то кращє на європейському, бо усілякі шварценегери і інші колаби. А на руснявому матрьошки і т.д.

finalplayer

Да, в РФ коллаб может быть только с местными не свалившими "звёздами". Ну или с ии ботом Брюса Виллиса. 

rayven

#36145
image" border="0
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

rayven

вигуляв пт. Кілька років не грав
Хто хоче шукає можливості. Хто не хоче, шукає виправдання

GA-EV3

Куди поділися мої ресурси?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer

я так понимаю ЕУ3 и 4 это резервация для украинских беженцев?


Xella

Цитата: finalplayer від 03 Лютий 2024, 11:24:21я так понимаю ЕУ3 и 4 это резервация для украинских беженцев?


4й для казахських, але є бот що переносить якщо треба
https://wotexpress.eu/news/world-of-tanks/avtomaticheskiy-perekhod-na-server-eu2-wot-v-igre-/