Обладунки Бога 3: Китайський зодіак / Chinese Zodiac

Автор dezmond, 22 Травень 2012, 13:24:29

Попередня тема - Наступна тема

Ваша оцінка фільму

Шедевр
0 (0%)
Відмінно
1 (16.7%)
Добре
1 (16.7%)
Посередньо
3 (50%)
Погано
0 (0%)
Жахливо
0 (0%)
Не дивився / Не буду дивитись
1 (16.7%)

Всього голосів: 6

dezmond



У 1860 році злісні окупанти (в сенсі - англійці і французи) вивезли з Китаю безцінні статуетки, що зображують 12 тварин з китайського Зодіаку. Герой Джекі Чана повинен повернути тепер ці статуетки на історичну батьківщину. Будь-якою ціною.

Жанр: пригоди, екшн
Режисер(и): Джекі Чан
В ролях: Джекі Чан
Країна: Гонконг
Рік: 2012
Прем'єра (у світі): 12.12.12

| imdb.com |  | wikipedia |
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Ruslan...

AMD FX6300 4GHz 1.33В Zalman CNPS10X Flex MSI 970A-45G Kingston 4*4GB DDR3 HIS Radeon HD7850 2GB IceQ X (1000/5000) SSD Crucial:CT064M4SSD2+CT120M500SSD1+CT256M550SSD1 HDD Hitachi HDS721010CLA332+Hitachi HDS721010DLE630 ASUS Xonar DS/A A4Tech Bloody V5 ZM-K400G  Chieftec CTG-650C

pohgejib

я вже насторожився, що Джекі подався в серйозні ролі на старості. а тут такий сюрприз. чекаю)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

LoRDEP

Так, спогади з дитинства
Перша та друга частина це кращі фільми Джекі. Але боюсь, що він вже застарий(58 років) для третьої частини.

Sanin4137

Трейлер завлекающий, будем надеятся что Джеки позволит его здоровье показать на что он способен. 3000 травм это не шутка.
,,Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава. І воля святая!"

dobriyvecher

Чи чекаєте ви на фільм?
Авжеж я фанат Джекі

Таке спитав, та це ж мій улюблений актор і його бойовик, особливо перша частна, взагалі шедевр в своєму жанрі. Скільки вже раз дивився, а все одно радість розпирає.

Serj_013

Цитата: LoRDEP від 22 Травень 2012, 20:43:06
Так, спогади з дитинства
Перша та друга частина це кращі фільми Джекі. Але боюсь, що він вже застарий(58 років) для третьої частини.
Бажаю усім нам так стрибати в 58 років і далі :)
Так, спогади з дитинства

dobriyvecher

#7
Сегодня ходил на фильм, немного разочаровался, все таки в 3д и потратился на фильм больше. Сюжет в фильме проседает по ходу несколько раз, юмора как-то маловато, короче говоря, полное мнение можете почитать на КП в моей рецензии, в целом скажу, фильм излишне китайски - патриотичен, скомкан и в нем нет характерного бандита. Ну и Джеки Чан реально постарел.

Если что, вот можете почитать

dezmond

dobriyvecher таке питання, фільм дубльований чи закадровий переклад? І взагалі як озвучка?
Цитата: dobriyvecher від 31 Січень 2013, 18:35:43Если что, вот можете почитать
Так пішов шукати перші частини на компі.

dobriyvecher

Цитата: dezmond від 31 Січень 2013, 18:59:31
dobriyvecher таке питання, фільм дубльований чи закадровий переклад?
Полный дубляж. Озвучка хорошая.

kelasant

А мне понравился! Правда, смотрел с некоторым сожалением: всё чаще в последнее время задумываюсь о том, что вот-вот и великие актеры, такие как Джеки или Джим Керри, начнут уходить на покой, и некому будет радовать хорошими фильмами. Останутся только сюжеты так себе, да одни сплошные спец. эффекты.