Как держать открытыми несколько страниц одновременно,каждую на отдельном прокси

Автор PokeJex, 11 Травень 2008, 00:33:42

Попередня тема - Наступна тема

PokeJex

Порадьте прогу або може існує якась надстройка на брузери щоб можна було одночасно 4 сторінки тримати відкритими (вони будуть самі обновлятись) причому щоб кожна конектилась під своїм проксі сервером. При цьому проксі припустимо вже є, мені потрібно тільки саму прогу або надстойку на якийсь браузер що моглаб таке забезпечувати.
Звичайно є вихід простий - запустити кожну з чотирьох сторінок на різних браузерах і пустити кожен браузер на свій проксі, але при цьому буде получатись нагрузка на систему, причому для мене це критично.
Мож хто знає яка прога може виручити?

додаю ще один "геморой" :D   Згадав ще дещо))) тепер точно прості браузери не поможуть)) кожна сторінка перед запуском має пройти авторизацію на сайті через куки)))) наскільки мені відомо ніодин браузер не буде створювати для різних вікон (чи вкладок) різні папки для куків, тому тут без спеціальних прог не обійтись..

Корсар II

Натискаєш праву кнопку миші на тій сторінці яку хочеш обновляти.
"Обновлять каждые"- і кладеш час обновлення.
Це все робиться в ОПЕРІ.  8)

PokeJex

#2
да проблема не в оновлені, а в тому як пустити кожну сторінку в браузері на "свій" проксі (кожну на різний).

вчора облазив офф сайт мозіли. серед усіх аддонів абсолютно нічого нема підходящого.


Згадав ще дещо))) тепер точно прості браузери не поможуть)) кожна сторінка перед запуском має пройти авторизацію на сайті через куки)))) наскільки мені відомо ніодин браузер не буде створювати для різних вікон (чи вкладок) різні папки для куків, тому тут без спеціальних прог не обійтись..
ну чо хакерів нема на форумі?))) я ж не хакер але з такими питаннями точно мали справу хакери)))

skif_en

Решительно не пойму,чего ты хочешь и на фига это тебе надо... :)
ЗЫ:Тему необходимо переименовать,например на "Как держать открытыми несколько страниц одновременно,причем каждую на отдельном прокси сервере"...Бред какой то... :o
Может и не так,но переименовать надо,однозначно.

aNGeL

как вариант - запустить 4 разных браузера, каждый настроить на разные прокси...
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

PokeJex

***перший пост почитайте ще раз)))***
непіде. нагрузка на ресурси завелика буде.

aNGeL

придумал еще вариант - есть проги по типу ProxyCap, через каждую открываеш по версии оперы - и делаеш что хочеш... но все таки ресурсы потребуются...
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

PokeJex

2aNGeL
якраз він (ProxyCap) мене виручає зараз в деяких інших питаннях :D
варіант непоганий, але як Ви самі вже знаєте - проблема буде в тих самих ресурсах, ну і куки теж будуть в одну папку заливатись походу.

skif_en

Цитата: PokeJex від 11 Травень 2008, 15:31:56
2aNGeL
якраз він (ProxyCap) мене виручає зараз в деяких інших питаннях :D
варіант непоганий, але як Ви самі вже знаєте - проблема буде в тих самих ресурсах, ну і куки теж будуть в одну папку заливатись походу.
Ты так и не ответил,зачем все это?Поделись,если не секрет. :)

PokeJex

в мене анлім і хочеться щоб вкладені гроші сам відробляв :D
і так вже відробляє 50%, а якщо би получилось вирішити цю проблему то відробляв би якраз 100% без особливої нагрузки на комп, і з моєю участю в цьому по 5-10хв. в день 8)

Joy32

"Right bastards,POLICE SHIT!!!!!"
...........the Exploited

PokeJex

2Joy32
ну ппц! >:(
і в якій це опері можна під кожну сторінку прописувати окремий проксі??? >:(
якщо не знаєте про що питають - краще не лізьте з своїми відповідями!!!! >:(

βεερ_βooρ

Цитата: PokeJex від 11 Травень 2008, 15:41:53
в мене анлім і хочеться щоб вкладені гроші сам відробляв :D
Крутим банеры? Ню-ню, думаешь что ты первый и самый умный?
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?


PokeJex

і так теоретично вроді вихід є :)
проблему з сторінками кожну під свій проксі вирішує - CGI proxy
а щоб з кукісами небуло пригод можна пошукати аддон до мозіли там - https://addons.mozilla.org/uk/firefox/search?q=cookie&cat=all

сьогодні попробую це діло на практиці 8)

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

PokeJex

ииии...
створити свій "CGI(чи php) proxy" так і не вдалося (не той зараз час щоб на халявних хостінгах відкривали fsockopen :'(), а через готові я побоявся посилати логін з паролем в незашифрованому виді :-\.

з кукісами ще не тестував.. на днях знов займусь цими проблемами. :)

APMATyPA

А если поднять прокси на своей же машине? Никто не запрещает поставить apache. А там уже так, как ты собирался использовать халявный хостинг.