Прога для переробки DVD в avi без зміни якості. Монтаж відео.

Автор Yarik93, 15 Лютий 2010, 10:39:06

Попередня тема - Наступна тема

Yarik93

Часто приходиться знімати домашнє відео, всякі заходи, свята та просто зберігати моменти життя на відеокамеру. Для цього висористовується DVD відеокамера Sony Handycam DCR-DVD305. В камері відео записується в DVD форматі на 1,3Гб мінідиск 30хв. Часто приходиться знімати довго і при цьому записується не один диск, все це треба довести до ладу і зліпити до купи! Отож мені потрібна програма для перегонки з DVD формата в звичайний формат avi, або кращу альтернативу для перегляду на DVD-плеєрах, а також не дуже складну програмку для невеликого, але якісного відеомонтажу (вирізання лишніх моментів, склеювання відеофайлів, добавлення тексту на екранні, а потім як я це відео доведу до ладу і зроблдю з декількох дисків один відеофайл я роблю менюшки в  прогі DVDLab і створюю вже нормальний DVD диск, а і ше питання, може хто працював з цею програмою, підкажіть чого мої диски з менюшками в форматі DVD на деяких DVD плеєрах читаються, а на інших - ні. Може хтось знає кращу альтернативу цій прогі. А і ще чи при перегонці буде відео зжиматись\збільшуватись в розмірі? треба щоб на DVD-ку 4,7 Гб влазило приблизно 2 год відео. Може хтось займається відеозйомками і монтажем, розкажіть шо і як і шо за чим. :)Дякую!

Yarik93

що ніхто не займається відеомонтажем? ??? допоможіть навчитись! :)

Edd.Dragon

Наверное ставит в тупик фраза "розкажіть шо і як і шо за чим."
Ничего конечно сложного, но просто очень много букв.
А так обычно пользуются Adobe Premier или Pinacle Studio, т.к. бесплатные аналоги либо неудобны, либо очень тормозные (например, Blender).

В твоем же случае, если просто слепить надо, то можно каким-нибудь конвертером сохранить DVD-шки в avi в какой-нибудь loseless-формат, чтобы не потерять качество (или же не loseless, но с достаточно низким уровнем квантования или высоким битрейтом). А потом avi-шки слепить в VirtualDub и в нем же сохранить в avi уже с желаемым кодеком и нужным сжатием.

Ну а параметры сжатия, что такое контейнер, кодек и т.д. - это уже реально много писать надо.

Miron_Y


Yarik93

Цитата: Edd.Dragon від 18 Лютий 2010, 16:01:16
Наверное ставит в тупик фраза "розкажіть шо і як і шо за чим."
Ничего конечно сложного, но просто очень много букв.
А так обычно пользуются Adobe Premier или Pinacle Studio, т.к. бесплатные аналоги либо неудобны, либо очень тормозные (например, Blender).

В твоем же случае, если просто слепить надо, то можно каким-нибудь конвертером сохранить DVD-шки в avi в какой-нибудь loseless-формат, чтобы не потерять качество (или же не loseless, но с достаточно низким уровнем квантования или высоким битрейтом). А потом avi-шки слепить в VirtualDub и в нем же сохранить в avi уже с желаемым кодеком и нужным сжатием.

Ну а параметры сжатия, что такое контейнер, кодек и т.д. - это уже реально много писать надо.

ее... букв багатовато :) Є в арсеналі прога адобе прем"єр, думаю вона мені для монтажу підійде. А далі я трохи запутався... давайте розбирати по порядку, і так я зняв на камеру відео, закрив, і скинув на комп в DVD форматі, там є дві папки: аудіо і відео. Тепер як і чим (детальніше) мені зробити так, щоб підготовити зняте відео одним куском для монтажа в прим"єрі, не втративши при цьому якості? Якими програмами (можна платні :%) аби нормальні). Но цьому поки що зупинимся ;)

Edd.Dragon

Цитата: Yarik93 від 18 Лютий 2010, 16:10:56Тепер як і чим (детальніше) мені зробити так, щоб підготовити зняте відео одним куском для монтажа в прим"єрі, не втративши при цьому якості? Якими програмами (можна платні  аби нормальні). Но цьому поки що зупинимся
Для начала открыть видео в редакторе. Поклацать, добавить еще одно


Добавлено: 18 Лютий 2010, 17:54:54

P.S.: http://www.ixbt.com/divideo/studio14.shtml

Yarik93

Цитата: Edd.Dragon від 18 Лютий 2010, 17:53:37
Для начала открыть видео в редакторе. Поклацать, добавить еще одно


Добавлено: 18 Лютий 2010, 17:54:54

P.S.: http://www.ixbt.com/divideo/studio14.shtml
ні ти не зрозумів... мені його треба ше переконверктірувати, так як я не можу загрузити в редактор-прем"єра ДВД файли, диск ДВД тре перегнати в якийсь формат для того щоб загрузити його в редактор, от який формат і який кодек, яким конвектором? ???
Поможіть розібратись, буду вдячний!

pohgejib

на своєму досвіду знаю, що звертання "ти" тут не вітається, також на форумі є проблеми із сприйняттям західноукраїнских діалектів та розмовної української.
не полінися зайти на тематичні форуми, пошукай FAQ стосовно конвертування. тут наврядче тобі хтось опише весь процес обробки від початку до кінця.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Yarik93

Цитата: pohgejib від 18 Лютий 2010, 19:33:08
на своєму досвіду знаю, що звертання "ти" тут не вітається, також на форумі є проблеми із несприйняттям західноукраїнских діалектів та розмовної української.
не полінися зайти на тематичні форуми, пошукай FAQ стосовно конвертування. тут наврядче тобі хтось опише весь процес обробки від початку до кінця.
ну може й так... а де тут західноукраїнські діалекти?? я з центральної України ;), кожен як хоче так і говорить....це моя рідна мова!  а на рахунок розмови на "ти", то на форумі було подібне опитування, як на мене тут нічого такого немає... :) Тема потихенько переходить в офтоп.... ладно, не треба більше нічого тут писати не по темі, будуть пропозиції щодо мого питання - пішіть. ;) :)

max.sim

Цитата: Yarik93 від 15 Лютий 2010, 10:39:06
Отож мені потрібна програма для перегонки з DVD формата в звичайний формат avi, або кращу альтернативу для перегляду на DVD-плеєрах, а також не дуже складну програмку для невеликого, але якісного відеомонтажу
VirtualDub + плагин MPEG2. Бесплатно и очень сурово, кодеки на выбор из системы. Расширение плагинами.


Цитата: pohgejib від 18 Лютий 2010, 19:33:08
на своєму досвіду знаю, що звертання "ти" тут не вітається
Бред. [Опрос] Обращения. Вы или ты?

Цитата: pohgejib від 18 Лютий 2010, 19:33:08
також на форумі є проблеми із ... розмовної української.
Ересь чепуха.

Edd.Dragon

Цитата: pohgejib від 18 Лютий 2010, 19:33:08на своєму досвіду знаю, що звертання "ти" тут не вітається, також на форумі є проблеми із сприйняттям західноукраїнских діалектів та розмовної української.
Ну не у модераторов, уж точно ))

Цитата: Yarik93 від 18 Лютий 2010, 19:08:36ні ти не зрозумів... мені його треба ше переконверктірувати, так як я не можу загрузити в редактор-прем"єра ДВД файли
В премьере - возможно. Для него есть плагин для работы с MPEG2, возможно он и DVD-шные потоки симпортирует.
А Пинакл вроде должна открывать DVD.
Иначе

1.
Цитата: Miron_Y від 18 Лютий 2010, 16:09:05
DVD Decrypter
Руководство по DVD Decrypter

2. Можно использовать "Захват", если у тебя на компе и камере есть порт FireWire (ну и кабель).


Добавлено: 18 Лютий 2010, 20:04:07

Цитата: max.sim від 18 Лютий 2010, 20:00:03VirtualDub + плагин MPEG2.
А, точно! К Дабу ж тоже есть плагин MPEG2!
Тогда для простой склейки/резки без наложения эффектов даже больше ничего не понадобится. Даб изначально и задумывался для склейки и перекодирования avi.

Yarik93

ну буду шось пробувати... фаєрваєр порта немає... дякую за надані підказки ;) :)

linuxdrom

Тему необхідно перемістити у розділ "Софтware > Мультимедиа".


Yarik93

Цитата: linuxdrom від 19 Лютий 2010, 18:20:05
Тему необхідно перемістити у розділ "Софтware > Мультимедиа".


зроблено, переніс ;)

Yarik93

поможіть з монтажем відео, а точніше, мені просто треба вирізати два фрагмента з відео, яке я раніше знімав.
Є відео в DVD форматі з менюшкою, в папці VIDEO_TS є багато файлів з яких два має розмір 1Гб і 600 мб (тобто це і є відео), скрін з MediaInfo (формат відео)

так ось, є прога Adobe Premiere Pro 7.0, але вона не підтримує цей формат, як це відео відкрити в ній для монтажа?
П.С. головне шоб якість відео не дуже погіршилось. Буду вдячний ;)

Edd.Dragon

Эммм... Вроде ответы выше никуда не подевались...  :-\

Yarik93

Цитата: Edd.Dragon від 20 Березень 2010, 19:42:19
Эммм... Вроде ответы выше никуда не подевались...  :-\

воно то так... думав шось нове підскажуть :) попробую зробити вище сказаним ;)

Edd.Dragon

А что можно нового подсказать? Премьер не умеет сам. Нужно установить плагин.
Просто вырезать кусок видео, для этого и премьер не нужен - дуба хватит с головой. Для DVD опять таки плагин.
И то, и другое было сказано, что еще сказать можно? ))

А по поводу того ухудшится качество или нет - это зависит всецело от тебя, т.е. от того, каким кодеком и с какими настройками ты сохранишь результат. Независимо от того, в чем вырезал.



Yarik93

Цитата: Edd.Dragon від 20 Березень 2010, 19:54:51
А что можно нового подсказать? Премьер не умеет сам. Нужно установить плагин.
Просто вырезать кусок видео, для этого и премьер не нужен - дуба хватит с головой. Для DVD опять таки плагин.
И то, и другое было сказано, что еще сказать можно? ))

А по поводу того ухудшится качество или нет - это зависит всецело от тебя, т.е. от того, каким кодеком и с какими настройками ты сохранишь результат. Независимо от того, в чем вырезал.



ок, зараз попробую, а яким кодеком і якими настройками найкраще зберегти (оптимальний варіант)?

Edd.Dragon

Цитата: Yarik93 від 20 Березень 2010, 20:01:16
ок, зараз попробую, а яким кодеком і якими настройками найкраще зберегти (оптимальний варіант)?
DivX
h.264

Вместо указания битрейта указать уровень квантования, например 2. Тогда ты не будешь знать какого размера получится файл, но зафиксируешь качество. Естественно, если исходник не шибко четкий и качетсвенный, то и результат можно сжать сильнее, т.к. терять нечего.

 



Вообще, выреж небольшой кусок и сохрани его с разным уровнем, чтобы оценить, какой тебе больше подходит.
Если Премьер заменяет диалоги кодеков своим каким-то - ищи соответствия настроек.

Yarik93


Edd.Dragon

P.S.: В настройках h.264, я точно уже не помню, кажется указанное число не соответствует аналогичнім числам в xvid и divx. Вроде я там больше ставил. Экспенриментируй.


Добавлено: 20 Березень 2010, 20:21:07

Цитата: Yarik93 від 20 Березень 2010, 20:19:29333 буде!
Надо заблокировать )))