Видео конвертер

Автор Maxixim, 14 Листопад 2011, 20:44:39

Попередня тема - Наступна тема

Maxixim

Мне нужно загружать лицензионные фильмы и сериалы с DVD на iPad. Не знаю с помощью какого конвертера мне это сделать. Хотелось бы видеть качественную картинку после конвертации. Подскажите, пожалуйста, какую-нибудь отличную прогу.

aNGeL

Скачай уже сконверченные по iPad и не парся.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

scandron

Цитата: Maxixim від 14 Листопад 2011, 20:44:39
Мне нужно загружать лицензионные фильмы и сериалы с DVD на iPad. Не знаю с помощью какого конвертера мне это сделать. Хотелось бы видеть качественную картинку после конвертации. Подскажите, пожалуйста, какую-нибудь отличную прогу.
Я для кодирования видео на телефоны пользуюсь Format Factory, но я незнаю как ты видео из лиц. будешь выковыривать.
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

Maxixim

Я тоже не знаю как с лицензионных дисков перекодировать(

GA-EV3

А это не нарушение авторских прав?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

scandron

Цитата: GA-EV3 від 16 Листопад 2011, 07:56:14
А это не нарушение авторских прав?
Нарушение, но кого это интересует? У нас пиратство развито, так что Это еще мелочь(ведь не все будут все лиц. покупать)
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

GA-EV3

Цитата: scandron від 16 Листопад 2011, 08:05:01Нарушение, но кого это интересует? У нас пиратство развито, так что Это еще мелочь(ведь не все будут все лиц. покупать)
А. На сайте запрещается:
Обсуждать взломанное ПО, игры и пиратские серверы, приводить ссылки и ключи.

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Maxixim

Если кто знает как конвертировать видео легально, или где можно купить фильмы и скачать их на комп. легально(что-то вроде iTunes) на русском или укр. языке подскажите, пожалуйста, такие сайты.

Prol

Цитата: GA-EV3 від 16 Листопад 2011, 07:56:14А это не нарушение авторских прав?
Для себя сделать можно. Ты же не распостраняешь.
Цитата: Maxixim від 17 Листопад 2011, 11:19:45сли кто знает как конвертировать видео легально,
Используй xvid4psp. В новых версиях должен быть пресет для айпада. Если не получится, надо предварительно перенести фильм с диска на винт прогой DVDDecrypter.

Maxixim

Спасибо, буду пробовать.

WEBLegolas

Цитата: scandron від 15 Листопад 2011, 16:23:01
Я для кодирования видео на телефоны пользуюсь Format Factory
Привіт,мене потрібно конвертнути відео в MPEG-1 ще може в MPEG-2,пробував цією прогую але пропорції відео завжди виходять якісь трошки не такі після конвертації! Можеш підсказати як правильно конвертувати цією прогою?

Phantom of the Opera

Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 20:21:00
Привіт,мене потрібно конвертнути відео в MPEG-1 ще може в MPEG-2,пробував цією прогую але пропорції відео завжди виходять якісь трошки не такі після конвертації! Можеш підсказати як правильно конвертувати цією прогою?
Опиши весь процес, як робиш:
1) то-то
2) ...
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

WEBLegolas

Цитата: Phantom of the Opera від 06 Грудень 2011, 20:30:04
Опиши весь процес, як робиш:
1) то-то
2) ...
Так в тому ж проблемка що я точно не знаю як робити,але завжи починаю з того що зліва вибираю відео->MPEG потім добавляю файл в список який хочу конвиртнути і нажимаю СТАРТ.

Phantom of the Opera

Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 20:42:57
Так в тому ж проблемка що я точно не знаю як робити,але завжи починаю з того що зліва вибираю відео->MPEG потім добавляю файл в список який хочу конвиртнути і нажимаю СТАРТ.
Перед натисканням "старт" тицяєш правою кнопкою на файл - "налаштування виведення", скріншот вікна закинь сюди
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

WEBLegolas

Сорі:) Але скрін зараз не кину бо пишу з телефону:( А які ще налаштування треба міняти? Яке зпівідношення сторін? Яке розширення? І скільки часу воно приблизно конвертує? В мене 2год відео конвертує приблизно 1год50хв-2год!

Phantom of the Opera

Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 21:42:30Яке зпівідношення сторін?
Розмір відео - "усталено"
Сторона - "автоматичний"
Кадр - "усталено"

Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 21:42:30В мене 2год відео конвертує приблизно 1год50хв-2год!
Нормально, швидше ніж тривалість відео не буде
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

WEBLegolas

А взагалі яка різниця між MPEG-1 i MPEG-2 читав я якось проце в і-неті так і нічого не зрозумів! Я хочу це відео дивитись по ТВ через флешку але ТВ підтримує тільки ті два формата! Я колись читав що можна якось деякі задачі наприклад конвертування ''вішати'' на відео карту щоб звільнити проц. бо коли я конвертую в мене навіть офіс зависає/глючить !
P.S. Дякую за поради!

Prol

Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 21:42:30Яке розширення?
Конвертер сам ставить. Для хvid - avi, для mpeg2 - mpg або avi
Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 22:13:25А взагалі яка різниця між MPEG-1 i MPEG-2 читав я якось проце в і-неті так і нічого не зрозумів!
У якості зтиснення і підримці розміру кадру. Краще 2-й, звісно. Тільки ще треба знати, яке розширення розуміє телевізор.
Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 22:13:25Я колись читав що можна якось деякі задачі наприклад конвертування ''вішати'' на відео карту щоб звільнити проц. бо коли я конвертую в мене навіть офіс зависає/глючить !
Реально прискорюється лише на інтегрованому відео від нових і3-і7. Але там неможливе ретельне налаштування якості.

WEBLegolas

#18
Там ще є графа СТОРОНА я вибираю Автоматично,правильно я роблю?
ТВ підтримує:
-MPEG-1
-MPEG-2 (тільки аудіо кодек MPEG-1 Layer 2 ) цивра два написана в інструкції римською ІІ )
Поясни будь-ласка що це означає:)

scandron

Цитата: WEBLegolas від 06 Грудень 2011, 20:21:00,пробував цією прогую але пропорції відео завжди виходять якісь трошки не такі після конвертації!
этой - какой?
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

Phantom of the Opera

#20
Цитата: WEBLegolas від 07 Грудень 2011, 18:14:35Там ще є графа СТОРОНА я вибираю Автоматично,правильно я роблю?
Хмм... пропорції неправильні на телевізорі?
А на комп'ютері правильні?
Пропорції на ПК і ТВ однакові?

Яку роздільну зтатність підтримує телевізор? PAL (720х576x25 кадрів за секунду)?

А якої роздільної здатності відео?

PS: а взагалі в PAL, по-моєму, неквадратний піксель, тому пропорції на тому самому файлі на пк і тв можуть бути різні... яким плеєром користуєшся на ПК?
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

WEBLegolas

Прогу для конвертації Фабрика Форматів.
На ПК користуюсь КМплеєр.
Питання з пропорціями вирішино!!! Я просто встановив таке ж розширення яке було на початковому файлі,як раніше я не догадався,?-затупив:)))
Але полоси на ТВ з такою пропорцією знизу і зверху трошки ще є !
Що за MPEG-2(я писав про нього декількома повідомленями вище)
До речі ця прога конвертнула мені в MPEG-1 за 50хв а відео триває майже 2год,і обєм файла не збільшився!
І чи на око я побачу різницю між MPEG-1 i MPEG-2 ?

Prol

Цитата: WEBLegolas від 08 Грудень 2011, 00:27:36Я просто встановив таке ж розширення яке було на початковому файлі,
"Розширення" - те, що стоїть у назві файлу після крапки (avi, doc, exe...). Те, що ти маєш на увазі, називається розділенням.

WEBLegolas

Цитата: Prol від 08 Грудень 2011, 08:41:33
"Розширення" - те, що стоїть у назві файлу після крапки (avi, doc, exe...). Те, що ти маєш на увазі, називається розділенням.

Дякую що виправив!

scandron

Цитата: WEBLegolas від 08 Грудень 2011, 00:27:36Але полоси на ТВ з такою пропорцією знизу і зверху трошки ще є !
Либо само видео имеет полосы, либо соотношение сторон различное.
Цитата: WEBLegolas від 08 Грудень 2011, 00:27:36До речі ця прога конвертнула мені в MPEG-1 за 50хв а відео триває майже 2год,і обєм файла не збільшився!
Возможно первичный кодек - МПЕГ-2 тоже.
Цитата: WEBLegolas від 08 Грудень 2011, 00:27:36І чи на око я побачу різницю між MPEG-1 i MPEG-2 ?
Сомневаюсь.
В основном эта прога предназначена для смартов и телефонов, а не для ПК, хотя и подойдет.
INTEL Core-i7-860 BOX, ASUS P7P55D E, 8Gb DDR3,Gainward GTX770 2Gb Phantom,WD WD10EALS,Внешний ЖД Transcend SJ25D3(640Gb),Chieftec APS 500S,Cooler Master Elite 335 Black,Dell U2410. Windows se7en x64 Notebook: Dell Inspiron 5520( I5-3210, 4Gb RAM, SG 500 HDD, Radeon 7670M, Win7X64)

WEBLegolas

Конвертував з .аві в .мпег1 за 50хв все супер!
Але є ще питання:
Якщо фільм дуже тихо звучить,тобто щоб щось почути колонки треба майже на максимум ставити! Можна якось звук під час конвертації підсилити?
P.S. Звук якісний але дуже тихий!

Phantom of the Opera

Цитата: WEBLegolas від 09 Грудень 2011, 14:00:31
Конвертував з .аві в .мпег1 за 50хв все супер!
Але є ще питання:
Якщо фільм дуже тихо звучить,тобто щоб щось почути колонки треба майже на максимум ставити! Можна якось звук під час конвертації підсилити?
P.S. Звук якісний але дуже тихий!
Так там ж є параметр "Гучність" у Format Factory
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

WEBLegolas

Гучність то в цій графі потрібно вказати +5дц наприклад? А як знати скільки дц в початковому відео?

Phantom of the Opera

Цитата: WEBLegolas від 09 Грудень 2011, 22:31:09
Гучність то в цій графі потрібно вказати +5дц наприклад? А як знати скільки дц в початковому відео?
:)
Параметр то відносний, +5 -це додати 5 до існуючого, пробуй дати +10, якщо якісь звуку втратиться(буде шипіти чи ще щось), то дай менше
"Мыслящий ум - тот, который постоянно учится, никогда не делая заключений; стили и шаблоны уже приведены к заключениям, и, таким образом, они не могут способствовать мышлению." Брюс Лі

WEBLegolas

#29
Цитата: Phantom of the Opera від 10 Грудень 2011, 12:38:35
:)
Параметр то відносний, +5 -це додати 5 до існуючого, пробуй дати +10, якщо якісь звуку втратиться(буде шипіти чи ще щось), то дай менше
Дякую! При наступні потребі,обовязково попробую!
І ще одна не зрузумілість:
після конвертації відео кожні 1-2сек кристилізується,тобто 1сек нормально а 2сек кристалами(виглядає,якщо не приглядатись ніби відео сильно мигає)
така проблема тільки на одному відео. Як цю проблему вирішити?