Домашний ПК №10 (118), октябрь 2008

Автор Danko, 01 Жовтень 2008, 22:06:43

Попередня тема - Наступна тема

Как вам октябрьский номер?

Отлично
18 (20%)
Хорошо
35 (38.9%)
Нормально
11 (12.2%)
Не очень
13 (14.4%)
Совсем плохо   
4 (4.4%)
Еще не читал
9 (10%)

Всього голосів: 88

Голосування закінчилося: 02 Січень 2009, 22:30:38

ostman

нехочу надоїдати, але хтілося б отримати відповідь
Цитата: ostman від 04 Жовтень 2008, 17:21:41
в статті про модулі DDR3 приводилось посилання на додаткові матеріали  http://www.dpk.com.ua/supertest_DDR3_Oct_2008_add/  але браузер каже що сторінка не знайдена :(

Цитата: Andretti від 04 Жовтень 2008, 18:20:29
Про материалы я напомню автору.
ну і де ссилка на матеріали? чи їх просто нема?

Цицерон

А обзор локализаций в игротеке усыхал-усыхал и отъехал в Gameplaj ?

Miron_Y

Полистал журнал. Понравился тест MB на чипсете 790GX ( хоть про тот журнал пишу???  :D)
Берёшь 300$ и системник готов! Спасибо, в инете таких подробных обзоров данной связки ещё не видел.

Andretti

Цитата: ostman від 10 Жовтень 2008, 19:57:44
нехочу надоїдати, але хтілося б отримати відповідьну і де ссилка на матеріали? чи їх просто нема?
Я напомню еще раз. Настойчиво. :)
Левый глаз открылся в семь, правый - в восемь. Разница в один час так и осталась во взгляде.

tark

1.На сторінці 85 журналу 10(118) є згадка,цитую "или даже 5200+ (2,7 ГГц, 2 МБ L2)".Що це за процесор такий?може його частота 2,6 ГГц ???
2. Тест Антивірусів, стр. 103
Коротко-каспер 8.0.454 "посилає в нокаут" Х2 5600+ та 4 Гб оперативки???

В мене атлон 3200+;2,0 ГГц+2*512 ддр2 667,жорсткий 160 сата,материнка асус m2npv-vm(6150 onboard).

Запускаю каспера 8.0.454;включаю повну перевірку,евристика на макс.(зараз до речі вона саме запущена)
так,система нагружена,але працювати можна(по бідному)!!!!!
Море графіків, які тестять швидкодію системи і ні одного---про вилов різних вірусів та інше!!!???Цікаво,хто грає кризис і разом тестить каспером систему???
Чи хтось вкл. на максимум евристику при перевірці???
Цікавіше було б спостерігати за виловом вірусів!!!
Ну прямо комедія якась

Хотілося б побачити якесь відлуння української клубної арени, а то рок...
Клубна музика зараз дуже актуальна!!!

А міні-ігри???Складно щось навіть підібрати для вбивання часу на робочому місці."Той самий іван,тільки інша шапка" від диска до диска!!!

Так,покритикував,пора і похвалити
Журнал в загальному один з кращих в Україні.
Дякую.


tark

Цей непорядок з диском мене увів у розпач,ну вкрай!!!
Скачав я http://dpk.com.ua/files/dpkdvd.zip;перекопіював весь диск на вінт,перезаписав dpkdvd.exe,запускаю-результату ніякого-світлий фон як був так і є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
адобе флеш плугін версії 9.0.124.0;опера 9.50 Сборка 10063
Шановна редакція,може я чогось не знаю?Просвітіть шановні,будьте добрі.
Розмір dpkdvd.exe з архіву-5 805 964 байт
з оригінального диска-5 805 964 байт
Пробував з дпк-двд №9_2008-все чудово запускається
Чекаю...

tark

Ще тут думка
Вернемось до стр. 103(тест антивірусів)
Читаємо "Х2 5600+;4 ГБ памяти"

А тестова система-коре2дуо 1,86;!!! Віндовс ХР СП3 !!! 2 ГБ оперативи

Може система,яку було згадано в тесті каспера(атлон 5600+ та 4Г оперативи) крутилася на вісті,ато ХР "бачить" до 3 ГБ(наскільки я знаю)???????
Редакція,проясніть будь-ласка,яка !конкретно! система згадувалась тут
Чого розглядалась не тестова???Прошу надалі бути більш коректними!
:(((

Andretti

#57
Цитата: tark від 12 Жовтень 2008, 22:22:40
запускаю-результату ніякого-світлий фон як був так і є
Писать и здесь и в блоге было не обязательно.
Ответ в блоге.
Цитата: tark від 12 Жовтень 2008, 22:53:48
Редакція,проясніть будь-ласка,яка !конкретно! система згадувалась тут
Прежде чем задавать такие вопросы стоило хотя бы посмотреть, что материалы писались разными людьми и компьютеры у них соответственно тоже были разными.
Левый глаз открылся в семь, правый - в восемь. Разница в один час так и осталась во взгляде.

Ch@meleon

Цитата: Andretti від 12 Жовтень 2008, 23:12:24
Писать и здесь и в блоге было не обязательно.
Ответ в блоге.Прежде чем задавать такие вопросы стоило хотя бы посмотреть, что материалы писались разными людьми и компьютеры у них соответственно тоже были разными.
Статтю ще не читав, але логічне питання: тоді що - графічні результати тесту є необєктивними, бо програми тестувалися на різних компютерах чи як ???

Andretti

Цитата: Ch@meleon від 13 Жовтень 2008, 12:31:25
Статтю ще не читав, але логічне питання: тоді що - графічні результати тесту є необєктивними, бо програми тестувалися на різних компютерах чи як ???
Советую прочитать. В конце указана конкретная конфигурация на которой проводилось тестирование.
Левый глаз открылся в семь, правый - в восемь. Разница в один час так и осталась во взгляде.

Ch@meleon

Цитата: Andretti від 13 Жовтень 2008, 14:10:15
Советую прочитать. В конце указана конкретная конфигурация на которой проводилось тестирование.
Обов'язково. Але власне зацікавив факт описаний tark'ом...

Andretti

Цитата: Ch@meleon від 14 Жовтень 2008, 11:14:36
Обов'язково. Але власне зацікавив факт описаний tark'ом...
tark ссылается на две разные статьи. В рамках каждой из них тестирование проводилось на одной конфигурации.
Левый глаз открылся в семь, правый - в восемь. Разница в один час так и осталась во взгляде.

Dronic

Пізно, але познайомився з новим журналом.Мені дуже сподобались статті хардвер та ігротека на диску. :)
The purpose of music - to touch the hurt!

tark

Внятної відповіді на свої питання я небачу!

Шановна редакція журналу (не андретті), зверніть на це увагу

fin

Цитата: tark від 22 Жовтень 2008, 12:31:59
Внятної відповіді на свої питання я небачу!
Шановна редакція журналу (не андретті), зверніть на це увагу
Цитата: tark від 12 Жовтень 2008, 20:20:13А міні-ігри???Складно щось навіть підібрати для вбивання часу на робочому місці."Той самий іван,тільки інша шапка" від диска до диска!!!
Вот ветка ДПК-DVD - пожелания, вопросы, FAQ, там большими буквами ссылка на FAQ. Рекомендую ответы на вопросы №1 и №2.

Subject


tark

Які ж нові баги принесе журнал №11/2008
З нетерпінням чекаю його,хотя на варез сайтах він висить давно в ПДФ...

p.s на днях стянув з торента диск ][акер/2008-це ПРИКЛАД, яким має бути диск до журнала

fin

Цитата: tark від 04 Листопад 2008, 14:25:32диск ][акер/2008-це ПРИКЛАД, яким має бути диск до журнала
Обязательно изучим и примем меры.