Portal

Автор Music Guru, 21 Жовтень 2007, 17:34:34

Попередня тема - Наступна тема

Гордон

Цитата: pohgejib від 05 Березень 2010, 21:25:30
значит не за горами і еп3
По слухам, его отменили и готовят полноценный ХЛ3.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

Guru of 3D

надеюсь не на УГ Source  :-[ Давно пора им новый движок клепать.

Гордон

Сорс не УГ, выдаёт вполне фотореалистичную картинку, мимику и анимацию... 3-й Халф разр. на Соурс энджин 2, по слухам.
i7-10700-32Gb-RTX3060Ti

pohgejib

сорсу не вистачає нормального рендеру тіней, решта нюансів на нормальному, оптимізованому для мас, рівні. не думаю що ближчим часом валв захоче переходити з прибуткових онлайн шутерів на одиночні ігри, тим паче боротися за передові технології, створюючи для них новий двигун.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

фред

Цитата: Гордон від 05 Березень 2010, 21:52:16
По слухам, его отменили и готовят полноценный ХЛ3.
история останется неоконченной?
это как вообще?
¯\_(ツ)_/¯

pohgejib

жодної офіційної інфи немає. все що "відомо" є видумкою фанатів.
в одному інтервю був натяк, що відкриють деяку інфу на цьогорічному Е3.
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Vader066

а вам не здається, що ви помилились темою?
Наглость его не имела предела, производной и не выражалась через элементарные функции.

OzzyZig

Классная игра. ! Минус - она короткая.
Прошел за 3 вечера.. растягивая удовольствие, Плюс - это сама идея..оригинальная задумка. игры  ;)
Хочется продолжения.

Vader066

Вельв віддає Портал безкоштовно, до 24 травня :%)

Добавлено: 12 Травень 2010, 23:26:53

http://store.steampowered.com/app/400
Наглость его не имела предела, производной и не выражалась через элементарные функции.

[Raymond]

Це солодке слово ХАЛЯВА. Valve опять раздают Портал безплатно. Я уже качаю.

WEBLegolas

Ігри не граю вже давно,знайшов на харді Орандж Вокс і запустив Портал і гра затягнула!Одним словом гра СУПЕР!!!Але виникла невичка халепа,десь на отайніх,або остайньому рівні:коли з'являється напис Loading... екран темніє і через якийсь час вибиває помилку hl2.exe!Хто знає допоможіть вирішити цю проблемку,дуже хочу пройти гру до кінця!

LoRDEP

Цитата: WEBLegolas від 11 Листопад 2011, 19:58:16
Ігри не граю вже давно,знайшов на харді Орандж Вокс і запустив Портал і гра затягнула!Одним словом гра СУПЕР!!!Але виникла невичка халепа,десь на отайніх,або остайньому рівні:коли з'являється напис Loading... екран темніє і через якийсь час вибиває помилку hl2.exe!Хто знає допоможіть вирішити цю проблемку,дуже хочу пройти гру до кінця!
Судячи з опису це піратська версія, звідси і проблеми. 

WEBLegolas

Цитата: LoRDEP від 11 Листопад 2011, 20:48:57
Судячи з опису це піратська версія, звідси і проблеми. 
Чи піратка не знаю,тому,що ПК не мій(поки мій в ремонті друг дав своїм старим покористуватись) А як вирішити це зависання/вибивання?