[Опрос] Покупали ли вы что-то в интернет-магазинах?

Автор AnGelus, 19 Вересень 2007, 12:57:44

Попередня тема - Наступна тема

Покупали ли Вы чтото в интернет-магазине?

Половина моего дома из него.
Пару раз брал.
Думаю что нибуть взять.
Люблю выбирать покупку в живую.
Имеется негативный опыт.

SilverK

Цитата: aNGeL від 20 Квітень 2012, 20:39:55
А вот на всякие девайсы аля фотики, ноуты, то 100% обязаны дать.
Ага.. зрозуміло, просто ще жодного разу не брав таких речей в інтернет магазині... в переважному всякі дрібнички та залізо. Дякую, буду знати.

denis-sturmovik

#651
Цитата: ryben від 20 Квітень 2012, 14:06:33
я не из Киева .
даже если найду авторизованный сервисный центр они скажут где покупали туда и несите >:( :( :'(
Якщо у вас є гарантійний талон для товару, який призначений для продажу в Україні (є сертифікованим), тоді сервісний центр не відмовить вам. У сервісів великих фірм є приймальні відділи, де можна занести товар, а вони вже перешлють.
Якщо ваш виробник не має філіалу у Вашомі місті, то як варіант, перешліть товар родичам чи знайомим у Києві поїздом.

Цитата: aNGeL від 20 Квітень 2012, 14:31:38
А гарантийка? Ведь гарантийки от производителя в большинстве случаев остаются у интернет-магазина, а на рука у пользователя только товарный чек и гарантийка от интернет-магазина.
Нормальных хоть жопой жуй.
Просто магазин є посередником між сервісом і клієнтом, тому якщо важливо швидко відремонтувати товар, то треба самому нести у сервіс. Якщо тільки це не техніка "Самсунгу"- там найкращий сервіс в Україні.  Головне, аби при покупці вам давали гарантійний талон і аби поломка було не з вашої вини. Хіба що наявність гарантійного талону не критична, якщо у фірми нема сервісу в Україні. Тоді такий талон не потрібен. Беріть просто чек від магазину і гарантійний талон магазину.

І ще одне- не ведіться на розвод лохів від "Ельдорадо" і подібних до них шахраїв! "Додаткової гарантії" не існує. Вони надають неправдиву інформацію про гарантійне обслуговування виробників (клієнт не читає гарантійний талон перед покупкою товару) і торгують "додатковими роками гарантії", які і так абсолютно безкоштовні(і ремонт і запчастини), що записано у гарантійному талоні виробника.

dezmond

denis-sturmovik не пиши червоним кольором, він лише для модерів.
Подруга мого брата працює в податковій, так вона сказала, що Розеткою вони вже займаються десь півроку і що звинувачення не безпідставні.

GA-EV3

Цитата: dezmond від 21 Квітень 2012, 17:46:18що Розеткою вони вже займаються десь півроку і що звинувачення не безпідставні.
Спроси ещё и за "Сокол". :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Volan

Цитата: dezmond від 21 Квітень 2012, 17:46:18denis-sturmovik не пиши червоним кольором, він лише для модерів.
шо за бред? :D
Цитата: GA-EV3 від 21 Квітень 2012, 18:43:16Спроси ещё и за "Сокол". :)
да тут за многих можно так спрашивать, бизнес есть бизнес

dezmond

Цитата: Mr_Volan від 21 Квітень 2012, 19:03:30шо за бред?
Колись таке правило існувало, коли ще тебе тут не було, тож сумніваюся, що його хтось відміняв ;)

Factiosus

i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Volan

Цитата: dezmond від 21 Квітень 2012, 19:11:25Колись таке правило існувало, коли ще тебе тут не було, тож сумніваюся, що його хтось відміняв ;)
сейчас такого правила нет
а правила я знаю ;)

sashka8100

Цитата: GA-EV3 від 21 Квітень 2012, 18:43:16
Спроси ещё и за "Сокол". :)
Та что там спрашивать?
Все эти розетки, соколы и прочие мобиллаки - нефиговые кости в горле для больших и бесполезных депутатских технополисов, комфи и остальных фокстротов.

denis-sturmovik

#659
Цитата: dezmond від 21 Квітень 2012, 19:11:25
Колись таке правило існувало, коли ще тебе тут не було, тож сумніваюся, що його хтось відміняв ;)

При реєстрації цього правила не було і з ним погоджуватись не заставляли.
Значить, і Правила не було. Або якщо модераторам так важливо мати за собою привілей писати червоними літерами, то нехай додадуть цей пункт у правила форуму- я не проти. Але правило має бути зафіксоване письмово, аби його виконувати. Зараз його немає  ;)





Harricein

Цитата: sashka8100 від 21 Квітень 2012, 19:54:25
Та что там спрашивать?
Все эти розетки, соколы и прочие мобиллаки - нефиговые кости в горле для больших и бесполезных депутатских технополисов, комфи и остальных фокстротов.
Это копирайт !! ;)

Цитата: Harricein від 20 Квітень 2012, 18:16:00Ну да начали убирать интернет- магазины, видно магазины депупатов не терпят конкуренции.
Цитата: dezmond від 21 Квітень 2012, 17:46:18denis-sturmovik не пиши червоним кольором, він лише для модерів.
Подруга мого брата працює в податковій, так вона сказала, що Розеткою вони вже займаються десь півроку і що звинувачення не безпідставні.
Да согласен, только обычных покупателям не пофиг, главное чтоб цены норм были.
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

SilverK


Shadow87

Цитата: Катарина Сергій від 23 Квітень 2012, 18:38:49
Кому цікаво: Rozetka.ua постепенно восстанавливает работоспособность

Непогана новина. Можливо ще щось там буду замовляти, скоріш всього, що microHDMI-шнур (якщо знову запрацюють у повну силу, так сказати).
Репутация как деньги: ее легче заработать, чем сохранить.

samand

#664
Недавно купував в MusicStore міді-клавіатуру - економія в порівнянні з нашими інтернет-магазинами досить суттєва... До речі, хто буде купувати щось через Deutsche Post DHL (DHL), майте на увазі - в Україні товар буде "доставляти" не DHL, а інша служба, тому номер трекінга на українській DHL - нічого не значить. Мені товар привіз Міст-Експрес. Ось ця DHL немає відношення до цієї DHL, хоча логотипи однакові.

Ruslan...

Заказал надувную лодку.  tehnoyarmarok.com.ua Сегодня должны перезвонить и подтвердить заказ. Ни разу там не заказывал, но цена намного дешевле, чем в дешевле нет, где я обычно все беру.
AMD FX6300 4GHz 1.33В Zalman CNPS10X Flex MSI 970A-45G Kingston 4*4GB DDR3 HIS Radeon HD7850 2GB IceQ X (1000/5000) SSD Crucial:CT064M4SSD2+CT120M500SSD1+CT256M550SSD1 HDD Hitachi HDS721010CLA332+Hitachi HDS721010DLE630 ASUS Xonar DS/A A4Tech Bloody V5 ZM-K400G  Chieftec CTG-650C

Shadow87

Недавно воспользовался услугами интернет-магазина Installgroup, заказывал трёхметровый microHDMI-шнур. Передали через Новую пошту, забрал через 2-е суток после заказа. Весьма доволен. :)
Репутация как деньги: ее легче заработать, чем сохранить.

Harricein

Заказал йогуртницу и вот что получилось.

Номер заказа: 70259
Порадовала цена,наличие.
Но заказывать не буду, так как мой заказ обрабатывался и доставлялся 9 дней.оплата была произведена 16.05. 18.05 пришло сообщение "Ваш заказ подготовлен к отправке." и на этом сервис закончился.
Во-первых менеджер не связался со мной по поводу доставки, а отправил товар наугад(хорошо что город не перепутал). поэтому пришлось оформлять переадресовку.
Во-вторых мне забыли сообщить номер декларации, указав при этом неправильный номер телефона.
в итоге разыскивать сво... читать полностью

Ответ магазина «Vilka.ua»
Добрый день. Искренне сожалеем о сложившейся ситуации.
Ваш заказ был обработан и отправлен в установленные сроки. При отправке заказа были точно указанны все Ваши данные. Увы, но перевозчик ошибся при приеме посылки. Я прекрасно понимаю Ваше недовольство, но со своей стороны мы сделали все возможное для своевременного получения посылки.
Постараемся учесть такие ситуации в будущем.
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

finalplayer

Книгу на петровке. уа заказал, всё Ок уже едет.

Ruslan...

Думаю купить пневматический пистолет. Но что-то дороговато. Еще подумаю. Может в конце июня. http://rozetka.com.ua/umarex_smith_wesson_m_p_327_trr8/p191726/  Хотелось конечно взять харьковского производства, но дороговато. от 1600грн. + пули очень дорогие.
AMD FX6300 4GHz 1.33В Zalman CNPS10X Flex MSI 970A-45G Kingston 4*4GB DDR3 HIS Radeon HD7850 2GB IceQ X (1000/5000) SSD Crucial:CT064M4SSD2+CT120M500SSD1+CT256M550SSD1 HDD Hitachi HDS721010CLA332+Hitachi HDS721010DLE630 ASUS Xonar DS/A A4Tech Bloody V5 ZM-K400G  Chieftec CTG-650C

Val86

Особо крупных покупок в интернет-магазинах никогда не делала. Очень часто пополняю счет на мобильном и баланс в скайп через интернет: прямое пополнение счета
Сейчас решаюсь читалку купить, но пока не определилась с магазом - столько противоречивых отзывов... Однозначно не Розетка.

GA-EV3

Цитата: Val86 від 05 Червень 2012, 15:03:21прямое пополнение счета
При пополнении счёта на Киевстар карточкой VISA этот сервис берёт 3.6грн комиссии. :( Я пополняю себе без комиссии. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

user_lol

Поповняю з карти  привата без відсотків через приват 24

Ruslan...

AMD FX6300 4GHz 1.33В Zalman CNPS10X Flex MSI 970A-45G Kingston 4*4GB DDR3 HIS Radeon HD7850 2GB IceQ X (1000/5000) SSD Crucial:CT064M4SSD2+CT120M500SSD1+CT256M550SSD1 HDD Hitachi HDS721010CLA332+Hitachi HDS721010DLE630 ASUS Xonar DS/A A4Tech Bloody V5 ZM-K400G  Chieftec CTG-650C

Val86

У меня с приватом оооочень плохие отношения, так что предпочитаю немного переплатить но не связываться с этой конторой >:(

Volan

Цитата: Val86 від 06 Червень 2012, 11:44:15не связываться с этой конторой
я через терминал все оплачиваю (налом) только раз не хотел принимать на счет ввиду превышения лимита

GA-EV3

Цитата: Val86 від 06 Червень 2012, 11:44:15У меня с приватом оооочень плохие отношения
А у меня с АВАЛем - пока хорошие! :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

YuGa-92

14 сторінок не осилив прочитати :-\
Хто не-будь на розетці купляв товари за безготівковий розрахунок?
Хочу взяти оперативку до ноута, знайшов її на розетці, за доставку 50 грн переплачувати не хочеться, а за безготівковий вони за доставку оплати не знімають.
Впринципі розетка солідний магазин. Але в когось вже є досвід покупки безготівковим розрахунком? Дійсно за доставку платити не потрібно? А то на 180 гривнях не хочеться переплатити +50 за доставку.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Hryak

Цитата: YuGa-92 від 04 Серпень 2012, 14:02:52А то на 180 гривнях не хочеться переплатити +50 за доставку.
Ты львовский, как я понял. Посмотри на дешевше нет, у них филиал во Львове. Если есть товар, то сможешь сам забрать ;)
Поменьше свинства - побольше свинины

SilverK

Філіал є, завжди купую там з самовивезенням. Якщо вартість товару до 400 грн. то жодних додаткових коштів платити не потрібно.

WEBLegolas

Цитата: Катарина Сергій від 04 Серпень 2012, 15:22:06Філіал є, завжди купую там з самовивезенням. Якщо вартість товару до 400 грн. то жодних додаткових коштів платити не потрібно.
Купляв там телефон за 200-300 грн і нічого не платив за доставку, але забирав сам.

YuGa-92

#681
Цитата: Hryak від 04 Серпень 2012, 15:07:13Ты львовский, как я понял.
Так :)

Цитата: Hryak від 04 Серпень 2012, 15:07:13Посмотри на дешевше нет
Знаю, вже купляв там товар. Але цієї оперативки там на жаль немає. Знайшов. В списку магазинів на хотлайн Дешевше нет не було просто.  Хочу взяти іменно http://hotline.ua/computer-moduli-pamyati-dlya-pk-i-noutbukov/hynix-4-gb-so-dimm-ddr3-1333-mhz-hmt351s6cfr8c-h9/ щоб не було проблем з таймінгами та двоканальним режимом, бо в ноуті стоїть така ж, тільки на 2ГБ.


Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Hryak

Цитата: YuGa-92 від 04 Серпень 2012, 17:34:59щоб не було проблем з таймінгами та двоканальним режимом, бо в ноуті стоїть така ж, тільки на 2ГБ.
Ха! Недавно я добавлял в свой ноут 2 гига памяти, выбрал подобную, заказал, купил. Поставил, а она оказалась более быстрой чем та, что стоит в ноуте. Вообщем они протупили, а мне побоку, стоит и работает :D
Поменьше свинства - побольше свинины

YuGa-92

Цитата: Hryak від 04 Серпень 2012, 17:49:42заказал, купил.
Загалом дякую. Подзвоню їм на гарячу лінію точно виясню чи вона в них є. Бо фотки не ті на сайті (хоча це не суттєво).

Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Hryak

Цитата: YuGa-92 від 04 Серпень 2012, 17:55:13P.S. я розумію що буде працювати на характеристиках слабшої планки.
Да. Стояла при покупке эта



Купил эту



Показывет в итоге это



Вообщем, меня не парит :D
Поменьше свинства - побольше свинины

YuGa-92

Цитата: Hryak від 04 Серпень 2012, 18:11:37Вообщем, меня не парит
Ще раз дякую за допомогу. Тепер повністю оприділився і з оперативкою і магазином. Буду брати на дешевше нет наступного тижня.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

SilverK

Якщо на хотлайні не показує, що на дешевше є така ОЗП, це ще не означає, що її там немає, сам в подібному пересвідчувався декілька раз. Коротше шукай на сайті дешевше і коли будеш забирати товар перевір маркування, щоб не було такої ситуації як в Хряка.

Factiosus

Цитата: Катарина Сергій від 04 Серпень 2012, 18:51:48щоб не було такої ситуації як в Хряка
Хряку наоборот, повезло. Заказывал худшую, а получил лучше-разве плохо? :)
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

YuGa-92

Цитата: Factiosus від 04 Серпень 2012, 19:02:09Заказывал худшую, а получил лучше-разве плохо?
Ну так не всім везе:)
Я для свого десктопа коли замовзяв комплектуючі на розетці, то оперативку привезли 1066, замісь 1333мгц. Зразу не замітив, привіз до дому, потім катався міняти. Добре хоч проблем з обміном не виникло :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

ruzzzx

Хочу купить ключ Diablo 3 с помощью webmoney. Сам сервис приводить список продавцов ключей. Меня интересует, это гарантированные продавцы "без кидалова" или случайный выбор самого сервиса, или лучше и надёжнее через офф. сайт произвести покупку?
Если на отдыхе, занимаясь дайвингом вы увидели  под водой незнакомого водолаза. Выдернуть шнур. Выдавить стекло.

Mantikor

Цитата: ruzzzx від 14 Вересень 2012, 09:23:54
Хочу купить ключ Diablo 3 с помощью webmoney. Сам сервис приводить список продавцов ключей. Меня интересует, это гарантированные продавцы "без кидалова" или случайный выбор самого сервиса, или лучше и надёжнее через офф. сайт произвести покупку?
Дык на офф.сайте можно купить игру через WebMoney. К чему эти заморочки с левыми продавцами?

ruzzzx

Цитата: Mantikor від 14 Вересень 2012, 09:55:42
Дык на офф.сайте можно купить игру через WebMoney. К чему эти заморочки с левыми продавцами?
Я вкурсе, просто такие продавцы обещают фото ключа сразу + подарок :), а офф. сайте проверка счёта в течении дня, а то и в течении 72-х часов. Да ещё, на офф сайте она дороже чуть выходит :)
Если на отдыхе, занимаясь дайвингом вы увидели  под водой незнакомого водолаза. Выдернуть шнур. Выдавить стекло.

Mantikor

Цитата: ruzzzx від 14 Вересень 2012, 09:58:57
Я вкурсе, просто такие продавцы обещают фото ключа сразу + подарок :), а офф. сайте проверка счёта в течении дня, а то и в течении 72-х часов. Да ещё, на офф сайте она дороже чуть выходит :)
Три дня - фигня, зато 100% гарантия что не кинут.

ruzzzx

Цитата: Mantikor від 14 Вересень 2012, 10:03:44
Три дня - фигня, зато 100% гарантия что не кинут.
Так что никто не покупал игру у других продав все на офф. сайте?
Если на отдыхе, занимаясь дайвингом вы увидели  под водой незнакомого водолаза. Выдернуть шнур. Выдавить стекло.

Ruslan...

ruzzzx
Я за webmoney только иногда комплектующие к компу покупал и все. Лицензионные игры, если покупаю, то диск в инет-магазине, чтобы пощупать можно было что-то и на полочку положить.
AMD FX6300 4GHz 1.33В Zalman CNPS10X Flex MSI 970A-45G Kingston 4*4GB DDR3 HIS Radeon HD7850 2GB IceQ X (1000/5000) SSD Crucial:CT064M4SSD2+CT120M500SSD1+CT256M550SSD1 HDD Hitachi HDS721010CLA332+Hitachi HDS721010DLE630 ASUS Xonar DS/A A4Tech Bloody V5 ZM-K400G  Chieftec CTG-650C

ruzzzx

Цитата: Ruslan... від 14 Вересень 2012, 10:35:26
ruzzzx
Лицензионные игры, если покупаю, то диск в инет-магазине, чтобы пощупать можно было что-то и на полочку положить.
Это очень долгая история с этой игрой. Я уже две недели пытаюсь диск купить. Ключ сразу пожалуйста, диск нужно ждать неизвестно сколько. Я бы сам от диска не отказался, поскольку её установить гораздо быстрее, чем скачать.
Если на отдыхе, занимаясь дайвингом вы увидели  под водой незнакомого водолаза. Выдернуть шнур. Выдавить стекло.

aNGeL

Интернет - магазин Epic Kanobu - рекомендую для игроманов, дешево и быстро, плюс часто скидки на интересные проекты.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Mantikor

Цитата: aNGeL від 14 Вересень 2012, 14:35:10
Интернет - магазин Epic Kanobu - рекомендую для игроманов, дешево и быстро, плюс часто скидки на интересные проекты.
Но ключей на топовые игры часто нет в наличии, так что если брать - то сразу после выхода.

aNGeL

Цитата: Mantikor від 14 Вересень 2012, 14:46:20
Но ключей на топовые игры часто нет в наличии, так что если брать - то сразу после выхода.
ну я люблю предзаказ делать, тогда скидка около 10% выходит. А со старых игр все что интересовало меня - ключи были.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Ruslan...

К то покупал в розетке? Сегодня сделал 1-й заказ, оплата через банк, скинули счет-фактуру действительную до 24 сентября. 24-е - это понедельник. Т.е. в понедельник можно оплатить через банк или до понедельника нужно?  А если просрочу оплату и оплачу позже - что будет? Пробовал позвонить по телефону с которого звонил менеджер для подтверждения заказа - недействителен номер, в обратную связь на сайте пока нет ответа, на письмо в котором счет прислали спросил - тоже нет ответа. Хотел оплатить через приватбанк, но в субботу и воскресенье он не работает.
AMD FX6300 4GHz 1.33В Zalman CNPS10X Flex MSI 970A-45G Kingston 4*4GB DDR3 HIS Radeon HD7850 2GB IceQ X (1000/5000) SSD Crucial:CT064M4SSD2+CT120M500SSD1+CT256M550SSD1 HDD Hitachi HDS721010CLA332+Hitachi HDS721010DLE630 ASUS Xonar DS/A A4Tech Bloody V5 ZM-K400G  Chieftec CTG-650C