Що краще взяти? Електронну книгу чи планшет?

Автор YuGa-92, 08 Травень 2012, 14:56:04

Попередня тема - Наступна тема

YuGa-92

Почав читати багато різної літератури. Від програмування до художніх книг. Задумався про покупку електронної книги. Бо на друковану літературу і так витрачаю багато грошей.

Звичайно вибір впав на Amazon Kindle 4.
Але спідкають сумніви на рахунок зручності читання на 6-ти дюймовому екрані PDF книг (не плутати з журналами), в яких текст буває в вигляді зображень (скани сторінок). Бо деякі, потрібні мені книжки я просто не можу знайти в хорошій якості електронного вигляду. В e-book магазинах їх немає, або вони є на англійській мові, що мені не підходить.

На скільки я зрозумів, то збільшити сторінку і читати її зручно не вийде? Потрібно буде "совати" її зправа на ліво і зверху в низ?
Чи може краще мені взяти якийсь дешевий китайський 7" планшет? Звичайно я розумію, що це TFT, а не e-ink. Але не уявляю на скільки гірше це буде для очей? Якщо можете якось поясніть  :-\
Книгу я купляю виключно для читання книг. А от від додаткових плюшок в вигляді мультимедіа і браузингу в планшеті я б не відмовився.
Але все ж основним критерієм залишається зручність читання.

Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

SilverK

Ось почитай, дуже гарна стаття. А в загальному, то не думаю, що тобі 1'' зробить велику погоду... краще бери Кіндл. ;)

YuGa-92

Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 16:20:35Ось почитай, дуже гарна стаття
Дякую, зараз обовёязково почитаю.

Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 16:20:35А в загальному, то не думаю, що тобі 1'' зробить велику погоду
1" не зробить..., а от сенсорне управління буде зручніше.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

SilverK

Дякс, за "+" :) Ну так з сенсорним управлінням є і e-link ;) правда коштують нормальні екземпляри дорожче. А ти на яку суму розраховуєш?

YuGa-92

Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 17:46:28А ти на яку суму розраховуєш?
Думаю, що 900 грн це верхня межа. Тому і на Кіндл 4 заглядаюсь.
Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 17:46:28правда коштують нормальні екземпляри дорожче
Вот в чому справа :)

От би взяти в когось таку читалку, залити туда таку одну книгу і подивитись, покрутити як воно буде. От тільки проблема, що в знайомих немає  :D
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

SilverK

Ну ці електронні читалки, то вони файні, але коли перелистуєш сторінки, то це досить "тупо" проходить. Весь екран стає чорним, а вже тоді відображається сторінка, яку прокрутив вниз чи вверх, праворуч чи ліворуч. Це може трішки збити, але читати з них дуже зручно. В мене одногрупник має таку. Зручна штука, але саме "перелистування" сторінок трішки бісить. Ну, але треба йти на компроміс, все ж таки в ній одній можна зберігати, практично всю свою бібліотеку. ;)

YuGa-92

Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 18:31:48Весь екран стає чорним, а вже тоді відображається сторінка
Там здається два режими?
Коли заливка екрану йде кожне перелистування і кожне шосте?
Але впринципі не думаю що це буде дуже сильно напрягати.
Все таки думаю, що краще взяти Кіндл і не парити собі голову.

Але хотілось би зекономити і замовити дешевшу версію з рекламою. Яким способом краще зробити? Бо в Україну офіційно їх не завозять.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

SilverK

Хіба через офіційний сайт. Бо інакше я навіть не знаю як...

dezmond

Якщо бюджет 900 грн, то звісно е-книгу.
Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 18:31:48коли перелистуєш сторінки, то це досить "тупо" проходить.
А може ж пояснити в чому тупість ??? Як повинні перегортатися сторінки на екрані :-X В мене самого 3-ій кіндл все там як треба.
Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 18:31:48Весь екран стає чорним, а вже тоді відображається сторінка, яку прокрутив вниз чи вверх, праворуч чи ліворуч.
Якщо ти гортаєш сторінки коли температура -14 за Цельсієм, то цей ефект видно, тому що порошок з якого складається екран замерзає. В мене все швидко гортає я навіть цього моменту не помічаю.
Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 18:31:48Зручна штука, але саме "перелистування" сторінок трішки бісить.
Вперше бачу людину, яку бісить як перегортаються сторінки в е-книгах.
Цитата: YuGa-92 від 08 Травень 2012, 18:38:19Яким способом краще зробити?
Візьми на розетці й не парся.

SilverK

Цитата: dezmond від 08 Травень 2012, 22:42:51А може ж пояснити в чому тупість
Не в сенсі, що дибільно.. а в сенсі, що дещо довго.
Цитата: dezmond від 08 Травень 2012, 22:42:51Вперше бачу людину, яку бісить як перегортаються сторінки в е-книгах.
Мені таке часто кажуть :D

pohgejib

автор, щоб ти не вибрав, новий гаджет не бери. бери з рук, зараз багато людей вже ними набавилося/напонтувалося і хочуть їх продати)
Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

LoRDEP

Автор, щоб ти не вибрав, бери новий гаджет. Б/в воно і в Африці б/в тільки чорне  ;D

SilverK


Daimos

Цитата: YuGa-92 від 08 Травень 2012, 16:56:57а от сенсорне управління буде зручніше.
тогда может Киндл тач? спроси у Sanьka как он в повседневном использовании, он вроде жене такой взял

WEBLegolas

Для потреб читання до 1000грн я б однозначно брав читалку на електронних чорнилах,так як за такі хроші пристойного планшету просто не придбаєш,а читалка буде якісно виконувати своє основне завдання тобто читання книг.
Якщо хочеш по дешевше то Amazon Kindle 4
А якщо трішки доплатити то отримаєш Amazon Kindle 4 Touch  ,тобто +сенсорний екран і аудіо плеєр.
Але за таку суму я б однозначно не радив планшет.
На планшет треба хоча б 1800грн.
Цитата: pohgejib від 09 Травень 2012, 08:09:40
автор, щоб ти не вибрав, новий гаджет не бери. бери з рук, зараз багато людей вже ними набавилося/напонтувалося і хочуть їх продати)
Стосовно б/у це вже діло кожного особисто,якщо у знайомого то це звісно хороша ідея і ти впевнений в  непошкодженості гаджета. А якщо у незнайомих то це вже чисто на твій страх і ризик  ;)

YuGa-92

#15
Цитата: dezmond від 08 Травень 2012, 22:42:51Візьми на розетці й не парся.
Скоріш всього.
Цитата: LoRDEP від 09 Травень 2012, 08:22:11Автор, щоб ти не вибрав, бери новий гаджет. Б/в воно і в Африці б/в тільки чорне
Я б/в техніки не люблю. Тому тільки новий  ;)

Цитата: Катарина Сергій від 09 Травень 2012, 10:37:41Автор, не бери нічого   
Сорі
Це теж варіант ;D І просто купувати друковану літературу, або брати в бібліотеках :D

Цитата: Daimos від 09 Травень 2012, 14:47:31тогда может Киндл тач?
Тач вже не вписується в бюджет, нажаль :(
Цитата: WEBLegolas від 09 Травень 2012, 16:29:52Для потреб читання до 1000грн я б однозначно брав читалку на електронних чорнилах,так як за такі хроші пристойного планшету просто не придбаєш,а читалка буде якісно виконувати своє основне завдання тобто читання книг.
Ти правий. Хоча на хотлайні бачив Ainol NOVO 7 PALADIN
Такий є в сусіда. Звичайно не звір але на браузинг та енгрі бірдс хватить ;D

Хоча тут всі радать брати читалку на електронних чорнилах. І цієї думки притримуюсь і я.  Очі важливіше, якщо рахувати, що я буду багато читати.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Prol

Цитата: Катарина Сергій від 08 Травень 2012, 18:31:48В мене одногрупник має таку. Зручна штука, але саме "перелистування" сторінок трішки бісить.
Мені нормально  ??? А нічого, коли перелистуєш паперову книгу, сам час перелистування у кілька разів довший?  ;)

SilverK

Цитата: Prol від 10 Травень 2012, 15:05:24А нічого, коли перелистуєш паперову книгу, сам час перелистування у кілька разів довший?
Цей процес приємніший ;) :)

Firelion

Хочу сказати автору, що на 6 дюймовому екрані читати pdf - дуже паршиво. В мене був кіндл 3: для читання адаптованих книжок (epub, mobi і т.п.) - супер, а от для сканованих pdf - гадість. Постійний зум і пересування туди-сюди просто вбивають, хіба що бавитись і адаптувати скани (вирізати поля і т.п.). Якщо потрібно багато читати саме сканованих матеріалів то краще купити планшет типу AINOL, але не Paladin а хоча б Elf (екран кращий, що суттєво для читання) або монстра типу kindle DX. Знаю, це виходить за рамки бюджету, але читати скани на 6 дюймах читалки - жахливо.


YuGa-92

Цитата: Firelion від 11 Травень 2012, 00:01:07Хочу сказати автору, що на 6 дюймовому екрані читати pdf - дуже паршиво.
Дякую, відгук був корисний. Тепер задумаюсь. Бо в мене наприклад книга "Г. Шилдт полный справочник по С++ 4 издание" Тільки в скані... Так само не міг знайти нормальної якості " Б. Страустурп Язык програмирования С++ специальное издание". Тому думаю що таких книг буду читати багато.


Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

dezmond

#21
Цитата: Firelion від 11 Травень 2012, 00:01:07Хочу сказати автору, що на 6 дюймовому екрані читати pdf - дуже паршиво.
Підтримую, просто pdf не читаю тому забув сказати, можливо у версії тач читати пдф краще за рахунок тачпаду. Знаєш, якось все не айс. По бокам багато вільного місця, без масштабування прочитати можна, але букви розпливчаті, особливо страждають англійські літери, коли збільшує шрифт то все видно нормально, але текст не влізає в рамки книги, тому доводиться постійно клацати навігаційними кнопками.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


Как подготовить PDF файл к чтению на маленьком экране
Скориставшись цим методом, особливо результату не покращив
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.



YuGa-92

Цитата: dezmond від 11 Травень 2012, 18:37:32Знаєш, якось все не айс.
Ага. По скрінах видно. Таке читати зовсім не зручно. Хіба що в альбомному режимі, якщо є така функція.  Дякую за допомогу.

Тепер буду думати що краще взяти.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

dezmond

Цитата: YuGa-92 від 11 Травень 2012, 20:18:31Хіба що в альбомному режимі, якщо є така функція.
Знову забув за даний режим :) Тут діло краще.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

YuGa-92

Цитата: dezmond від 11 Травень 2012, 20:33:04Тут діло краще.
Але не так, як би хотілось  :(

Напевно через ці дрібниці прийдеться відмовитись від електронних чорнил. Хіба відкладати гроші на читалку з більшим екраном.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Frenk555

Электрона книга планшета не замiнить, а в планшетi читати можна i не тiльки.

Prol

Цитата: Frenk555 від 20 Липень 2013, 21:26:55а в планшетi читати можна i не тiльки.
Книга для читання зручніша

YuGa-92

О, стару тему підняли. Якщо вже так - то відпишусь.
Взяв я собі планшет китайця ainol novo 7. Читати на ньому досить зручно, навіть PDF (в горизонтальному режимі).  Дисплей досить хороший як контрастністю так і кольорами. Вдень якщо відрегулювати рівень підсвідки приблизно до рівня освітленості навколо - можу читати досить багато, ввечір в темній кімнаті читати важче, підсвідка дисплею втомлює очі.

Ще з мінусів можу відзначити читання PDF. В горизонтальному положенні видно лиш 1/3 - 1/4 сторінки по висоті і доводиться завжди перемотувати. Думаю 9.7" був би зручніший для читання.
Загалом в мому випадку не жалію про те, що вибрав планшет, а не читалку. Дійсно багато, потрібної мені, літератури є тільки в PDF або в похожих форматах. І на читалці з ними мучився б.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

aNGeL

Цитата: YuGa-92 від 21 Липень 2013, 03:26:59Думаю 9.7" був би зручніший для читання.
Но удобство ношения с такой диагональю в разы уменьшается.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

YuGa-92

#29
Чесно сказати для мене це не критично. В кишені я планшет ще ніколи не носив. Навіть з розміром в 7 дюймів він досить великий, щоб носити в кишені, особливо літом. Якщо беру кудись із собою - то в маленькій сумці на плече де документи та все інше.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

aNGeL

Цитата: YuGa-92 від 21 Липень 2013, 19:24:35
Чесно сказати для мене це не критично. В кишені я планшет ще ніколи не носив. Навіть з розміром в 7 дюймів він досить великий, щоб носити в кишені, особливо літом. Якщо беру кудись із собою - то в маленькій сумці на плече де документи та все інше.
Ну а моя эклетронная книга на 5 дюймов кроме лета всегда в куртках во внутренний карман влазит и не нужно сумки\рюкзаки с собой держать
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

sergiy19

Важлива, як на мене, річ: електронна книга не так навантажує очі. Так що, якщо будете багато читати і вибирати з точки зору збереження здоров'я, то краще електронна книга.

Sterna

Ребята, как считаете, для 12-летнего ребенка что лучше? Читать книги не любит((( Вот думаю, может электронная книга "пойдет"

T1000

AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

aNGeL

Цитата: Sterna від 15 Квітень 2018, 10:04:17Читать книги не любит
начни с того что бы он начал читать, а потом уже электронные книги покупай
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Berezovy

почему никто не вспоминает барнс энд набл? отличные модели, у меня была симп тач еще без подсветки, а потом вышла модель с оной. очень живучие девайсы!

LanaBig

Не вижу смысла покупать электронную книгу. Сразу брать планшет лучше.

Prol

Цитата: LanaBig від 25 Лютий 2019, 13:38:07Сразу брать планшет лучше.
LCD панели глазам вредят. E-Ink вредят глазам не более бумаги. И работают от одного заряда на порядок дольше.

Цитата: Berezovy від 19 Червень 2018, 13:20:03почему никто не вспоминает барнс энд набл?
Логика подсказывает потому, что они у нас не продаются.

aNGeL

Цитата: Prol від 25 Лютий 2019, 13:51:36Логика подсказывает потому, что они у нас не продаются.
а вроде же продавались...
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Prol

Цитата: aNGeL від 25 Лютий 2019, 15:04:25а вроде же продавались...
Мало ли что продавалось :D Насколько понял, они лишь в США продаются. Хотя на Амазоне можно обходными путями купить.

aNGeL

Цитата: Prol від 25 Лютий 2019, 15:15:06
Мало ли что продавалось :D Насколько понял, они лишь в США продаются. Хотя на Амазоне можно обходными путями купить.
но щас да, точно нету
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

aNGeL

Ну и дальше все так же - что прямая власть народа - это на референдумах голосовать, а не то что тут Фред рассказывает.

ЦитатаВідповідно до Конституції України формою здійснення установчої влади народом є всеукраїнський референдум, що проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо його призначення зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області (частина друга статті 72). І хоч в Основному Законі України не визначено предмет (предмети) всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, Конституційний Суд України вважає, що такий референдум може бути проведений з порушених у конституційних поданнях питань у порядку, який має бути визначений Конституцією і законами України.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Prol


aNGeL

Цитата: Prol від 25 Лютий 2019, 16:06:54
aNGeL, астанавись!
Тьфу, не туды написал) но я был взволнован - это оправдательный момент!
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Inception

Взять смартфон с диагональю не менее 5,5 и за быть про всякие читалки и планшеты.

Leron

С точки зрения здоровье, а именно нагрузки на глаза, то лучше книга с чернилами E-ink.

Prol

С 12-го года пользовался e-ink читалкой (Kindle3). Даже когда смарт купил с 6", все равно с книжки читал. Но потом попробовал читать со смарта. Оказалось, вполне комфортно. Теперь книжка пылится.

aNGeL

Цитата: Prol від 18 Вересень 2019, 12:51:22
С 12-го года пользовался e-ink читалкой (Kindle3). Даже когда смарт купил с 6", все равно с книжки читал. Но потом попробовал читать со смарта. Оказалось, вполне комфортно. Теперь книжка пылится.
Я с 2009го с книжкой - иногда смарт. Книжка мне удобней)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror