Якими електролампами ви користуєтесь вдома?

Автор WEBLegolas, 06 Грудень 2013, 00:19:17

Попередня тема - Наступна тема

Якої фірми лампи ви використовуєте? Якщо використовуєте всі з навединих фірм, зазначаємо ті, які переважають у ваших цоколях.

Bellson
0 (0%)
Brille
0 (0%)
EUROLAMP
0 (0%)
Foton
0 (0%)
Grand
0 (0%)
Ledips
0 (0%)
MAXUS
7 (63.6%)
Osram
5 (45.5%)
Panasonic
0 (0%)
Philips
2 (18.2%)
Інша(вказати в коментарях)
6 (54.5%)

Всього голосів: 11

WEBLegolas

У цій темі ділимось досвідом у використанні різноманітних типів ламп та зазначаємо колірну температуру, яку ви використовуєте.

Volan

Q-Max, Maxus, Osram.
в основном Е27, 4000-4100К
от 3 до 32 Вт

Dintex

Цитата: Mr_Volan від 06 Грудень 2013, 00:22:03Maxus, Osram.
в основном Е27, 4000-4100К
+ от филипса есть одна или две.
Около 20 и больше ватт
///M

Potter

максус, искра, нонейм. В гараже максусы и филипсы большие люминесцентные

GA-EV3

Разнообразными лампами накаливания, какие под руку попадутся. Также пользуюсь люминисцентными  "экономками"  уже несколько лет, также покупал какие продавались и имею смутные сомнения на счёт экономности, так как перегорают они изрядно резво. Из последних, какие купил -  ELM Spiral ES-12 мощностью 20W и 25W. Холодно-белые 4000К. При их покупке продавец впервые спросил у меня какого цветового спектра мне нужны лампы, но я в этом пока некомпетентен. :(
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

sddd

заказал весной из Китая какого-то светодиодного нонейма. как ни странно доволен. все до сих пор работают, жрут мизер. что еще нужно?  :)
- Идите к чертовой матери со своим "студебекером"!

Sanьka

MAXUS, Osram и Экономка.
Последнюю купил так как в том месте у меня пожизненная гарантия и безпроблемный обмен (пока работаю там  :) )
В основном первые две.
Главный эксперт во всем!!!

YuGa-92

А якої температури краще брати лампи для житлового приміщення?
Вкрутив в світильник лампочку на 4100К - то на очі давить ужасно. А на 2700К сприймається м'ягше. Чи це просто діло звички?
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

komandor

Цитата: YuGa-92 від 26 Грудень 2013, 23:18:10
А якої температури краще брати лампи для житлового приміщення?
Я виходив з того, що температура поверхні Сонця десь близько 6000К, тому менше 4500К не брав.
Та й, як на мене, 2700К суб'єктивно сприймається з якимось червоним відтінком. Дратує. А "холодний білий" 8000-10000К, начебто яскравий, але читати при ньому важко - швидко очі втомлюються.
ЦитатаВкрутив в світильник лампочку на 4100К - то на очі давить ужасно.
Якось я знаходив статтю про якість люмінофора, яка буває дуже різна. Шукайте Color Rendering Index.

noodles

У меня четыре рожка в люстре - вкрутил две тёплых и две холодных лампочки и на каждую пару своя клавиша на включателе, вечером чаще пользую теплые лампы, когда надо много света - врубаю все)
Крепче за шофёрку держись баран!