ОПИТУВАННЯ: А ЯКОЮ МУЗИЧНОЮ СТРІМІНГОВОЮ ПЛАТФОРМОЮ КОРИСТУЄТЕСЬ ВИ?

Автор GA-EV3, 04 Лютий 2021, 17:30:57

Попередня тема - Наступна тема

Яким стрімінговим музичним сервісом користуєтесь ви?

Spotify
4 (30.8%)
Deezer
1 (7.7%)
Apple Music
0 (0%)
YouTube Music
3 (23.1%)
 SoundCloud
0 (0%)
Google Play Music
0 (0%)
Інше (Зазначу в коментарі)
5 (38.5%)

Всього голосів: 13

GA-EV3

У зв'язку з появою у моєму житті швидкісного інтернету постало питання спробувати на телефоні не тільки музику, записану на флешку, а і потокового ефіру.
Прошу висловитися вас з цього приводу, поділитися власним досвідом.
Я до цього часу спробував тільки Spotify.
Є плюси: вже готові списки відтворення або списки подібної за обраним жанром музики.
Є мінуси: я не знайшом каналу, де можна послухати "The KLF"
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

graved1gger

this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Volan

Яндекс.Музыка
20 долларов/год. Большая русскоязычная фонотека. С иностранными немножко хуже, но не критично   

Обамка


T1000

Никаким. Особенно музыку больше не слушаю. Всё на телефоне или на пк записано.
Бывает на ютубке клипы посматриваю. Но не часто.
AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

фред

зачем так кричать?
по теме: стрим с 64-х гиговой флешки, в машине, забитой полностью
¯\_(ツ)_/¯

GA-EV3

Цитата: фред від 04 Лютий 2021, 18:43:31зачем так кричать?
Ти про шрифт? Скопіював з Фейсбука, як і голосовалку.
Але сама ідея створити цю тему виникла в мене давненько. коли виявилося, що Spotify працює навіть на 2G інтернеті. А тут якраз до наших ню-йорків доколилося і 4G :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Edd.Dragon

Цитата: фред від 04 Лютий 2021, 18:43:31
зачем так кричать?
по теме: стрим с 64-х гиговой флешки, в машине, забитой полностью
чем забита машина?




так и не нашел сервиса, чтоб самому не рыться, но и чтобы репертуар под меня был и менялся. а так, чтобы это банально облачная фонотека с 95% путающегося под ногами мне не нужно, то это не мой сервис.

Т.е. пока что радио или личная фонотека

Edd.Dragon


max.sim


фред

¯\_(ツ)_/¯

WEBLegolas

Користуюсь Deezer багато років.
Але останнім часом лише на ПК, бо на телефоні обмежений функціонал в безкоштовні версії.
Хоча ціни в них начебто не дорогі, але все рівно більшість часу слухаю інтернет радіо або звичайні радіо, але через інтернет. Якщо хочу вибірково послухати щось, то тоді Deezer або простий Ютуб.
Для радіо на телефоні використовую їхній додаток
https://radioplayer.ua/
Або напряму з браузера, якщо інші станції чи канали.

l1nk

Спотифай. Не пробовал ничего другого. Наверное, потому и устраивает, хотя сервис норм. Даже в бесплатной версии. Всяко лучше радио. Ну и какое-никакое разнообразие, если сравнивать с прослушиванием своей библиотеки мп3 на смарте.
If I had a second chance, I'd make amends
Only to find myself losing in the end

[Raymond]

Уже почти год не собирал свой домашний ПК, пользуюсь рабочим ноутом с 256 SSD, потому AIMP уже не подходит. Пользуюсь только обычным Youtube, не Music. Иногда посещают мысли про Spotify, но руки не доходят, чтобы попробовать

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

aNGeL

Ввиду удаленной работы прекратил подписку на все музыкальные сервисы. Не нужны.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Обамка

Поменял голос так как перешел на YouTube Music. Нравится более точный подбор музыки, а также UX приложения.

Volan

все так же с яндекс.музыкой, остальные отпугивают стоимостью подписки

GA-EV3

Цитата: Vlad1 від 13 Листопад 2021, 21:58:18Я даже и не думал пользоваться чем-то подобным.
Spotify расширяет мой музыкальный кругозор, как и YouTube. Но первый - на телефоне, второй на компе.
Цитата: Обамыч від 14 Листопад 2021, 09:27:08YouTube Music
К сожалению бесплатная версия не работает в фоне(
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Volan