Предпочитаемый язык: where is UA !

Автор Epocalips ua, 15 Червень 2008, 23:07:05

Попередня тема - Наступна тема

Чи ти хочеш бачити укр. локалізацію форуму?

Так.
Ні.
Мені всеодно.

Epocalips ua

Чому в полі "Предпочитаемый язык" немає укр.мови?! Я проти російської нічого немаю проти, кожна мова має право на життя...
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

Bismark

Якщо не помиляюсь, це мова інтерфейсу форума, тобто локалізація. Мабуть просто не встановлювали українську мову форума, тому її і немає у списку.

Epocalips ua

Але там пише "Предпочитаемый язык" ... написали б "язык форума"... а то я "Предпочитаю" - українську :D.
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

max.sim

Цитата: Epocalips ua від 15 Червень 2008, 23:26:57
Але там пише "Предпочитаемый язык" ... написали б "язык форума"... а то я "Предпочитаю" - українську :D.
Ага, согласен полностью! Причём там Russian повторяется 2 раза, может один из них - это и есть украинский, но его неправильно написали(недоглядели или глюк)? Я не верю, что в поле "Предпочитаемый язык" не планировали наличие украинского языка!

Bismark

Цитата: Epocalips ua від 15 Червень 2008, 23:26:57
Але там пише "Предпочитаемый язык" ... написали б "язык форума"... а то я "Предпочитаю" - українську :D.
Я б теж обрав українську, але немає... :(

sam_fisher

#5
+1

Український інтерфейс форуму-потрібна річ.

Уже була така тема,наш шановний адміністратор вважає що вона провокаційна.

http://dpk.com.ua/forums/index.php?topic=2431.0

Мабуть дехто просто не хоче бачити на форумі українську мову.
Если руки золотые - неважно откуда они растут

Epocalips ua

і що робити...?

Гей, Творці Форому ДПК, прошу Вас добавити українську мову в поле "Предпочитаемый язык" . Невже Ви забули про людей, які говорять українською?! Ваш сайт http://dpk.com.ua/forums/ . Для Вас це є може дрібничка, але декому "ця дрібничка" важлива.
Наперед дякую!
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

max.sim

#7
Цитата: sam_fisher від 15 Червень 2008, 23:56:29
+1

Український інтерфейс форуму-потрібна річ.

Уже була така тема,наш шановний адміністратор вважає що вона провокаційна.

http://dpk.com.ua/forums/index.php?topic=2431.0

Мабуть дехто просто не хоче бачити на форумі українську мову.
Чем это она провокационная? Тем, что люди хотят видеть форум на родном языке? И это написано жителем Украины, где гос. язык украинский?
Спасибо beep_boop, разъяснил, как я понял, провокационная она НЕ из-за украинского языка, а из-за поведения пользователя. Извиняюсь за мою неосведомлённость, претензий к fin"у не имею.
А что это за второй Russian:


[вложение удалено, т.к. кончилось места на сервере]

Epocalips ua

Цитата: sam_fisher від 16 Червень 2008, 00:01:48
Уже була така тема,наш шановний адміністратор вважає що вона провокаційна.

http://dpk.com.ua/forums/index.php?topic=2431.0

Мабуть дехто просто не хоче бачити на форумі українську мову.


Я скажу так - провакційна, чому?!
І ще  тут провокації?! Просто людині дещо дороге, навіть просто... не треба інтерфейсу, ну але просто зробіть поле "укр." . або зробіть пусте поле, бо хоч мені російська, як сестра... але вона не "Предпочитаемый язык".
І ще одне... мені подобається форум ДПК і ІТС тим, що тут люди висловлюють думки, і всі одне одного розуміють, допомагають, не залежно, якою мовою ти це написав.... такого в реальному житті в нас в країні не побачиш.
Якщо нічого не можна зробити, то прошу написати конкретно чому.
дякую!
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

Epocalips ua

Цитата: max.sim від 16 Червень 2008, 00:08:18
Чем это она провокационная? Тем, что люди хотят видеть форум на родном языке? И это написано жителем Украины, где гос. язык украинский?
И что это за второй Russian:

з другого Russian випливає, що є Russian і є другого сорту Russian , а це вже Ви провокуєте... або недоробка сайту.
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

Bismark

Цитата: Epocalips ua від 16 Червень 2008, 00:13:07
або недоробка сайту.
Я думає це таки є недоробка, бо виглядає воно на скрині max.sim"а трохи лячно :)

max.sim

Цитата: Bismark від 16 Червень 2008, 00:15:45
Я думає це таки є недоробка, бо виглядає воно на скрині max.sim"а трохи лячно :)
Так і ви спробуйте, бо може це глюк мого браузера чи ОС? Невже у вас немає двох Russian? Тільки клацати потім прийдеться майже навмання, але там унизу лише одна кнопка :).

Epocalips ua

Цитата: max.sim від 16 Червень 2008, 00:17:31
Так і ви спробуйте, бо може це глюк мого браузера чи ОС? Невже у вас немає двох Russian? Тільки клацати потім прийдеться майже навмання, але там унизу лише одна кнопка :).
та ні і в мене таке ж... поки потім найшов, де змінити...  :) таке саме, як на телефоні китайську мову поствити... ой, якщо не знаєш напамять свого меню, то дуже туго буде.

-1 сайту за недоробку.
+ 10 , якщо виправлять. :D
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

Bismark

Цитата: max.sim від 16 Червень 2008, 00:17:31
Так і ви спробуйте, бо може це глюк мого браузера чи ОС? Невже у вас немає двох Russian? Тільки клацати потім прийдеться майже навмання, але там унизу лише одна кнопка :).
Спробував - вийшло щось подібне:

βεερ_βooρ

Цитата: sam_fisher від 15 Червень 2008, 23:56:29
Мабуть дехто просто не хоче бачити на форумі українську мову.
Не ищите заговор. Помотрите его историю сообщений, что бы понять такую резкую реакцию администратора.
Цитата: max.sim від 16 Червень 2008, 00:08:18
Чем это она провокационная? Тем, что люди хотят видеть форум на родном языке? И это написано жителем Украины, где гос. язык украинский?
И что это за второй Russian:

Цитата: Epocalips ua від 16 Червень 2008, 00:10:02
Я скажу так - провакційна, чому?!
І ще  тут провокації?! Просто людині дещо дороге, навіть просто... не треба інтерфейсу, ну але просто зробіть поле "укр." . або зробіть пусте поле, бо хоч мені російська, як сестра... але вона не "Предпочитаемый язык".
І ще одне... мені подобається форум ДПК і ІТС тим, що тут люди висловлюють думки, і всі одне одного розуміють, допомагають, не залежно, якою мовою ти це написав.... такого в реальному житті в нас в країні не побачиш.
Якщо нічого не можна зробити, то прошу написати конкретно чому.
дякую!
FAQ по форуму
Читаем:
ЦитатаПочему в форуме нет украинского интерфейса?

Добавление локализации форума на украинский планируется.
Украинскую локализацию просят еще со времен старого форума, и со времен старого форума банально не доходят руки.
Но тем не менее вопрос об украинсой локализации подымается с завидным постоянством. Если бы товарищ Epocalips ua воспользовался поиском, то он узнал бы что он далеко не первопроходец. Он как минимум 3-й или 4-й.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

Epocalips ua

Дякую за відповідь. Банально, мені з пошуком не везе.
а чому дві російські?
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

Bismark

Цитата: beep_boop від 16 Червень 2008, 00:37:59
Читаем:Украинскую локализацию просят еще со времен старого форума, и со времен старого форума банально не доходят руки.
Вибачайте, але практично будь-який з популярних форумів постачається англ. мовою, тобто російську вже треба ставити як додаткову. Якщо вже поставили російську, то невже неможливо було одразу поставити і українську? І не кажіть що це дуже довго і складно порівняно з російською!

Vader066

На сайты розробника є ленг-пак на російську мову
І якщо пам'ять мені не зраджує то і на українську теж
Наглость его не имела предела, производной и не выражалась через элементарные функции.

Xella

Цитата: Bismark від 16 Червень 2008, 01:03:29
Вибачайте, але практично будь-який з популярних форумів постачається англ. мовою, тобто російську вже треба ставити як додаткову. Якщо вже поставили російську, то невже неможливо було одразу поставити і українську? І не кажіть що це дуже довго і складно порівняно з російською!
Нужно переводить и плагины, и другие переделки - а то получится часть форума на украинском, а  часть на русском/английском.
Все это обсуждалось еще когда только запускали форум, обещали сделать, еще обещали обновить дизайн сайта  ;), надеюсь хоть до конца лета к первому юбилею успеют  :D
Да и кстати:
Цитата: fin від 15 Січень 2008, 20:23:21
Темы об украинском языке неоднократно приводили к ТАКОМУ поливанию друг друга дерьмом, что впредь они будут закрываться/удаляться немедленно.
А так воспользуйтесь поиском или просто почитайте пару первый страниц темы Проблемы и вопросы поверьте Вы не первый и не последний кто задает такие вопросы.

βεερ_βooρ

Цитата: Olex від 16 Червень 2008, 01:16:33
Нужно переводить и плагины, и другие переделки - а то получится часть форума на украинском, а  часть на русском/английском.
Все это обсуждалось еще когда только запускали форум, обещали сделать, еще обещали обновить дизайн сайта  ;), надеюсь хоть до конца лета к первому юбилею успеют  :D
Кстати возможность менять темы оформления убрали по той же причине(трудность администрирования). Хех, а мне больше нравилась тема SMF Default Theme - Core  :%)
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
All that's here is Fear! Suppression! Betrayal! Despair! Contempt! Regret! Sadness! Anguish! Madness! And Pain, right?

Xella

Цитата: beep_boop від 16 Червень 2008, 01:22:26
Кстати возможность менять темы оформления убрали по той же причине(трудность администрирования). Хех, а мне больше нравилась тема SMF Default Theme - Core  :%)
У меня тоже стояла не дефолтная тема, потом через несколько дней возможность ставить другие темы убрали.
2 Bismark
Перечитал и сам первые сообщения на форуме...
Ты же должен быть в курсе, зачем еще раз переспрашивать - тебе отвечали еще в сентябре 2007  :-[




Bismark

Цитата: Olex від 16 Червень 2008, 01:26:27
2 Bismark
Перечитал и сам первые сообщения на форуме...
Ты же должен быть в курсе, зачем еще раз переспрашивать - тебе отвечали еще в сентябре 2007  :-[
У мене не настільки довга пам"ять :-[

ManDrake

Цитата: Epocalips ua від 16 Червень 2008, 00:10:02
Я скажу так - провакційна, чому?!
І ще  тут провокації?! Просто людині дещо дороге, навіть просто... не треба інтерфейсу, ну але просто зробіть поле "укр." . або зробіть пусте поле, бо хоч мені російська, як сестра... але вона не "Предпочитаемый язык".
І ще одне... мені подобається форум ДПК і ІТС тим, що тут люди висловлюють думки, і всі одне одного розуміють, допомагають, не залежно, якою мовою ти це написав.... такого в реальному житті в нас в країні не побачиш.
Якщо нічого не можна зробити, то прошу написати конкретно чому.
дякую!
З таким підходом до створення теми, цю думаю не закриють. Провокаційним було обговорення цієї проблеми в минулому, не бачу підстав для закриття теми, в котрій йде нормальний діалог, незалежно від предмету обговорення. Питання назріло вже давно. Проголосував за локалізацію, хотілось би вірити, що таке опитування форумчан хоч якось вплине на ситуацію з його вирішенням. А нам в свою чергу залишається чекати результатів, бо зміни вже давно обіцяли, от тільки чомусь дуже довго їх немає.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Maxud

Цитата: Epocalips ua від 16 Червень 2008, 00:13:07
з другого Russian випливає, що є Russian і є другого сорту Russian , а це вже Ви провокуєте... або недоробка сайту.

По поводу "провокации" - не увлекайтесь детективами. Если так сильно интересно - один русский на форуме UTF-8, а второй win1251, который является нерабочим.

По поводу украинского языка интерфейса - попробую сделать завтра. Если не возникнет технических проблем (ну мало ли).
Платон писал: "Неважно, что ты там вытворяешь, важно, как ты это вытворяешь". Но потом решил, что мир еще не дорос до такой премудрости, и все стер.

Anton T.

#24
http://www.simplemachines.org/download/?languages;lang=ukrainian там 2 языка по укр.
первый глюк в профиле:


и второй тоже.

ЗЫ. УА - мне нафиг не нужен!

Добавлено:
гг.. я бы написал форуму :) Ждем-с ответа))

Epocalips ua

Цитата: Maxud від 16 Червень 2008, 02:39:46


По поводу украинского языка интерфейса - попробую сделать завтра. Если не возникнет технических проблем (ну мало ли).
Ловлю Вас на слові:).
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

criminal

Intel Core2Duo E6550 2.33 GHz | Asus GeForce 440 GT 1024Mb GDDR5 |  Gigabyte GA-EP35C-DS3R | 3x1024 MB DDR2 667 Mhz (5-5-5-15-21-2T) Hynix 5300U | Samsung HD103UJ 1 TB, 7200 rpm, 32 Mb Cache | Sony Nec Opitarc Inc. DVD/CD RW AD-717OA| 19" Benq FP93GP

LoRDEP


GWP

Наші висловлювання, погляди і дії - є дзеркальним відображенням стану суспільства !!!

Anton T.

#29
Скорее всего скин English Steel не понимает укр.язык.
Пример, тестовый форум. Оригинальный скин Simple Machines LLC

[Raymond]

Мне это не нужно. А судя по тэнденциях в области телевидения и рекламы это первый шаг к полному и безвозвратному переводу сайта на украинский язык. :P

pelik911™

#31
Цитата: Epocalips ua від 16 Червень 2008, 10:15:50
Ловлю Вас на слові:).
А если не получится, то что?
Кстати, очень интересно. Epocalips ua - близнец недавно забанено-разбаненого временного псевдоадминистратора?
Цитата: criminal від 16 Червень 2008, 10:20:04
Лично мне это не нужно  :%)
И мне. Но если проблема решится установкой всего 1 пакета, почему бы не добавить для тех, кто хочет видеть интерфейс форума на украинском языке?
Так что лучше отписываться тем, кому он действительно нужен, а для остального есть голосование.
Цитата: RaymonD 88 від 16 Червень 2008, 11:45:01
А судя по тэнденциях в области телевидения и рекламы это первый шаг к полному и безвозвратному переводу сайта на украинский язык. :P
Не будем вспоминать здесь о языковых проблемах - это больная тема, где все и правы, и неправы одновременно. Пусть живут оба языка, один другому не помеха. На форуме они спокойно уживаются, только некоторые провокаторы могут начинать разжигать подобную вражду.

Anton T.

Цитата: RaymonD 88 від 16 Червень 2008, 11:45:01
Мне это не нужно. А судя по тэнденциях в области телевидения и рекламы это первый шаг к полному и безвозвратному переводу сайта на украинский язык. :P
+1
Цитата: AntonT від 16 Червень 2008, 11:29:08
Скорее всего скин English Steel не понимает укр.язык.
Пример, тестовый форум. Оригинальный скин Simple Machines LLC
Если в профиле ставить предп. язык "украинский", то нормально, если в администрации - проблематично :(

Epocalips ua

1.Прошу не флудити, для чого ж я створив голосування?!
2. Не знаю кого Ви там забанили, але це точно не про мене. Я epocalips ua, як і тут, як і на ітс, як і всюди:)- один єдиний.
3. Не вийде, то не вийде... Що ми не люди? Зрозуміємо...
Але надіюсь, що все вийде:).
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

WIC

Хочешь мира - готовься к войне!

StR1ker

Цитата: Maxud від 16 Червень 2008, 02:39:46
По поводу "провокации" - не увлекайтесь детективами. Если так сильно интересно - один русский на форуме UTF-8, а второй win1251, который является нерабочим.

По поводу украинского языка интерфейса - попробую сделать завтра. Если не возникнет технических проблем (ну мало ли).
Я тут поки працюю над однією локалізацією сайту, але дуже хотів би допомогти й тут, якщо потребується поміч в перекладі українською. Час загалом є, тож прошу відписати мені - заради ДПК часу не пожалкую. А то так точно нічого руки не дійдуть, якщо не згрупуватись.... ;)

P.S. В данний момент працюю над перекладом сайту на системі Tube OS. Чекайте апдейту, бо сайт відомий, може, навіть фани однієї гри (не скажу якої :D) будуть раді.

Daligator

Цитата: WIC від 16 Червень 2008, 12:20:48
+1 :D
За такое уже хочется даже минус поставить. Давайте в дальнейшем без подобных комментариев, тем более даже pelik911 писал:
Цитата: pelik911 від 16 Червень 2008, 11:47:04
Так что лучше отписываться тем, кому он действительно нужен, а для остального есть голосование.

Maxud

Все, кого это интересует - устанавливайте украинский язык на форуме в профиле.
Платон писал: "Неважно, что ты там вытворяешь, важно, как ты это вытворяешь". Но потом решил, что мир еще не дорос до такой премудрости, и все стер.

StR1ker

Ех. Не встиг я записатись в доблесні ряди перекладачів сайту. Maxud, молодець! Все виглядає чудово! ;)

giena

Ось і вирішили питання щодо мови...  :)
Серп в жатве сеч - Сек жадно меч, Был ран резец Клинка конец И стали рдяны От стали льдяной Доспехи в рьяной Потехе бранной

Epocalips ua

Цитата: Maxud від 16 Червень 2008, 12:41:53
Все, кого это интересует - устанавливайте украинский язык на форуме в профиле.
ДЯКУЮ!!!
Моя мрія: "Щоби в мене завжди був під рукою фотик, як тільки вискочить момент".

Bismark

Цитата: Maxud від 16 Червень 2008, 12:41:53
Все, кого это интересует - устанавливайте украинский язык на форуме в профиле.
Дуже дякую за локалізацію!
Але одразу помітив деякі недоліки у самому тексті - описав тут:
http://dpk.com.ua/forums/index.php?topic=10.msg120930#msg120930

ugaday

побажання не ховати так далеко локалізацію (аж у профілі)... а зробити цю кнопку на першій сторінці для всіх... це додасть ваги та солідності і аудиторія маю переконання... збільшиться...