прошивка BIOS

Автор AngryMan, 08 Жовтень 2010, 15:16:36

Попередня тема - Наступна тема

AngryMan

Чи можна перепрошить BIOS використовуючи відмінну мат. плату від тої для якої цей BIOS призначався? Постраждала мат. плата - ASRock 939Dual-Sata2. AMI BIOS P 1.20. Комп. навіть не завантажується: при натисненні кнопки POWER він постійно перезавантажується.

Sanьka

Цитата: AngryMan від 08 Жовтень 2010, 16:16:36Чи можна перепрошить BIOS використовуючи відмінну мат. плату від тої для якої цей BIOS призначався
Про такие случае слышал только с видяхами, но это очень опасная процедура, по этому найди родной БИОС.
Цитата: AngryMan від 08 Жовтень 2010, 16:16:36Постраждала мат. плата
Как именно, стихийное бедствие  ???
Главный эксперт во всем!!!

фред

Цитата: AngryMan від 08 Жовтень 2010, 15:16:36
при натисненні кнопки POWER він постійно перезавантажується.
значит БИОС жив! а ОС возможно умерла...
¯\_(ツ)_/¯

Volan

Цитата: AngryMan від 08 Жовтень 2010, 16:16:36Чи можна перепрошить BIOS використовуючи відмінну мат. плату від тої для якої цей BIOS призначався?
у меня друг по неосторожности прошил рабочую мать неродным БАЙОС-ом, мать пала смертью храбрых :'(
хорошо в СЦ вернули её к жизни заменой микросхемы ;)

Hryak

Цитата: Mr_Volan від 08 Жовтень 2010, 21:34:53у меня друг по неосторожности прошил рабочую мать неродным БАЙОС-ом, мать пала смертью храбрых
Микросхема БИОСа либо прошивается по новой либо меняется. Особенно хорошо, когда она сьёмная ;)
Цитата: фред від 08 Жовтень 2010, 16:47:15значит БИОС жив! а ОС возможно умерла...
А попробуй останови перезагрузку :-\

Автор темы пал смерью храбрых при борьбе со своим компом, видимо. Хоть бы попробовал обнулить БИОС сперва :D
Поменьше свинства - побольше свинины

AngryMan

Цитатазначит БИОС жив! а ОС возможно умерла...
Ні, він таки помер (скоріш за все). Він починає перезавантажуватися відразу після натиснення кнопки. Навіть POST не розпочинається (або комп зависає ще під час її проходження). ОС мені вдалося завантажити тільки тричі.
ЦитатаАвтор темы пал смерью храбрых при борьбе со своим компом, видимо. Хоть бы попробовал обнулить БИОС сперва
Обнуляв. Керуючись інтсрукцією до мат. плати. Це допомогло лише перший раз.
ЦитатаКак именно, стихийное бедствие
Відсутність напруги в електомережі... на декілька секунд.
ЦитатаА попробуй останови перезагрузку
Як? Кнопки POWER & RESET я вже відключав.

AngryMan

Доречі, із ASRock 939Dual-Sata2 можна витягнути BIOS?

Hryak

Цитата: AngryMan від 09 Жовтень 2010, 12:21:45Як? Кнопки POWER & RESET я вже відключав.
Это я не тебе написал ;) В такой ситуации сделать это проблематично, если вообще возможно.
Поменьше свинства - побольше свинины

Sanьka

Кстати, кто знает как прошить БИОС на МП Zotac IONITX-B-E (со встроенным Atom 230).
Заранее благодарен.
Главный эксперт во всем!!!

LoRDEP

Цитата: Sanyka від 12 Жовтень 2010, 21:36:56
Кстати, кто знает как прошить БИОС на МП Zotac IONITX-B-E (со встроенным Atom 230).
Заранее благодарен.
А в чому проблеми ? Заходимо та качаємо ION ITX A / B / C / D BIOS and update utility. В середині архіву pdf де все вказано що робити(фокти з під Віндовс).   

AngryMan

BIOS я таки прошив. Тепер це P 2.30, але це не допомогло :(