Обговорення мультимедійних плеєрів, їх вибір.

Автор HolyGuard, 03 Липень 2010, 23:34:40

Попередня тема - Наступна тема

HolyGuard



Сучасні плеєри вміють не тільки програвати музику, а й мають багато корисних функцій (Wi-Fi, Bluetooth, акселерометр, відеоплеєр тощо).
На мою думку, це робить їх просто незамінними під час подорожей, туристичних походів і просто щоденних поїздок на роботу (у виш, школу).
Не дивно, що ці гаджети набули широкого поширення.
Але, на жаль, дуже складно підібрати модель плеєра, яка б дійсно задовольнила всі ваші потреби.

Мені особисто від медіаплеєра потрібні:
1. Хороший звук;
2. Якісний чіткий і контрастний екран не менше 3 дюймів;
3. Здатність працювати з великим різмаїттям форматів адіо та відео;
4. Велика кількість програм та 3Д-ігор;
5. Тривала автономність;
6. Комфортний браузинг по Wi-Fi.
Як не шкода, але поки що таких "ідеальних" медіаплеєрів не випустили. Може, ми ще побачимо їх...

У цій темі я пропоную ділитися поглядами на сучасні медіаплеєри: які ваші вимоги до пристроїв, чи знайшли ви саме "свій" плеєр,
який на вашу думку є найкращим; також ми можемо обговорювати новинки й допомагати людям у виборі даних гаджетів.


І перша підтема:
Думаю у вересні Стів Джобс представить Ipod Touch 4g. Сподіваюсь, що апаратно цей плеєр відрізнятиметься від iPhone 4 тільки
відсутністю модуля зв'язку та фронтальної камери. Якщо буде так, то iPod Touch 4g стане номером 1 у моєму wish-list.

Обамка

Цитата: HolyGuard від 03 Липень 2010, 23:34:40
Якщо буде так, то iPod Touch 4g стане номером 1 у моєму wish-list.
А чем не устраивает современное поколение Touch?

HolyGuard

Цитата: Bogdanov від 04 Липень 2010, 21:57:33
А чем не устраивает современное поколение Touch?
Якістю дисплея.

Обамка

Цитата: HolyGuard від 04 Липень 2010, 23:59:08
Якістю дисплея.
Оо, что, теперь только Retina? :D
Нормальный там дисплей, для всего хватает.

HolyGuard

Коли надворі повним ходом розвивається AMOLED, а з недавніх пір і Retina, то якось не хочеться ставати власником застарілого приладу (ну чому б на 3.5" на збільшити було роздільну здатність?).
P.S. Але скоро я планую завітати до iStore та уважно подивитись на 3-тє покоління... а наступного літа можна буде його продати, докласти трішки, і придбати 4-те покоління.
А якщо подумати, Apple не вистачає екранів для iPhone, тому прихід Ретіни до Айпода не гарантований. Може вони просто камеру всунуть і збільшать автономність?

Обамка

#5
Цитата: HolyGuard від 05 Липень 2010, 10:37:24
Може вони просто камеру всунуть і збільшать автономність?
Возможно и A4 вставят. Хотя производительность теперешнего Touch и так довольно высока.
Цитата: HolyGuard від 05 Липень 2010, 10:37:24
Коли надворі повним ходом розвивається AMOLED, а з недавніх пір і Retina, то якось не хочеться ставати власником застарілого приладу
Да, я понимаю, что AMOLED ярче, а Retina четче, но тем не менее это не делает современный дисплей Touch устаревшим или некачественным...



P.S.
Цитата: HolyGuard від 03 Липень 2010, 23:34:40
1. Хороший звук;
2. Якісний чіткий і контрастний екран не менше 3 дюймів;
3. Здатність працювати з великим різмаїттям форматів адіо та відео;
4. Велика кількість програм та 3Д-ігор;
5. Тривала автономність;
6. Комфортний браузинг по Wi-Fi.
Як не шкода, але поки що таких "ідеальних" медіаплеєрів не випустили. Може, ми ще побачимо їх...
Этим требованиям отвечает только iPod Touch ;) За исключением конечно третьего пункта, но тут уж ничего не поделаешь с политикой Apple.

HolyGuard

#6
Bogdanov, а ти не знаєш, це правда, що iTunes автоматично стискає фотографії, при синхронізації за iPod Touch, iPhone?

Ну звичайно, екран у 3-му поколінні хороший, бо всі порівнють різні дисплеї саме з Apple-овським гаджетом.
P.S. ну пункт 4. ніхто поки що не зможе задовольнити, тому доводиться миритись з AAC, ALAC, MPEG-4.

Обамка

#7
Цитата: HolyGuard від 05 Липень 2010, 10:57:13
Bogdanov, а ти не знаєш, це правда, що iTunes автоматично стискає фотографії, при синхронізації за iPod Touch, iPhone?
А есть два варианта загрузки фотографии на iPod:
1. Синхронизировать выбранные папки с фотографиями через iTunes и тогда оно сожмет разрешение.
2. Либо включить функцию в iPod "Использовать как внешний диск" и просто через проводник закинуть туда фотки.
Но я слышал, что на iPod Touch такой функции нет, хотя это на на предыдущих прошивках возможно так было... Ведь вышла четвертая прошивка и кое-что могло измениться.


Цитата: HolyGuard від 05 Липень 2010, 10:57:13
P.S. ну пункт 4
Цитата: HolyGuard від 03 Липень 2010, 23:34:40
4. Велика кількість програм та 3Д-ігор;
???
Очепятка? Потому что AppStore нормально раскрутились...

HolyGuard

Я мав на увазі, що ніхто, крім Apple, не задовольняє пункт 4, а у Apple обмеження щодо форматів, з яким доводиться миритись і конвертувати.... конвертувати....

Обамка

Цитата: HolyGuard від 05 Липень 2010, 11:09:57
Я мав на увазі, що ніхто, крім Apple, не задовольняє пункт 4
У Zune вроде есть парк программ и игр, но Zune сам по себе отсутствует в нашей стране официально.

HolyGuard

Цитата: Bogdanov від 05 Липень 2010, 11:13:36
У Zune вроде есть парк программ и игр
Його поки що смішно порівнювати з AppStore, на жаль :(.
Сам Zune HD мені подобається.

Обамка


HolyGuard

Ходив сьогодні в магазин, затестив iPod Touch 3G 64Gb.
Це дійсно річ, яку варто купити! Якщо взяти пристрій до рук, відчувається добротність плеєра (тонкий але важенький, монолітний), і вже не хочеться з ним розставатися. Екран дійсно хороший, на ньому навіть не захотілося вишукувати пікселі. Сенсорність на висоті, еран реагує миттєво і чітко. Апарат швидкий, лагів нема. Єдине, що не дуже радує - тихий динамік, але хто через нього щось слухає?
Після першого знайомства я би поставив iPod Touch 3G оцінку 5/5, але я ж поки що знаю не всі нюанси.
Думаю, що куплю 3-тє покоління на 32 Гб, коли буде фінансова можливість, тілки от не знаю: купувати в iStore, чи в інтернет-магазині?

Обамка

Цитата: HolyGuard від 06 Липень 2010, 18:48:51
тілки от не знаю: купувати в iStore, чи в інтернет-магазині?
В интернет-магазине будет дешевле.

HolyGuard

Цитата: Bogdanov від 06 Липень 2010, 19:17:18
В интернет-магазине будет дешевле.
Це я помітив, а от краще купувати повністю офіційний чи "сірий" на $100 дешевше я ще не знаю....

Обамка

Цитата: HolyGuard від 06 Липень 2010, 19:29:46
Це я помітив, а от краще купувати повністю офіційний чи "сірий" на $100 дешевше я ще не знаю....
Но по-моему лучше доплатить сразу, но получит официальную гарантию.

Teraxacum

Вечір добрий всім! хочу придбати iPod touch 3 Gen :) От тільки не знаю чи брати 8 чи 32 гектари, наскільки я зрозумів вони відрізняються начинкою!? Скажіть ще, чи можна через Itunes  ставити софт, який я просто скачав не з апстора (я зрозумів, що треба ломати прошивку)? І ще як відрізнити в інет магазині офіційно ввезені і не офіційно пригнані? І взагалі буду радий всім порадам і зсилкам з приводу iPod touch 3 Gen :D.

Обамка

#17
Цитата: Teraxacum від 06 Липень 2010, 20:27:52
От тільки не знаю чи брати 8 чи 32 гектари, наскільки я зрозумів вони відрізняються начинкою!?
iPod Touch третьего поколения нет на 8Гб, точнее он снят с производства. Только 32 и 64.
Цитата: Teraxacum від 06 Липень 2010, 20:27:52
Скажіть ще, чи можна через Itunes  ставити софт, який я просто скачав не з апстора
Нет, нельзя.
Цитата: Teraxacum від 06 Липень 2010, 20:27:52
(я зрозумів, що треба ломати прошивку)?
Я не сторонник такого, да и не обсуждается на форуме взлом операционных систем.
Цитата: Teraxacum від 06 Липень 2010, 20:27:52
І ще як відрізнити в інет магазині офіційно ввезені і не офіційно пригнані?
А какая разница? Это же не телефон, который могут заблокировать. К тому же официальный диллер должен выдать официальную гарантию, это как намек.

Teraxacum

#18
Підкажіть будь-ласка ще такі моменти:
1. Чи можна заряджати iPod touch 3 Gen 32 ГБ за допомогою кабеля та док-станціїї які входять в комплект?
2. Чи варто придбати захисну плівку і чехол?
3. Чехол для iPod touch 2 Gen підійде для 3 Gen?
4. Для активації необхідний інтернет і чи вона безкоштовна?

Обамка

#19
Цитата: Teraxacum від 07 Липень 2010, 12:41:55
1. Чи можна заряджати iPod touch 3 Gen 32 ГБ за допомогою кабеля та док-станціїї які входять в комплект?
Конечно. А разве в комплект входит док? :-[
Цитата: Teraxacum від 07 Липень 2010, 12:41:55
2. Чи варто придбати захисну плівку і чехол?
Пленка сама по себе необязательно, а вот чехол лучше всего прикупить, потом что без него плеер, а особенно полированная задняя крышка очень быстро потеряет товарный вид.
Цитата: Teraxacum від 07 Липень 2010, 12:41:55
4. Для активації необхідний інтернет і чи вона безкоштовна?
Активации чего?

Teraxacum


Обамка

Цитата: Teraxacum від 07 Липень 2010, 13:27:30
Активація самого плейра через айтюнз?

При подключении iPod к iTunes происходит регистрация плеера и все. Ее можно отложить.

pohgejib

Село неначе погоріло, Неначе люди подуріли, Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Обамка

#23
Цитата: pohgejib від 08 Липень 2010, 19:35:45
на рахунок реєстрації
http://www.youtube.com/watch?v=1BEWk5HRMJs#t=6m48s
Нужно добавить, что это ролик касается регистрации учетной записи в iTunes.

Должен еще добавить, что впервые вижу настолько адекватный украинский обзор техники.