"Видатний" пІсьменник

Автор Tissen, 24 Лютий 2014, 20:23:47

Попередня тема - Наступна тема

Tissen

Не збирався починати тему стосовно політики, Майдану і всього, що цього стосується, адже вже сказано й написано вдосталь, та й щоб висловити думку і позицію кожної особи, не вистачить усіх форумів разом узятих.. Але от коли знайшов публікації в ЖЖ однієї особи, твори котрої читав і вважав достойним надбанням принаймні пострадянської літератури, стало гірко, болісно і соромно за те, що читав.. Ось один з прикладів : http://dr-piliulkin.livejournal.com/501944.html?mode=reply#login-current. Там ще повно таких от "шедеврів". Хто бажає, ознайомтесь. Тільки нервів не вистачить. У кожного є право на свою думку і позицію, але така кричуща зневага, спотворене, огидне сприйняття нашої країни.. Вибачте, стерпіти подібне немає сил. Піду повикидаю книги..бо  >:(душа лютує і клекоче.

GA-EV3

– Если вы заботитесь о своём пищеварении, мой добрый совет – не говорите за обедом о большевизме и о медицине. И – боже вас сохрани – не читайте до обеда советских газет.
– Гм... Да ведь других нет.
– Вот никаких и не читайте. Вы знаете, я произвёл 30 наблюдений у себя в клинике. И что же вы думаете? Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно. Те же, которых я специально заставлял читать «Правду», – теряли в весе.
– Гм... – с интересом отозвался тяпнутый, розовея от супа и вина.
– Мало этого. Пониженные коленные рефлексы, скверный аппетит, угнетённое состояние духа.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!