Кольорова гама останніх шести + номерів!

Автор Олексій, 23 Лютий 2009, 18:49:45

Попередня тема - Наступна тема

Олексій

Та ні, нічого серйозного, просто якось звик, що кожен номер має якусь свою "родзинку" в поєднанні відтінків, а тут зловив себе на думці, що якось вже номерів з 5  акцентуються на білому і блідих відтінках.

Мені подобаються номера, коли ви ставили у відповідність відтінки техніки на "обличчі" журналу до загальної гами обкладинки, такі чудові приклади, як наприклад, номер з Wii (взагалі найкращий дизайн, імхо), ювілейний 100 номер, не буду перераховувати далі (Ще один класний приклад - останній DFOTO).

Це виключно моя власна думка і це не так важливо як інформаційне наповнення (яке прогресує, це класно), але хотілось би щоб кольори зображеної техніки і обкладинки були в більшій гармонії, а біла смужка, дійсно, якось обмежує....

Project

А хіба не однаково якого кольору обкладинка?Голоне - це інформація в середині.

Nergal

Афтар прав, ЦВЕТОВ ДАВАЙТЕ! нежалейте чернил! :)
Intel Pentium 4 HT 3.0E@ 3644Mhz | ASUS P4P800SE (i865PE) | PQI PC3200 2x512MB(2.5-3-3-8) +TEAM Group(1GB)DDR-400 | Gainward GeForce 6600GT Golden Sample 256MB | WD 800JB+ Samsung SATA320GB  | LG –DVD-RW| Chieftec 420W | LG -IPS231P' | | | WinXP SP2 |

Lagovas

ты ток потом денег не жалей, и другим передай из за кого так )))))

Nergal

Цитата: Lagovas від 23 Лютий 2009, 21:08:17
ты ток потом денег не жалей, и другим передай из за кого так )))))
причём здесь деньги?
Intel Pentium 4 HT 3.0E@ 3644Mhz | ASUS P4P800SE (i865PE) | PQI PC3200 2x512MB(2.5-3-3-8) +TEAM Group(1GB)DDR-400 | Gainward GeForce 6600GT Golden Sample 256MB | WD 800JB+ Samsung SATA320GB  | LG –DVD-RW| Chieftec 420W | LG -IPS231P' | | | WinXP SP2 |

dojik

Товарищи, запомните: дизайнерам редакции виднее, как должна выглдеть обложка, поэтому прекратите спорить.

S!N

Цитата: Олексій від 23 Лютий 2009, 18:49:45
Щось обкладинка вже третій-четвертий номер в одному стилі!!
Что плохого в устоявшемся стиле? И вообще, цветастость обложки на что-то влияет?
High tech. Low life.

Danko

Цитата: Олексій від 23 Лютий 2009, 18:49:45
Щось обкладинка вже третій-четвертий номер в одному стилі!! (Лише білий та м'яка гама невеликого переліку інших) Набридла однотипна гама кольорів!! Де контраст?! Де різні відтінки від номеру до номеру?!

Довго чекав, та бачу доведеться чекати ще...  :P

? Положил рядом шесть номеров... Ничего не понял. Нет стреневый с лимонным, конечно, ярче, но боюсь...

Factiosus

Цитата: dojik від 23 Лютий 2009, 21:19:07
Товарищи, запомните: дизайнерам редакции виднее, как должна выглдеть обложка, поэтому прекратите спорить.

Да нет,дизайнеры редакции не для себя же журнал делают,а для покупателей,т.е. нас.Имеем право высказать пожелания
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Potter

Видимо, из-за макета обложки(белая полоса, на которорй расположено лого ДПК), выглядит похоже. А ведь действительно, цвета изменились! Старые обложки быле ярче! Взгляните на март 2007. Такого красного давно не было!

Согласен, основное- что внутри, но автор темы в  чем-то прав.

Klaxonn

А ты на это посмотри:
http://img.sykt24.ru/files/1230147562.jpg


Это же АХТУНГ товарищи....и с таким дизайном они уже лет 5, и ничё :D

Potter

Цитата: Klaxonn від 23 Лютий 2009, 21:32:53
А ты на это посмотри:
http://img.sykt24.ru/files/1230147562.jpg
Это же АХТУНГ товарищи....и с таким дизайном они уже лет 5, и ничё :D
предлагаеш ДПК на ТЕЛЕ Неделю ориентироваться? Наверное лучше на лучшее ориентироваться.

dojik

Нет, Неофит, не согласен. Слушать таких неадекватов, как некоторые, которые мнят себя профи во всем - это лишнее. Но прислушиваться, конечно надо, но с умом.

Klaxonn

Цитата: Potter від 23 Лютий 2009, 21:38:28
предлагаеш ДПК на ТЕЛЕ Неделю ориентироваться? Наверное лучше на лучшее ориентироваться.
Та нет конечно...боже збав :)

Nergal

Цитата: Danko від 23 Лютий 2009, 21:22:59
? Положил рядом шесть номеров... Ничего не понял. Нет стреневый с лимонным, конечно, ярче, но боюсь...
Январь - белый
Февраль совсем мрачно серый, невеселый какойта
вот 07-2008 и 06-2008 повеселее ...
раньше были еше веселее .... помню был когдато Ярко-фиолетовый с описанием ХЛ2.
Вывод : меньше белого , больше краски! :)
Intel Pentium 4 HT 3.0E@ 3644Mhz | ASUS P4P800SE (i865PE) | PQI PC3200 2x512MB(2.5-3-3-8) +TEAM Group(1GB)DDR-400 | Gainward GeForce 6600GT Golden Sample 256MB | WD 800JB+ Samsung SATA320GB  | LG –DVD-RW| Chieftec 420W | LG -IPS231P' | | | WinXP SP2 |

Factiosus

Цитата: dojik від 23 Лютий 2009, 21:39:07
Нет, Неофит, не согласен. Слушать таких неадекватов, как некоторые, которые мнят себя профи во всем - это лишнее. Но прислушиваться, конечно надо, но с умом.


Да я не имел ввиду,что редакция должна без разбора следовать всему,кто что скажет.Но прислушаться стоит
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Олексій

#16
Цитата: Danko від 23 Лютий 2009, 21:22:59
? Положил рядом шесть номеров... Ничего не понял. Нет стреневый с лимонным, конечно, ярче, но боюсь...

Цей топік виключно імхо. Я почав тему просто щоб висловити своє бачення. Я ні в якому разі нікому нічого нав'язувати не хочу

ManDrake

В дизайнерів журналу є одна гарна традиція - дизайн кардинально міняється приблизно кожні 1,5 роки, може й частіше, принаймні я таку періодичність бачу. Не думаю, що за цей час настільки набридне оформлення, мені наприклад нормально. Тема заведе внікуди, якщо не звести розмову до конкретики, критикуючи недоліки варто вказати свій варіант, а поки дискусія буде вестись навколо:
Цитата: Nergal від 23 Лютий 2009, 20:12:15
Афтар прав, ЦВЕТОВ ДАВАЙТЕ! нежалейте чернил! :)
ні до чого розумного це не приведе.
Цитата: Олексій від 23 Лютий 2009, 18:49:45
Щось обкладинка вже третій-четвертий номер в одному стилі!! (Лише білий та м'яка гама невеликого переліку інших) Набридла однотипна гама кольорів!! Де контраст?! Де різні відтінки від номеру до номеру?!

Довго чекав, та бачу доведеться чекати ще...  :P
Я так розумію оформлення 2007-го року було краще? Ти на таке натякаєш?

Критикуючи - пропонуй, інакше навіть починати розмову не варто.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Edd.Dragon

Цитата: Олексій від 23 Лютий 2009, 18:49:45
Щось обкладинка вже третій-четвертий номер в одному стилі!! (Лише білий та м'яка гама невеликого переліку інших) Набридла однотипна гама кольорів!! Де контраст?! Де різні відтінки від номеру до номеру?!
Оттенки и так разные. Оттенки разные бывают даже у одного и того цвета. А у обложек цвета как-никак разные.

А то, что фон белый. Ну так стиль такой. Ушли от наляпистости. Так и написали еще в первом номере этого стиля.

ManDrake

Цитата: edd_k від 24 Лютий 2009, 21:51:18
Оттенки и так разные. Оттенки разные бывают даже у одного и того цвета. А у обложек цвета как-никак разные.

А то, что фон белый. Ну так стиль такой. Ушли от наляпистости. Так и написали еще в первом номере этого стиля.

Хоч убий, а я ніяк не доберу: контраст та гамма між різними номерами, чи мається наувазі оформлення титульної сторінки.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Edd.Dragon

Цитата: ManDrake від 24 Лютий 2009, 21:55:08
Хоч убий, а я ніяк не доберу: контраст та гамма між різними номерами, чи мається наувазі оформлення титульної сторінки.
Насколько я понял, автору не нравится то, что страница не залита полностью какими-нибудь цветами. Или около того.

Причина этого - смена стиля\оформления\дизайна (всего журнала собственно).

fin

Помните: картинки с "переливами" ярких красок могут вызвать приступ эпилепсии!  ;D

ManDrake

Цитата: edd_k від 24 Лютий 2009, 22:04:13
Насколько я понял, автору не нравится то, что страница не залита полностью какими-нибудь цветами. Или около того.

Причина этого - смена стиля\оформления\дизайна (всего журнала собственно).

Ні, ну якщо все так, як каже Поттер, то я тут теж частково можу погодитись. Якщо автор топіку дійсно мав це наувазі, і проблема в тому, щоб зробити титульну сторінку більш заповненою кольором, то можна погодитись, але стверджувати, що кольори не міняються... Не знаю... Може то я чогось недобачаю.
Цитата: fin від 24 Лютий 2009, 22:07:53
Помните: картинки с "переливами" ярких красок могут вызвать приступ эпилепсии!  ;D
Якщо поєднувати основні кольори, що контрастують між собою, то так, це дійсно правда.
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

Potter

Мається на увазі, що для оформлення обкладинки використовуються майже пастельні тони. На думку автори має спостерігатись щось більш яскраве.

ManDrake

Пропозиція - панове модератори, оскільки вже створена така тема, то може й голосовалку прикрутити, щось на кшталт: "Який із варіантів дизайну журналу вам сподобався найбільше?" і у варіантах відповідей - роки. Так принаймні дизайнерам буде легше орієнтуватись в уподобаннях читачів. Правда назва теми якось не в'яжеться з таким опитуванням...
- В чому правда, брат?
- Правда в тому, що немає ніякої ложки.

ezheniko

А чё плохого в гаме зима всё таки вот январь был белым, февраль тоже светлый
Может они весной все номера зелёнными сделают
Зроби менi хiп-хоп... i... Все буде джаз...

Олексій

Цитата: ManDrake від 24 Лютий 2009, 21:42:56Критикуючи - пропонуй, інакше навіть починати розмову не варто.

Кх-кх, якраз перед вашим топіком я більш конкретизував, що мав на увазі.