Українська розкладка клавіатури для ASUS Eee Pad Transformer TF101

Автор Maxvell, 05 Вересень 2011, 17:16:47

Попередня тема - Наступна тема

Maxvell

Ось купив довгоочікуваний планшет ASUS Eee Pad Transformer TF101 з докстанцією-клавіатурою. Враження дуже позитивні, окрім одного але:
Включив планшет (був прошитий Android 3.1), української мови інтерфейсу не було, вибрав російську. Української розкладки клавіатури, відповідно, теж не було. Підключивши планшет до інтернету, Android оновився до версії 3.2. З'явилась можливість вибрати український інтерфейс, вибрав (хоча переклад якось не повний і де-не-де з помилками). Проте української розкладки для клавіатури док-станції так само немає (!!!)  :(, а мені саме ця мова набору в більшості часу і потрібна. Без цього планшет втрачає для мене більшість своїх переваг. Словом, може уже хтось вирішив цю проблему? Попередньо дуже дякую!

aNGeL

А русская раскладка есть?
Походи поищи в магазинах и раскладках наклейки на клавиатуры для ноутов. Стоят дето 25-50грн.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Guru of 3D

Цитата: aNGeL від 05 Вересень 2011, 17:41:58
А русская раскладка есть?
Походи поищи в магазинах и раскладках наклейки на клавиатуры для ноутов. Стоят дето 25-50грн.
причем тут наклейки ? её походу на уровне софта нет , а не символов на кнопках.

Maxvell

Цитата: Guru of 3D від 05 Вересень 2011, 17:48:50
причем тут наклейки ? её походу на уровне софта нет , а не символов на кнопках.
Не в наклейках справа (вони двомовні - англійські та російські)
Так, проблема на рівні чи то софта, чи то прошивки.

aNGeL

аааа....
Цитата: Maxvell від 05 Вересень 2011, 17:57:29
Не в наклейках справа (вони двомовні - англійські та російські)
Так, проблема на рівні чи то софта, чи то прошивки.
ЦитатаУкраинский язык не входит в список встроенных раскладок клавиатуры, поэтому для набора украинских текстов лучше поставить AnySoftKeyboard (http://code.google.com/p/softkeyboard/.), потом в дополнение к английской инсталлировать еще русскую и украинскую раскладки. Еще есть Украинская клавиатура от artfulbits (http://www.artfulbits.com/Android/ukrKeyboard.aspx)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Maxvell

Цитата: aNGeL від 05 Вересень 2011, 18:02:20
Украинский язык не входит в список встроенных раскладок клавиатуры, поэтому для набора украинских текстов лучше поставить AnySoftKeyboard (http://code.google.com/p/softkeyboard/.), потом в дополнение к английской инсталлировать еще русскую и украинскую раскладки. Еще есть Украинская клавиатура от artfulbits (http://www.artfulbits.com/Android/ukrKeyboard.aspx)
Дякую, але я уже пробував встановлювати екранні клавіатури, це проблему не вирішує. Так, з'являється можливість друкувати пальцями по екрану будь-якими встановленими мовами, проте ці проги не впливають на апаратну клаву на док-станції. Коли я в налаштуваннях вибираю "Настроить способ ввода", то висвічуються "Клавіатура ASUS" (тобто док-станція), "Клавіатура Android" (існуюча програмна) + ті, що я встановлював, зокрема "AnySoftKeyboard" та "Smart Keyboard Trial".

aNGeL

А эти экранки ты не пробовал привязать к док-станции?
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Maxvell

Цитата: aNGeL від 06 Вересень 2011, 09:53:07
А эти экранки ты не пробовал привязать к док-станции?
Це нічого не дає. Коли я при підключеній док-станції в Polaris Office, наприклад, натискаю на значок клавіатури на Панелі задач, то так, можу вибрати клавіатуру з наявних. Але якщо вибираю не "Клавиатура ASUS" (з відповідною мовою з наявних), а іншу, то висвічується вікно "Измените клавиатуру ASUS для совместимости с аппаратной клавиатурой" і док-станція при цьому друкує лише англійською. :(
Може ти під словом "привязать" маєш на увазі щось інше?

Maxvell

Невже у мене одного така проблема з ASUS Eee Pad Transformer?

aNGeL

Цитата: Maxvell від 09 Вересень 2011, 12:14:37
Невже у мене одного така проблема з ASUS Eee Pad Transformer?
скорее всего ты единственный кто его просто купил)
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Maxvell

Як думаєте, може використати якусь прогу для зміни налаштувань апаратних кнопок?
Наприклад, ButtonRemapper:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Maxvell

#11
Знайшов спосіб вирішити мою проблему - змінити якийсь з готових keychars виду "qwerty-xx_XX.kcm" в директорії /system/usr/xt9/keychars/
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Але для цього треба мати права root, проте якось не хочеться гарантію на планшет втрачати...
Тепер вирішую між двома крайнощами)))

P.S. На днях планшет оновився до Android 3.2.1, додалось з десяток нових мов для клавіатури док-станції, але української досі немає. Уже майже готовий дзвонити в Call-центр ASUS, але не знаю що це дасть...

LoRDEP

Цитата: Maxvell від 07 Жовтень 2011, 23:01:50Уже майже готовий дзвонити в Call-центр ASUS, але не знаю що це дасть...
А не міркував написати електронного листа в службу технічної підтримки, з прохання створити патч для додання української розкладки ? 

Maxvell

#13
Цитата: LoRDEP від 07 Жовтень 2011, 23:15:56
А не міркував написати електронного листа в службу технічної підтримки, з прохання створити патч для додання української розкладки ? 
Дякую за ідею! Написав у техпідтримку. Видало, що обіцяють виправити за 48 годин)))

LoRDEP

Цитата: Maxvell від 07 Жовтень 2011, 23:17:57Дякую за ідею! Написав у техпідтримку. Видало, що обіцяють виправити за 48 годин)))
Відпиши потім чи виконали чи ні  :)

Maxvell

Ось сьогодні відписались з тех. підтримки:
ЦитатаДело в том, что данное ограничение в выборе языка ввода, не является заслугой компании ASUS.
В системе ANDROID v3.x нет изначально заложенной, Украинской раскладки клавиатуры. В любом случае, компанию Google не забыла о нас, поэтому в версии ANDROID 3.2 появился Украинский интерфейс. Мы очень надеемся, что в скором времени будет так же добавлена клавиатура.
С Уважением Техническая поддержка компании ASUS.
Отже, лишається чекати на оновлення Android :), чи на свій страх і ризик отримувати права root'а  ;D
Хто як би зробив?  ;)

LoRDEP

Цитата: Maxvell від 10 Жовтень 2011, 21:54:40
Ось сьогодні відписались з тех. підтримки:Отже, лишається чекати на оновлення Android :), чи на свій страх і ризик отримувати права root'а  ;D
Хто як би зробив?  ;)
А хіба для ASUS Eee Pad Transformer TF101 ще немає Андроїд 3.2 ?

Maxvell

Цитата: LoRDEP від 10 Жовтень 2011, 22:23:20
А хіба для ASUS Eee Pad Transformer TF101 ще немає Андроїд 3.2 ?
Звичайно є Андроїд, навіть до 3.2.1 уже оновився. Але проблема не знята - в 3.2 лише український інтерфейс додали, а ось української клавіатури досі немає. Це ж саме і тех. підтримка відповіла, як бачите.

MAD

Якраз хочу докупити собі клавіатуру і думав над цим питанням.
Як тоді АСУС виходить на український ринок без підтримки клавіатури оце запитання?

П.С. З екарнною клавіатрурою теж бавився доки не знайшов з українською розкладкою.

Maxvell

Як
Цитата: MAD від 07 Листопад 2011, 13:08:45
Як тоді АСУС виходить на український ринок без підтримки клавіатури оце запитання?
Як бачиш ось так і виходять. Здавалось би тут же роботи на пару хвилин підправити нещасних 6 кодів для літер ї, Ї, і, І, є, Є... Але вони кажуть, що це гугл має робити. А сам гугл теж не поспішає. Ось так і живеш, перебиваючись і постійно перемикаючи розкладки, чи користуючись екранною клавіатурою, яка далеко не така зручна, як апаратна...
Невже вони думають, що в Україні нікому не потрібна своя вшита розкладка? Без неї ж просто як без рук!

gblessy

Цитата: Maxvell від 10 Жовтень 2011, 21:54:40
Ось сьогодні відписались з тех. підтримки:Отже, лишається чекати на оновлення Android :), чи на свій страх і ризик отримувати права root'а  ;D
Хто як би зробив?  ;)
Добридень.
Я теж брав трнсформер, розраховуючі використовувати його на роботі, але був дуже розчарований відсутністю підтримки української мови апаратною клавіатурою.
Але вчора вже виправив kcm файл для української розкладки. Тепер, коли я ставлю російську клавіатуру Андроід, у мене працює українська мова, але нема можливості перемикати мови (може я просто не досить ретельно шукав), а коли ставлю РОСІЙСЬКУ КЛАВІАТУРУ АСУС, то прауює Російська і Англійська розкладки.

Я виклав свій файл в оцій темі:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1528322&page=6
І попросив додати українську розкладку для АСУС. Якщо найближчим часом автор зробить це, то ми матимемо повноцінну підтримку української мови в трансформері з можливістю зміни розкладки комбінацією клавіш.

Сподіваюсь що це ще комусь допоможе.

Maxvell

Цитата: gblessy від 26 Березень 2012, 07:20:30
Добридень.
Я теж брав трнсформер, розраховуючі використовувати його на роботі, але був дуже розчарований відсутністю підтримки української мови апаратною клавіатурою.
Але вчора вже виправив kcm файл для української розкладки. Тепер, коли я ставлю російську клавіатуру Андроід, у мене працює українська мова, але нема можливості перемикати мови (може я просто не досить ретельно шукав), а коли ставлю РОСІЙСЬКУ КЛАВІАТУРУ АСУС, то прауює Російська і Англійська розкладки.

Я виклав свій файл в оцій темі:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1528322&page=6
І попросив додати українську розкладку для АСУС. Якщо найближчим часом автор зробить це, то ми матимемо повноцінну підтримку української мови в трансформері з можливістю зміни розкладки комбінацією клавіш.

Сподіваюсь що це ще комусь допоможе.
Дякую! Але я так розумію, що для цього треба права root-а? А я щось не хочу поки "ламати" свій планшет...

Maxvell

Може хтось знає куди писати Google, щоби вони додали українську розкладку для Android?

Yevgeniy

Це якась ганьба! :-\
Вчора оновився планшет до версії 4.0.3, а української розкладки так і немає!
Пошук нічого не дав, здається проблема не вирішена >:( Буду теж писати в Гугл.

Maxvell

Згоден, справді ганьба! Ми 5-та по кількості населення країна в Європі. Так чому ж наявна розкладка для норвезької мови, а в Норвегії живе всього 4,5 млн. людей, а для України з 45 млн. розкладки немає?!!

P.S. Підкажіть куди писати в Google!

Factiosus

i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Maxvell

Цитата: Factiosus від 31 Травень 2012, 18:38:05
Тут все русский знают. :P
Так, звичайно, що знають. Але набір текстів українською ніхто не відміняв.

bohdan09

Завантажуй програми та ігри для Android українською, приєднуйся до команди перекладу Android українською - http://wapsvit.com/forum/index.php?id=4.

spiritwsk

Я якраз собі позавчьора купив, і був здивований. де українська мова на док станції? Підскажіть як там через root права це зробити.

aNGeL

Цитата: spiritwsk від 11 Вересень 2012, 14:09:08
Я якраз собі позавчьора купив, і був здивований. де українська мова на док станції? Підскажіть як там через root права це зробити.

А тему почитать?

Цитата: gblessy від 26 Березень 2012, 07:20:30
Добридень.
Я теж брав трнсформер, розраховуючі використовувати його на роботі, але був дуже розчарований відсутністю підтримки української мови апаратною клавіатурою.
Але вчора вже виправив kcm файл для української розкладки. Тепер, коли я ставлю російську клавіатуру Андроід, у мене працює українська мова, але нема можливості перемикати мови (може я просто не досить ретельно шукав), а коли ставлю РОСІЙСЬКУ КЛАВІАТУРУ АСУС, то прауює Російська і Англійська розкладки.

Я виклав свій файл в оцій темі:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1528322&page=6
І попросив додати українську розкладку для АСУС. Якщо найближчим часом автор зробить це, то ми матимемо повноцінну підтримку української мови в трансформері з можливістю зміни розкладки комбінацією клавіш.

Сподіваюсь що це ще комусь допоможе.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror