Локальна мережа 120м.Не працює...

Автор Advokat_Smerti, 18 Серпень 2011, 11:18:48

Попередня тема - Наступна тема

Advokat_Smerti

Допоможіть люди добрі:))))
Проклав кабель,виту пару cat5e.
Довжина 120 метрів,прокладалось на дворі,по деревах.

На одній стороні модем+свитч(DES-1005D)  на іншій комп1.
Підключив спочатку по 2 парах,показує що кабель мережевий підключений-100мб/с,при пінгуванні  модема з компа1 втрати 25-50 відсотків,браузер лиш пробує відкривати сторінки.

При 4 парах,показує що кабель мережевий підключений-100мб/с,ну втрати майже завжди 100%,браузер взагалі нічого не відкриває.

В чому проблема?
В настройках сєтєвої карти,нічого не міняв,стоїть автоматом все.

LoRDEP

Якісно обтиснув ? Хто виробник кабелю(краще вкажи маркіровку). Тестером кабель перевіряв після обтиснення?

Advokat_Smerti

Цитата: LoRDEP від 18 Серпень 2011, 11:37:07
Якісно обтиснув ? Хто виробник кабелю(краще вкажи маркіровку). Тестером кабель перевіряв після обтиснення?
Якісно,я по декілька раз обжимав.Маркіровку кабелю,чуть пізніше вкажу,а то я зарас на роботі.
не провіряв.Можливо таке що при прокладанні,якісь один провідник порвався в кабелю,а інші цілі?(зовнішніх пошкоджень ізоляції немає)Попробую на кінцях скрутити пари і продзвонити тестером звичайним,тестера для провірки обжатого кабеля немає....

Хто що підскаже ще?
Питання,а якщо покласти світч(DES-1005D) посередині кабелю,він буде працювати як підсилювач?

Advokat_Smerti

cat. 5e. CCA UTP 24AWG/4P 305m TIA/EIA 568B CMR 187M

Ось маркіровка кабелю

LoRDEP

Цитата: Advokat_Smerti від 18 Серпень 2011, 11:49:51Питання,а якщо покласти світч(DES-1005D) посередині кабелю,він буде працювати як підсилювач?
Так, звісно якщо він буде підключений до електромережі.

Advokat_Smerti

Цитата: LoRDEP від 18 Серпень 2011, 12:17:09
Так, звісно якщо він буде підключений до електромережі.
Це у мене варіант такий є.
Пустити мережу таки по 2 парах,а по одній дати живлення на модем(не 220))))
Але все таки я думаю мережа на 120м.має працювати і без нього.

В неті сьогодні ще прочитав що треба попробувати переключити опцію сєтєвої карти,"скорость лінії і дуплекс".Вечером попробую,але хто що скаже про це???

slava_tor

Радився зi своiми менеджерами з приводу аналогiчного гемору - на 120метрiв, так ось нормальну роботу спостерiгали тiльки на 70-90метрiв.
Виходить що навiть 100м не витяне сигнал, що вже говорити про бiльшi потуги вашоi уяви.
бери что хочешь и никому не отдавай...

Advokat_Smerti

Цитата: slava_tor від 18 Серпень 2011, 20:49:33
Радився зi своiми менеджерами з приводу аналогiчного гемору - на 120метрiв, так ось нормальну роботу спостерiгали тiльки на 70-90метрiв.
Виходить що навiть 100м не витяне сигнал, що вже говорити про бiльшi потуги вашоi уяви.
Сміло рішив прокладати мережу,бо в неті в багатьох прочитав,що має працювати....


а як думаєте,якщо пустити локалку по 2 парах,але посередині приблизно, покласти світч?буде краще?

slava_tor

Свiч нiчого не дасть в планi пiдсилення, тiльки роздiляе сигнал на два i бiльше ПК.
В погану погоду iзоляцiя вашоi витоi пари прийде в негоднiсть (якщо ж звичайно не придбали спецiальный для зовн.робiт), або не помiстили в гофру - таку як на електр.проводку.
бери что хочешь и никому не отдавай...

Advokat_Smerti

Цитата: slava_tor від 19 Серпень 2011, 09:18:44
Свiч нiчого не дасть в планi пiдсилення, тiльки роздiляе сигнал на два i бiльше ПК.
В погану погоду iзоляцiя вашоi витоi пари прийде в негоднiсть (якщо ж звичайно не придбали спецiальный для зовн.робiт), або не помiстили в гофру - таку як на електр.проводку.
Да кабель прокладжений без гофри,лиш в місця кріплення в гофрі.
а я ось на одному сайті найшов ось таку схему.


Advokat_Smerti

Все получилось.
На компі переключив в свойствах сєтєвої карти на 10мб.швидкість,тепер все норм працює,при пінгу всі пакети доходять.
Пізніше попробую покласти на комп краще сєтєвуху(зарас на ньому встроїна) і покласти швидкість 100мб.

Всім дякую!Тему можна закривати

samand

#11
Цитата: slava_tor від 18 Серпень 2011, 20:49:33
Радився зi своiми менеджерами з приводу аналогiчного гемору - на 120метрiв, так ось нормальну роботу спостерiгали тiльки на 70-90метрiв.
Виходить що навiть 100м не витяне сигнал, що вже говорити про бiльшi потуги вашоi уяви.
При справному обладнанні, "віта пара" на 130-140 м в 100 мб режимі працює без проблем. Перевірено.
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.