Выбор корпуса ПК бюджет до 600 грн (MidiTower)

Автор malkolm, 15 Березень 2012, 08:32:37

Попередня тема - Наступна тема

malkolm

Всем доброе утро   ;)
Посмотрел на Хотлайне кейсы пробежавшись по основным качественным,мне известным производителям (CoolerMaster,Chieftec,Zalman,Corsair,Codegen) с бюджетом до 600 грн ничего не впечатлило.По сему прошу помощи в выборе качественного кейса (бюджет 600грн) с хорошим охлаждением,максимально тихий,не пылесборник,без БП. Дизайнерский изысков не требуется (стоять будет в нише стола),но и не хотелось бы видеть работы долота и молота первобытного человека.
Благодарю за уделенное время и помощь !
Конфиг в профиле

SilverK

Ну можна взяти цей, або цей. Перший може бути трішки замалий, якщо захочеш ставити в нього потужну конфігурацію (може не влізти, або заважати кулер на процесор і відеокарта), але в загальному виглядає непогано, а другий досить гарний вибір, хоч і великий, але проблем з встановленням великих деталей бути не повинно.

LoRDEP


SilverK

Цитата: LoRDEP від 15 Березень 2012, 20:08:51
Cooler Master Silencio 450 (RC-450-KKN1) -- 614 грн. (сайт)
А в ньому не буде недостатньої "провітрюваності"? Все ж таки не знати яку систему автор туди встановить..

LoRDEP

Цитата: Катарина Сергій від 15 Березень 2012, 20:32:46А в ньому не буде недостатньої "провітрюваності"?
Цитата: malkolm від 15 Березень 2012, 08:32:37с хорошим охлаждением,максимально тихий,не пылесборник,без БП.
Треба обирати максимально тихий чи з хорошим провітрюванням  ;)

SilverK

Цитата: LoRDEP від 15 Березень 2012, 20:36:41Треба обирати максимально тихий чи з хорошим провітрюванням
А чому "чи".. можна знайти екземпляри, що включають в себе і те, і інше, щоправда вони дорожче коштують :D А так, я вважаю, що при виборі практично закритого корпуса власник не буде бачити коли фільтри заб'ються повністю (а це рано чи пізно станеться) і просто в корпусі може піднятися температура по суті ні від чого... ;) Хоча дійсно якщо брати тихий корпус, то це гарний вибір.

WEBLegolas

Цитата: malkolm від 15 Березень 2012, 08:32:37
Всем доброе утро   ;)
Посмотрел на Хотлайне кейсы пробежавшись по основным качественным,мне известным производителям (CoolerMaster,Chieftec,Zalman,Corsair,Codegen) с бюджетом до 600 грн ничего не впечатлило.По сему прошу помощи в выборе качественного кейса (бюджет 600грн) с хорошим охлаждением,максимально тихий,не пылесборник,без БП. Дизайнерский изысков не требуется (стоять будет в нише стола),но и не хотелось бы видеть работы долота и молота первобытного человека.
Благодарю за уделенное время и помощь !
Я сам остійнім часом за такі гроші хочу купляти корпус і зупинився на от цих але найбільше подобається от цей Cooler Master Sileo 500 (RC-500) .
Я прихильник більш класичного/строгого дизайну ,але якщо ти хочеш щось яскравіше то цей також хороший.
І я до речі дивився не тільки цієї фірми але за такі гроші ,мені припало до душі і гаманця тільки ці  :)

slava_tor

Візьми собі Zalman Z9 майже всі його обирають і в твої вимоги вписується,  ;)

хоча Zalman Z7 Plus також непоганий варіант.  :)
бери что хочешь и никому не отдавай...