Як розмістити другий вінчестер в корпусі компютера?

Автор Lamer, 20 Липень 2011, 12:09:47

Попередня тема - Наступна тема

Lamer

Купив собі другий вінчестер samsung hd 103sj, але відразу зіштовхнувся з проблемою його розміщення в корпусі. Взагалі то там є 5 комірок для вінчестерів, але 3 з них закриває відеокарт( Розміщати один під одним я не став бо між ними дуже малий зазор (пару міліметрів) і я боюсь що вони будуть дуже грітись! Проблему поки я рішив так: вінчестер на 1Тб я закріпив на болти замість старого, а старий (500 ГБ) поклав на низ корпуса на книжку :) тобто під відеокартою. від кулера до вінчестера 7см.
Я так розумію що це теж не дуже хороший варіант, хоча вінчестер і не гріється від відеокарти але він не закріплений на болти і піддається вібрації!
Допоможіть як найкраще його розмістити в корпусі! Буду дуже вдячний!!!!!

Sanьka

Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 12:09:47( Розміщати один під одним я не став бо між ними дуже малий зазор (пару міліметрів) і я боюсь що вони будуть дуже грітись!
У меня 3 винта (7200об каждый) один под одним и проблем нет в жаркое время (как сейчас) 35-38С*. Ставь один под другим и не парся.
Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 12:09:47Я так розумію що це теж не дуже хороший варіант,
Это бредовый вариант.
Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 12:09:47тобто під відеокартою. від кулера до вінчестера 7см.
Где температура как минимум не меньше. Если куллер со внутренним выхлопом, то все тепло идет на винт.
Главный эксперт во всем!!!

Volan

ставь реально друг под дружкой. и проследи за темпой. если что добавишь вентилятор на обдув веников

Lamer

В мене температура 40 і 41 градус! Це я ще не ставив їх один під одним. А якщо вентилятор ставити то як його розмістити, щоб обдував 2 вінчестера?

Volan

Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 17:10:35В мене температура 40 і 41 градус!
в принципе многовато. а это говорит о том, что у тебя плохо организована вентиляция в корпусе
Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 17:10:35як його розмістити, щоб обдував 2 вінчестера?
спереди корзины для ЖД, он как раз обдует две штуки

ryben

#5
Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 17:10:35
В мене температура 40 і 41 градус! Це я ще не ставив їх один під одним. А якщо вентилятор ставити то як його розмістити, щоб обдував 2 вінчестера?
можешь  поставить такой вентиль  http://hotline.ua/computer-kulery-i-radiatory/deepcool_icedisk_2/
закон форума ДПК модератор всегда прав..

Lamer

Цитатаможешь  поставить такой вентиль  http://hotline.ua/computer-kulery-i-radiatory/deepcool_icedisk_2/
я так розумію що він ставиться зверху на вінчестер, але на нижній він не буде ж попадати !

Цитатаспереди корзины для ЖД, он как раз обдует две штуки
це всмислі прикрутити кулер до передньої панелі компютера за вінчестерами ??? але тоді який кулер використати як для охолодження корпусів!?


Volan

Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 19:25:27це всмислі прикрутити кулер до передньої панелі компютера за вінчестерами ???
тип того
Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 19:25:27але тоді який кулер використати як для охолодження корпусів!?
какой у тебя корпус? (можно ссылкой на фото)

DMX

Правильно Mr_Volan підмітив краще корпус в студію щоб напевно можна було сказати. Бо вдруг в корпусі не буде посадочного місця під кулерок. :-[
Position Of Power


DMX

Ага система тіпо корпусів Асус - два місця під 80-ки. Тоді в тебе вибір великий, все на твій "цвет и вкус" http://hotline.ua/computer/kulery-i-radiatory/1569-4877/
Хотя якщо скажеш суму яку плануєш потратити то можна підшукати щось не погане.
Position Of Power

Volan

Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 20:08:44
http://i038.radikal.ru/1107/ad/442af8f82c12.jpg
хм... сверху существующего веника не выходит, а снизу вентили не охватят.... разве что на охлаждение первого винта поставить любую тихую корпусную 80-ку, а на нижний что то типа
Цитата: ryben від 20 Липень 2011, 17:40:03такой вентиль  http://hotline.ua/computer-kulery-i-radiatory/deepcool_icedisk_2/

Lamer

ну впринципі я багато витрачати на кулери не хочу! точно визначився що поставлю 80ку і другий вінчестер під перший!

Sanьka

Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 20:27:52точно визначився що поставлю 80ку і другий вінчестер під перший!
ИМХО самый оптимальный вариант  ;)
Главный эксперт во всем!!!

СutMan

Цитата: Lamer від 20 Липень 2011, 17:10:35В мене температура 40 і 41 градус!

ЦитатаПрактика показала, что устойчивее всего диски работают при температуре по SMART 35-40º, это соответствует крышке, слегка теплой на ощупь. Именно в таких условиях проводится на заводе первичная разметка пластин и формируются адаптивы, поэтому для механики и микропрограммы ЖД подобный нагрев особенно благоприятен. Магнитный слой ведёт себя наиболее стабильно, отдача головок максимальна, а рекалибровки и другие настройки в связи с дрейфом температур можно проводить реже.

В реальных условиях столь узкий интервал соблюдать сложно, да и необязательно: отказоустойчивость современных дисков практически не страдает, если диапазон рабочих температур расширить до 25-45º. Данных, легко достижимых цифр и следует придерживаться как границ эксплуатационной надёжности ЖД.
це просто так... інформація для роздумів  :-[
Защитный экран видеокарты подавляет до 66% всех электромагнитных помех, эффективно защищая здоровье пользователя от вредного воздействия электромагнитного излучения и улучшая качество видеосигнала

vetos

#15
В принципе... неплохая, совершенно бесшумная, воздушная "охлаждайка" для ЖД 3,5" - Scythe Ita Kaze SCIT-1000. В комнате сейчас +30... температура WD WD1001FALS +38...  :)