Як ви відноситесь до 3D фільмів і чи бачите ефект 3D?

Автор WEBLegolas, 07 Лютий 2012, 21:40:30

Попередня тема - Наступна тема

Ви бачите ефект 3D?

Так
Ні
Ніколи ще не дивився фільм з таким стереоскопічним ефектом

WEBLegolas

Голосуєм тільки за те чи ви бачите чи ні ! А в коментарях виражаємо свою думку!
От інфа про сам
ефект

aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

WEBLegolas

Цитата: Hryak від 07 Лютий 2012, 21:41:53Тема бред. Леголас тренируется...
Ну чому ж дехто ж не бачить в когось дуже сильно втомлюються очі а в декого навпаки норм.

SilverK


Prol

Спочатку було цікаво. А зараз мене дратує, коли виходить якийсь фільм у 3D і немає можливості подивитися його у 2D :P Квиток коштує вдвічі дорожче але через деякий час після початку фільму на об'ємність вже не звертаєш уваги і враження такі самі як від 2D. За виключенням випадків, коли у фільмах з конвертованим 3D часом спотворюється перспектива - в таких випадках плюватися на таке 3д хочеться.

GA-EV3

- Штирлиц, как вы относитесь к девушкам?
- Не отношусь. - скромно ответил Штирлиц.
:D
Ніколи ще не дивився фільм з таким стереоскопічним ефектом. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

GQuake

#7
Не смотрел фильмов в 3д. Летом появился кинотеатр на 30 мест в городе. Сейчас там покаызвают аватар в 3д за 50 грн и какой-то Тэккен, на который желание идти, меньше, чем смотреть на жирафов в ВК. Так что подожду пока выросту, съезжу в Запорожье, например, и там узнаю, что моё зрение не воспринимает 3д :'(
А вообще 3д - это по сути уход в виртуальное и компьютерное будущее, которого я боюсь. Сейчас 3д, потом виртальная реальность. От которой я бы не отказался разве что зимой, когда холодно и скучно. Глядишь, смог бы отправится в виртуальный круиз, потрогать огалённые тела виртуальных "оно" и вернуться в реальность весной.