Выбор мобильных телефонов: новости, анонсы, обсуждение

Автор Annihilator, 22 Липень 2008, 23:47:23

Попередня тема - Наступна тема

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 13 Серпень 2018, 15:31:37
Бери телефон 2018 року випуску.
Ну вроде я как бы согласен)))
Цитата: Обамыч від 13 Серпень 2018, 14:22:15хотя, единственное чем Xperia хороша - NFC, в современных реалиях это удобно
За три года мне не пришлось ни разу воспользоваться этой функцией в своём телефоне.
Цитата: Обамыч від 13 Серпень 2018, 14:22:15в остальном, лучшим вложением денег с точки зрения дизайна, характеристик и качества - Xiaomi
1. Дизайн Сони божественный, у Ксиаоми - какое-то унылое заокругленное пластмасовое Леново за 50 долларов.
2. Характеристики. Да, есть немного, но для человека, у которого уже второй год нет ни одной игры на телефоне это не важно.
3. Качество - ты серьёзно? Я без сарказма спрашиваю. Честно говоря: а) Качесвто Сони хромает, мне известно уже два случая поломки экрана, но в то же время броня корпус и стекло моей Соньки всё никак не разобьются, как я не пытаюсь. б) Я с недоверием отношусь к качеству Китая, но подержав в руках несколько Ксиамои, не могу не признать - это не дешман, всё добротно, не знаю, как на счёт траха об пол)))
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 15:45:221. Дизайн Сони божественный, у Ксиаоми - какое-то унылое заокругленное пластмасовое Леново за 50 долларов.
Не знаю як ти будеш користуватись, але в мене 99% часу телефон в чехлі, і я бачу лише фронтальну його сторону, тому на дизайн пофіг.
Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 15:45:222. Характеристики. Да, есть немного, но для человека, у которого уже второй год нет ни одной игры на телефоне это не важно.
Як і в мене,  і ще не відчуваю що потужності мені не вистачає. 3ГБ оперативки досить для всього.
Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 15:45:22а) Качесвто Сони хромает, мне известно уже два случая поломки экрана,
В мого знайомого за останні кілька років також 2 телефони Соні мали проблеми з екраном.

Hryak

Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 14:19:27
Голосуем:
https://hotline.ua/mobile/mobilnye-telefony-i-smartfony/cmp/?s=12807591-13898119
Ну, не скотина, а? Чуть выше сопли пускает про 5-7к, типа ой-ой-ой. И тут выставляет напоказ тела почти по 8к. Скотина! :P
Поменьше свинства - побольше свинины

Обамка

Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 15:45:223. Качество - ты серьёзно? Я без сарказма спрашиваю. Честно говоря: а) Качесвто Сони хромает, мне известно уже два случая поломки экрана, но в то же время броня корпус и стекло моей Соньки всё никак не разобьются, как я не пытаюсь. б) Я с недоверием отношусь к качеству Китая, но подержав в руках несколько Ксиамои, не могу не признать - это не дешман, всё добротно, не знаю, как на счёт траха об пол)))
серьезно, да
у меня на тесте был Mi6x - его брат
отличный корпус, приятный девайс
я бы взял

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 13 Серпень 2018, 16:00:08Не знаю як ти будеш користуватись, але в мене 99% часу телефон в чехлі, і я бачу лише фронтальну його сторону, тому на дизайн пофіг.
У Mi А2 камера торчить як вилупок, а скруглені краї нагадують мені "Москвич-40*" :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer

Цитата: Обамыч від 13 Серпень 2018, 15:05:53
3. Корпус металлический
Не нашел в этом плюса за 1,5 года юзания. Тем более что через год одел его в бампер. Когда упал на плитку с 1 м получил пару лёгких вмятин. Теперь будет труднее продать )

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

#3207
До речі, Mi A2 йде без MIUI, це якщо хтось не в курсі.

Коротше, моє ІМНО, якщо тобі не потрібна додаткова потужність і об'єм Mi A2, то бери Sony. В соні більше всяких "плюшок", і за рахунок меншої потужності+меншого екрану+більшої батареї - він має тримати довше.
Хоча я б собі соні ніколи не взяв, та й сяомі вже також не візьму.

Prol

Цитата: finalplayer від 13 Серпень 2018, 17:27:30Тем более что через год одел его в бампер. Когда упал на плитку с 1 м получил пару лёгких вмятин. Теперь будет труднее продать )
А пластик бы треснул  ;)

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 13 Серпень 2018, 17:42:44До речі, Mi A2 йде без MIUI, це якщо хтось не в курсі.
В курсі.
Цитата: Mantikor від 13 Серпень 2018, 17:42:44та й сяомі вже також не візьму.
Чому?
А щоб ти взяв? Конкретно за до 8000 грн? Бо за 40К я б узяв будь-який :D
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 18:41:20Чому?
В мене зараз Xiaomi Redmi Note 3 на Snapdragon 650. Сам телефон мене влаштовує повністю, але Xiaomi рішила забити на оновлення ОС, хоча Mi Max на точно такому ж залізі(крім більшого екрану) отримав оновлення до 7 Android. Тому йдуть вони лісом, більше їх телефонів купляти не буду.
Цитата: GA-EV3 від 13 Серпень 2018, 18:41:20А щоб ти взяв? Конкретно за до 8000 грн? Бо за 40К я б узяв будь-який :D
Я дивився як для себе, за таку ціну цікавий варіант ASUS ZenFone Max Pro M1 4/64GB Black (ZB602KL-4A085WW) -  6 999 грн

Обамка

Цитата: finalplayer від 13 Серпень 2018, 17:27:30
Не нашел в этом плюса за 1,5 года юзания. Тем более что через год одел его в бампер. Когда упал на плитку с 1 м получил пару лёгких вмятин. Теперь будет труднее продать )
как насчет того, чтобы просто пользоваться телефоном, а не думать о его последующей продаже?

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 13 Серпень 2018, 20:36:22Я дивився як для себе, за таку ціну цікавий варіант ASUS ZenFone Max Pro M1 4/64GB Black (ZB602KL-4A085WW) -  6 999 грн
Не погано, трохи краще по процесору та пам'яті за Соні, трохи дешевше чомусь. За камеру не скажу.
Взагалі я вже розумію, чому я вчепився в Соні: мне кумарить заокруглений дизайн телефонів  à la Самсунг.

[вложение удалено администратором]
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

finalplayer


finalplayer

Цитата: Обамыч від 13 Серпень 2018, 20:59:11
как насчет того, чтобы просто пользоваться телефоном, а не думать о его последующей продаже?

Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

Prol


Обамка


Prol


Mantikor

Цитата: Prol від 13 Вересень 2018, 00:09:07
Mi Band 3 NFC будет поддерживать Mi Pay, но не Google Pay
Пруф? Про те що буде підтримувати Mi Pay відомо, а про те що не буде підтримки інших систем в міжнародній версії ще нічого не казали.

GA-EV3

Что бы купить девочке, которая любит фотографироваться за 5000 грн?
https://hotline.ua/mobile/mobilnye-telefony-i-smartfony/133/?priceFrom=4800&priceTo=5200
Хотела iPhone 5 сомнительного  происхождения (продаваны рекламируют себя в Инстаграме), я отговариваю её от этого неосмотрительного шага.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 18 Вересень 2018, 20:36:06Что бы купить девочке, которая любит фотографироваться за 5000 грн?
Хіба що старі флагмани, які роблять наголос на камері
HTC Desire 830 DS
HTC 10 Evo
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

LG H818 G4
І т.д.
Дивись на огляди.

Обамка

Цитата: GA-EV3 від 18 Вересень 2018, 20:36:06
Что бы купить девочке, которая любит фотографироваться за 5000 грн?
https://hotline.ua/mobile/mobilnye-telefony-i-smartfony/133/?priceFrom=4800&priceTo=5200
Хотела iPhone 5 сомнительного  происхождения (продаваны рекламируют себя в Инстаграме), я отговариваю её от этого неосмотрительного шага.

Вот хороший вариант для селфи и не только https://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/xiaomi-redmi-s2-series/

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

S!N

Это девочка! Которая к тому же любит фотографироваться!
Тут только Айфон, на крайняк топовый Самсунг. Всё остальное будет - как оскорбление.
High tech. Low life.

Mantikor


aNGeL

[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

GA-EV3

Ви як довбойоби оті >:(

Только на самом деле вы правы. Все телефоны практически одинаковы за сравнимую цену.
Я ей кинул ссылки на Сони и Ксиаоми все, тут упомянутые.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!


Hryak

Поменьше свинства - побольше свинины

GA-EV3

А хто з вас користується дактилоскопічним модулем?
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!


GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Обамка

в простонародье "сканер отпечатка пальцев"

да, я пользуюсь, ибо удобно и быстро

GA-EV3

Цитата: Обамыч від 29 Вересень 2018, 16:21:10да, я пользуюсь, ибо удобно и быстро
Нет, удобнее и быстрее не пользоваться.
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Обамка

Цитата: GA-EV3 від 29 Вересень 2018, 19:45:42
Нет, удобнее и быстрее не пользоваться.
не согласен
куда быстрее, чем рисовать рисунки или вводить пароли

Prol

Цитата: GA-EV3 від 29 Вересень 2018, 19:45:42Нет, удобнее и быстрее не пользоваться.
Приложил палец - секунды не проходит как аппарат разблокируется. Сторонний наблюдатель может и не заметить, что смарт был заблокирован.

Hryak

Так у меня сканер глючит, мне пришлось его отключить. Разблокировка как в старом Леново-провести пальцем по экрану. Никаких личных (читай важных) данных на смарте нет. Плевать на разблокировку! :D
Поменьше свинства - побольше свинины

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Hryak

Цитата: GA-EV3 від 29 Вересень 2018, 21:22:05
вообще телефон не блокировать.
Плохо. Он может в кармане вклюситься и делать потом что ему заблагорассудится.
Поменьше свинства - побольше свинины

Mantikor

#3240
Я також користуюсь, швидше розблоковується, секурність, економія ресурсу кнопки включення.
Цитата: Hryak від 29 Вересень 2018, 20:46:02
Никаких личных (читай важных) данных на смарте нет. Плевать на разблокировку! :D
І в тебе нема жодного сервісу(інтернет банкінг, гугл аккаунт...) де є прив'язка до номеру телефону?

GA-EV3

Цитата: Hryak від 29 Вересень 2018, 21:23:30Плохо. Он может в кармане вклюситься и делать потом что ему заблагорассудится.
Хряк, я не о блокировке экрана. Я о блокировке телефона. О паролях - графических ключах - сканерах пальцев - сканерах лица.
Цитата: Mantikor від 29 Вересень 2018, 21:57:11І в тебе нема жодного сервісу(інтернет банкінг, гугл аккаунт...) де є прив'язка до номеру телефону?
Ну есть Гугл-акк и что?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Hryak

Цитата: Mantikor від 29 Вересень 2018, 21:57:11І в тебе нема жодного сервісу(інтернет банкінг, гугл аккаунт...) де є прив'язка до номеру телефону?
Нет.
Поменьше свинства - побольше свинины

Г О Ш А

Цитата: Обамыч від 29 Вересень 2018, 16:21:10"сканер отпечатка пальцев"

а если тел. украдут гопники,и ваши отпечатки пальцов станут достоянием злобных хакеров ?

пароль можно всегда сменить,а вот пальци сложнее ...

я не параноик если что.
Процессор AMD Ryzen 5 5600,Материнка MSI B550-A Pro,NVIDIA GeForce GTX 1060 (6),32 ГБ DDR4-3200

Hryak

Цитата: GA-EV3 від 29 Вересень 2018, 22:11:13Хряк, я не о блокировке экрана. Я о блокировке телефона. О паролях - графических ключах - сканерах пальцев - сканерах лица.
Экран ведь включается кнопкой питания, правильно? Если ты её нажал он засветится и покажет тот самый экран блокировки. А дальше ты волен выбирать чем разблоктровать. И если у тебя ничего не стоит то у твоего устройства "развязаны руки" ;)
Поменьше свинства - побольше свинины

Hryak

Цитата: Г О Ш А від 29 Вересень 2018, 22:29:13
а если тел. украдут гопники,и ваши отпечатки пальцов станут достоянием злобных хакеров ?

пароль можно всегда сменить,а вот пальци сложнее ...

я не параноик если что.
С этого места начинается у каждого своя личная паранойя. В Америке почти поголовно айфоны играют роль кошельков, счетов и кредитных карточек. И это уже пришло к нам. Понятно, что при краже/потере такого тела, хозяин лишается не только его, он может лишиться ВСЕГО.  За себя могу сказать, что в подобной ситуации (тьфу х3) я теряю только мобилу и может пару контактов и поэтому мне пофиг блокировка.
Поменьше свинства - побольше свинины

Mantikor

#3246
Цитата: GA-EV3 від 29 Вересень 2018, 22:11:13Ну есть Гугл-акк и что?
Маючи на руках твій тел без блокіровки, можна змінити тобі пароль на пошту.

В хряка таких проблем не буде, бо він каже що ніде свій номер телефону не прив'язував, і конфіденційних даних на телефоні не тримає.
В мене на телефон зав'язані гугл акаунти, і інтернет банкінг в двох банках, тому носити незахищений(паролем, ключем, відпечатком) я не можу.

GA-EV3

Цитата: Mantikor від 29 Вересень 2018, 23:01:03Маючи на руках твій тел без блокіровки, можна змінити тобі пароль на пошту.В хряка таких проблем не буде, бо він каже що ніде свій номер телефону не прив'язував, і конфіденційних даних на телефоні не тримає.
В мене на телефон зав'язані гугл акаунти, і інтернет банкінг в давох банках, тому носити незахищений(паролем, ключем, відпечатком) я не можу.
Я тільки но стер на телефоні забудькуватих знайомих системні файли, що містили інформацію про ПІН-код, що блокував доступ до телефону.
Тому це скоріше захист від дурака. :)
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Mantikor

Цитата: GA-EV3 від 29 Вересень 2018, 23:06:50
Я тільки но стер на телефоні забудькуватих знайомих системні файли, що містили інформацію про ПІН-код, що блокував доступ до телефону.
Тому це скоріше захист від дурака. :)
І як ти дістався до цих файлів?

GA-EV3

Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!