зависание компа при игре Silent Hill: Homecoming

Автор fljak42, 12 Січень 2009, 20:59:30

Попередня тема - Наступна тема

fljak42

в мене проблема з грою Silent Hill: Homecoming висне комп незнаю що робити вже все перепробував. Параметри компа відео 256мб gf7600 silent, проц 3.0 целерон  , 1.5гб озу

alex33

Коли починає виснути?Я пройшов її повністю-висла трошки коли завантажувалось відео.

R@MS

Цитатавідео 256
Исчерпывающий ответ. Какая именно видеокарта? Драйвера пробовал поставить самые свежие?
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

S!N

Переименовать в: "Зависает комп при игре в Silent Hill: Homecoming". Кнопка "Изменить" над первым сообщением. Уточни что именно пробовал, какие драйвера на видео стоят, есть ли разгон, какая температура CPU/Video...?
High tech. Low life.

fljak42

#4
зависає завжди, дрова ті що йшли з відюхою а нові неможу знайти, дуже грузиться проц

PoLiZeY

#5
Цитата: fljak42 від 12 Січень 2009, 22:19:43
...дрова ті що йшли з відюхою а нові неможу знайти...
Плохо искал
http://www.nvidia.ru/object/winxp_181.20_whql_ru.html
Цитатаgf7600 silent
Может просто перегревается?
Ukrainian Virtual Air Force    =437=PoLiZeY

RIPLEY

В мене інколи гра висла під час відеовставок. Це загальна проблема нового Silent Hill. Пошукай в неті патч, що вирішує цей трабл. Особисто я просто перезагружав ПК після глюку і деколи роліки проскакували без підвисань. В самій грі проблем не було жодних. Версія англійська, "піратка".
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

fljak42

 :) дякую встановив патч і все супер