Допоможіть з запуском FarCry2

Автор IIvan, 09 Січень 2009, 23:47:13

Попередня тема - Наступна тема

IIvan

Поставив гру в одному вінд, DirectX з диска, драйвера з двд дпк за січень 2009.Коли запускаю то все нормально-меню і все таке, але під час загрузки появляється синій екран з їєрогліфами і РС перезагружається.

В другому вінд. поставив тільки DirectX і гра пішла. Я трохи пограв і стер. Тепер постав знову, але тепер і в другому те саме.
З конфігурацією РС все ОК.

Були версії що то синій екран смерті і варто поставити вісту.
Може є інші варіанти бо нехочу ставити вісту.

Tarnum

Може БП слабкий чи відяха перегрівається?

IIvan

Та в меню гри все норм, а як йде загрузка то вже тоді..........
А з БП і температурою ВК все ОК, та й вона вже запускалась значить діло не в цьому.

Tarnum

Ти ставив на яких віндах?І це було на одному компі?

IIvan


Tarnum

В тебе ліцензійна гра чи піратка?І який в тебе Віндовс,ХР?

IIvan


Tarnum

#7
Спробуй перевстановити драйвера та дірект.Але драйвера ставь не останні,а місячної давнини,чи ще старіші.І спочатку обов`язково видали попередні дрова.В тебе відео GeForce чи AMD?У тебе на одному компі дві ОС?

IIvan

Пробував,не помогає, але попробую ще раз.
ОС три на одному.
GeForce.
А як дрова видалити?

Tarnum

Через Панель управления=>Установка и удаление программ.Там має бути NVIDIA Drivers.Їх і потрібно видалити.Ще можуть ОС конфліктувати.

IIvan

Можуть.А на одному з останніх двд дпк була якась програма, яка "відгороджує" одну ОС від іншої,чи шось таке,тільки не пам"ятаю яка бо я швидко переглядав (чи може щось попутав). Не пам"ятаєш?

Tarnum

В останньому журналі була стаття про віртуальні машини.Але я її не читав.Було не цікаво.Надо буде обов'язково прочитати.

IIvan

То що, більше ідей немає? Доведеться перестановлювати вінду.

Tarnum

А ти дрова спробував перевстановити?