Opera. Неможливо залогінитись або зайти на будь-який форум.

Автор Oleh_B, 15 Листопад 2007, 23:22:32

Попередня тема - Наступна тема

Oleh_B

ДУже подобається Опера, але після деякого часу використання перестає логінитись на будь якому сайті, тобто серферити по інету можу, а зареєструватися ніде...Що не можу зрозуміти, причому і вдома таке і на роботі...?
Що хто порадить?

Daligator

Переименуй тему, назови ее типа "Через деякий час в Opera неможливо залогінитись/зареєструватися". И тему перенеси с Оффтопа в раздел "Интернет-приложения"

Byte

Может попробуй кеш почистить и кукисы всякие?

Oleh_B

Цитата: Aligator від 16 Листопад 2007, 08:07:09
И тему перенеси с Оффтопа в раздел "Интернет-приложения"
Може хай це Аднім зробить, бо у мене інет помаленький, поки займусь цим усім, ......то мля.....карочь....не знаю як це замутити :-[

R@MS

Назови тему конкретнее.Что бы название отображало суть твоего вопроса. Например: " В опере не могу зарегестрироватся ни на одном сайте  " или подобный.
Принимая низкий старт - убедись, что сзади никто не бежит с шестом

Олексій

Спробуй просто заново інсталювати свіжу версію, або зайти в Опції та натиснути Видалити приватні дані (Tools Delete Private Data)

Oleh_B

Якщо переінсталювати не видаляючи попередню, то не допомагає, а якщо грохнути папку а не тільки деінсталювати попредню версію то переустановка допомагає, але це не вихід....Дратує....Налаштування втрачаються....і закладки.....
При чому Експлорер при роботі Опери все нормально грузить і заходить куди потрібно...але я його терпіти неможу....нк просто...жах!
Отак-от:(

Lagovas

У меня было похожее. Связано было это с безопасностью. Было такое и в опере и ИЕ одновременно. На ИЕ было выставленное большая безопасность, на макс. Я уменьшид и смого логинится. В опере сделал поохожее и все стало на свои места. Помню как делать в експлорере но не помню как в опере,я еще посмотрю.

Oleh_B

И-и-и.....а це ідея, якщо вийде......а-а-а-а Опера я вже інсталюю тебе-е-е-е!!!

Oleh_B

...переінсталював і що.....сек'юріті тут не причому.......а-а-а-а-а!!!!!! Я знайшов причину (ну просто дуже класний браузер, з іншим би не парився, поміняв би). Вся проблема в кукісах, але треба їх не чистити а приймати, я завжди ставив галочку "блокувати усі", і не працювало, а потім вибрав приймати тільки ті що з даного сайту.....і-і-і-і запрацбвало!!!!!!! Опера я знову з тобою-ю-ю-ю!!! Лисичка ф топку!!! :D

Bismark

Цитата: Oleh_B від 22 Листопад 2007, 20:02:33
...переінсталював і що.....сек'юріті тут не причому.......а-а-а-а-а!!!!!! Я знайшов причину (ну просто дуже класний браузер, з іншим би не парився, поміняв би). Вся проблема в кукісах, але треба їх не чистити а приймати, я завжди ставив галочку "блокувати усі", і не працювало, а потім вибрав приймати тільки ті що з даного сайту.....і-і-і-і запрацбвало!!!!!!! Опера я знову з тобою-ю-ю-ю!!! Лисичка ф топку!!! :D
Бгы... И как это ты раньше не догадался, что вся инфа хранится в куках? :)

Lagovas