Не запускается ноутбук

Автор олег 2000, 26 Лютий 2013, 19:29:00

Попередня тема - Наступна тема

олег 2000

Здравствуйте!Ноутбук lg e50.ПРИ ВКЛЮЧЕНИИ щелкает и мигает дисковод,работает куллер,но экран не загорается.Такая проблема была раньше,мог постоять 30 минут и потом запускалась виндовс.В свое время был перегрет и если не охлаждать мог сам выключаться,но если сильно не загружать работал нормально.Подскажите решение проблемы,что могло поломаться.СПАСИБО.

Volan

возможно слегка сгорело видео. несите в СЦ

олег 2000

Цитата: Mr_Volan від 26 Лютий 2013, 19:30:35
возможно слегка сгорело видео. несите в СЦ
а может северный мост полететь?

Volan

Цитата: олег 2000 від 26 Лютий 2013, 19:37:39а может северный мост полететь?
та фиг его знает, могло все что угодно полететь. вплоть до маленького резистора, прервавшего важную цепь

prw07

Було б непогано, якби пан олег 2000 вказав повну назву моделi. 
Я "русский" забуду тільки за те, що ним розмовляє Азіров.... і співають ненависний шансон.

олег 2000



prw07

Можливо проблема в вiдеокартi ATI Mobility™ Radeon® HD 2400, але в будь-якому разi необхiдно нести ноут до сервiсу.
Я "русский" забуду тільки за те, що ним розмовляє Азіров.... і співають ненависний шансон.

олег 2000


theoretic

А давно його чистили від пилюки?
Якщо вмієте обережно поводитися з викруткою, то почистіть і перемастіть термопасту на проці, відясі і чіпі.
Як ні то сервіс-центр, або друг який його замінює.

prw07

ЦитатаА давно його чистили від пилюки?
А яке це має вiдношення до першого посту, в якому автор написав, що ноутбук не стартує?
Я "русский" забуду тільки за те, що ним розмовляє Азіров.... і співають ненависний шансон.