Який телевізор вибрати Samsung LE32C530 чи LG 32LD350 ?

Автор YuGa-92, 07 Березень 2011, 19:44:08

Попередня тема - Наступна тема

YuGa-92

Плануємо брати телик на бюджет 4000 грн. Розмір біля 32"
Поки що стоїть вибір між Samsung LE32C530 та LG 32LD350. Великої різниці в характеристиках я не бачу. Але в Гнусмасі розхвалили всеядний плеєр.  Так який із них буде кращий?
Чи, можливо, є якийсь інший варіант на ціну в районі 4000 грн. ?
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Dronic

Якщо плануєш використовувати флешку, то бери Samsung - читає практично все.

Для чого в більшості буде використовуватись ТВ ? В Samsung 3-HDMI в LG-2 , також в Samsung є кардрідер. та і модель цю всі хвалять. Тому раджу саме Samsung.

Сам планував брати LE32C550 але вирішив що для моїх 3.5 метрів краще 42дюйми,  а потім вирішив ще почекати трохи і взяти плазму  - все ж якість зоображення вище всього. ;)

п.с ось ще почитай - http://www.dpk.com.ua/forums/index.php?topic=14180.0
The purpose of music - to touch the hurt!

YuGa-92

Флешку часто використовувати не планую.
Планую підключити до нього старий системник замість плеєра. Такий собі мультимедійний центр вийде.  Також є наявність супутникового ТВ. Яке, думаю, частенько буду дивитись.

Більшого скоріш за все взяти не вдасться... Старий телик згорів. А бюджет підтискає...

Цитата: Dronic від 07 Березень 2011, 20:01:19п.с ось ще почитай - http://www.dpk.com.ua/forums/index.php?topic=14180.0
Бачив цю тему, але почитав початок- там про діагональ 26" говорили. То ж подумав - не те.  А дільше не почитав :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Dronic

Цитата: YuGa-92 від 07 Березень 2011, 20:12:15
Флешку часто використовувати не планую.
Планую підключити до нього старий системник замість плеєра. Такий собі мультимедійний центр вийде.  Також є наявність супутникового ТВ. Яке, думаю, частенько буду дивитись.

Більшого скоріш за все взяти не вдасться... Старий телик згорів. А бюджет підтискає...
Бачив цю тему, але почитав початок- там про діагональ 26" говорили. То ж подумав - не те.  А дільше не почитав :)

А будеш близько за ним сидіти і використовувати як монітор компютера?
Шум  системника  не буде тривожити? :)

Та в мене теж не виходило, виріши почекати місяці два-три і вже потім взяти.
яка відстань між ТВ і людиною буде?
The purpose of music - to touch the hurt!

YuGa-92

Цитата: Dronic від 07 Березень 2011, 20:29:10А будеш близько за ним сидіти і використовувати як монітор компютера?
Цього не знаю. Треба буде подивитись. Маю основний десктоп. За ним переважно працюю.

Цитата: Dronic від 07 Березень 2011, 20:29:10Шум  системника  не буде тривожити?
Ні, він тихенький. Стоїть всього 2 вентилятори ще й малошумні.

Цитата: Dronic від 07 Березень 2011, 20:29:10яка відстань між ТВ і людиною буде?
~ 3 метри  :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Dronic

Цитата: YuGa-92 від 07 Березень 2011, 20:34:25
Цього не знаю. Треба буде подивитись. Маю основний десктоп. За ним переважно працюю.
Ні, він тихенький. Стоїть всього 2 вентилятори ще й малошумні.
~ 3 метри  :)


бери Samsung. ;)

Я вибирав досить довго і зупинився на LE32c550(практично від 530 не відрізняєтсья), відгуки в них практично всі позитивні, значить можливість браку малоймовірна. Один із найкращих 32-дюймових до 600$, ще й PiP є. :D
The purpose of music - to touch the hurt!

Harricein

Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

Dronic

The purpose of music - to touch the hurt!

Harricein

Цитата: Dronic від 11 Березень 2011, 00:19:36
здається що це не до 4тис. ;)
Да это не до 4 тыс,у розетки случился глюк.Посмотрел я еще, выбора у тебя  нету  :( и походу самсунг победил лыжу.
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.

Dronic

Цитата: Harricein від 11 Березень 2011, 08:34:55
Да это не до 4 тыс,у розетки случился глюк.Посмотрел я еще, выбора у тебя  нету  :( и походу самсунг победил лыжу.

ну ось, я це казав спочатку)  :)

та це нормальний вибір. автор - відпиши як придбаєш) :)
The purpose of music - to touch the hurt!

YuGa-92

Не міг відповісти, без інтерету сидів :) Коротше кажучи вирішив ще трошки підскладати б'юджет... старий телик вдалось реанімувати... Там "полетіла" мікросхема кадрової розгортки. Її вдалось знайти дешево...
І тепер покупка не дуже то і горить.... Підскладаю гроші, потім візьму щось цікавіше. А зараз і цей нормальний Philips Cineos (електротрубчастий).
Дякую, Dronic за допомогу :)
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

Harricein

Цитата: YuGa-92 від 12 Березень 2011, 01:03:58тепер покупка не дуже то і горить.... Підскладаю гроші, потім візьму щось цікавіше. А зараз і цей нормальний Philips Cineos
денег на "интересный" телевизор собрал ты явно мало. ;)
Одесса-это большая деревня!
Я скромный гений интернета.