Прошивка телефона Nokia 6120 classic

Автор Andrii, 20 Грудень 2009, 19:23:54

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Шукав і стандартним, і гуглівським пошуком - схожої теми не найшов :(

Короче, планую перепрошити свій 6120с. Глюків багато я не найшов, але хочеться швидкості і виправлення тих глюків, які є. Читав багато на олл-нокіа, але все-таки там дууууууже багато інфи, а поетапної інструкції (можливо погано шукав :-\) так і не найшов :(.

Можливо хтось зустрічався з прошивкою телефонів, і знає, що треба в першу чергу зробити, а що ні; чим робити і як.
Планував зробити Апдейтером від Нокіа, але там (на орумі олл-нокіа) писали про налаштування його з PC Suit і якимось дровами для кабеля (я так і не врубився що до чого).

Також питання: як краще забекапити не тільки дані, що є (картинки, фото, музика), а й саму систему (не дай Бог прийдеть даунгрейд робити :()?

pelik911™

Цитата: Andrii від 20 Грудень 2009, 19:23:54Читав багато на олл-нокіа, але все-таки там дууууууже багато інфи, а поетапної інструкції (можливо погано шукав ) так і не найшов .
Отказываюсь верить, нужно усидчиво почитать и ознакомиться со всеми этапами и особенностями прошивки конкретного телефона. Что конкретно тебе непонятно?
Ты через NSU пробовал прошивать? Я таким образом прошивал 5800, всё благополучно. Только для того, чтоб NSU определило новую прошивку в Интернете для моего телефона пришлось сменить Product Key с помощью JAFa. Всё элементарно потом возвращалось назад. Как это делать на том же аllnokia всё расписано
Цитата: Andrii від 20 Грудень 2009, 19:23:54(я так і не врубився що до чого).
телефон к компу подключаешь? Он определяется? Браво, драйвер уже установлен
Цитата: Andrii від 20 Грудень 2009, 19:23:54а й саму систему (не дай Бог прийдеть даунгрейд робити )?
Зачем? Если что-то, не дай Бог, пойдёт не так, то вернуть назад будет из бэкапа будет не легче, чем прошить флешером с нуля

ЗЫ: ты вроде уже давно не новичок, а заголовки создавать так и не научился?  >:(

Hit_man

Самое оптимальное в плане бэкапа-юзай Nokia PC suite или Oxygen Phone Manager.

Annihilator

втыкаешь один конец юсбе кабеля в гнездо на компе, второй конец в телефон, нажимаешь подключится с помощью Nokia PC suite, всё это дело определяется, потом запускаешь Nokia Software Updater (если нет такой - установи), оно тебе находит самую свежую прошивку и дальше по инструкциям следуй. На всяк пожарный сохрани контакты на комп!