Помогите с разгоном Asus P5Q \ E8500 \ DDR2-667

Автор Play2236, 29 Вересень 2008, 23:11:30

Попередня тема - Наступна тема

graved1gger

Цитата: Excess від 16 Листопад 2008, 11:57:01
На 4 странице я ведь описал весь конфиг., Asus P5Q  ???
я про напряжение писал, хотя вот написал Миша, но опять таки это все довольно приблезительно и не известно как оно будет на именно твоей мамке
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.

Excess

Цитата: Міша Воронич від 16 Листопад 2008, 14:07:58
Північний міст - NB Voltage, FSB - FSB Termination Voltage. Почитав огляд P5Q, напругу на шині можна змінювати в межах 1.1 - 1.9 В, напругу на NB - 1,1-1,9 (2,2 – після переключення перемички, але це робити не потрібно) з кроком 0.02 В. Отже, спробуй покласти напругу 1.2 на обидва параметри. Пройди тести на стабільнсть. Якщо не допомогло - підніми ще трохи. Тобто потрібно експерементувати :).
Дуже вам дякую, це саме те, що мені й потрібно було почути.  :)

graved1gger , я ведь спрашивал то всего лишь, если я сейчас поставлю напряжение при текущей частоте фсб такое-то, не будет ли этого слишком мало. Вот Міша Воронич  мне как раз и ответил на этот вопрос  :)

graved1gger

Цитата: Excess від 16 Листопад 2008, 15:12:41
Дуже вам дякую, це саме те, що мені й потрібно було почути.  :)

graved1gger , я ведь спрашивал то всего лишь, если я сейчас поставлю напряжение при текущей частоте фсб такое-то, не будет ли этого слишком мало. Вот Міша Воронич  мне как раз и ответил на этот вопрос  :)
ключевая фраза не та, а эта:
ЦитатаТобто потрібно експерементувати
;)
this gravedigga is completely broken. all we want is an old version of that toxic angry guy who hates everything and everyone © link. А вот я не уверен,  что старая версия будет доступна.