Проблеми з модемом D-Link 2500U

Автор Andrii, 07 Квітень 2010, 21:42:28

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Щось не найшов схожої теми, тому спитаю тут: у знайомої є модем D-Link 2500U. В неї, як вона сказала він працював по дозвону О_о (на скільки я зрозумів типу діалапа). Вона щось не так зробила, не то нажала і ярлик в "Подключения" пропав (як завжди в дівчат буває). Я пішов - дйсно не працює, створював нове підключення - не добавляло навіть ярлик!! Вирішив поміняти Віндовс - не помогло. Ставив навіть дрова (при тому, що в мене модем на мому компі і без дровів  пахав): вставляю диск, жму "Далее" і мені викидає, що модем не найдено. Просить перевірити чи все підключено - я 100 раз перевірив, всі кнопки мигають, але все одно не баче модема. Намагався вручну налаштувати - http://192.168.1.1 - пише, що такої сторінки не існує. Що робити - не знаю, може модем чи Ethernet порт накрився. Підскажіть що можна зробити???  :'(

United

ЦитатаПідскажіть що можна зробити???   :'(
Andrii, попробуй сбросить настройки модема на заводские, а потом настрой по-новому. Там кнопочка есть, укрыта в корпусе модема на задней стенке.
P.S. У меня такой же, модели BRU/C.
Мир, труд, май!

Andrii

Цитата: United від 07 Квітень 2010, 23:20:04
Andrii, попробуй сбросить настройки модема на заводские, а потом настрой по-новому. Там кнопочка есть, укрыта в корпусе модема на задней стенке.
P.S. У меня такой же, модели BRU/C.
Робив. Це дирка заді, куди треба голкою запихнути? А воно має бути підєднане до компа, коли збивати, а то я тільки в мережу включив

pelik911™

Цитата: Andrii від 07 Квітень 2010, 22:42:28В неї, як вона сказала він працював по дозвону О_о (на скільки я зрозумів типу діалапа)
Нет, это просто вё работало в режиме Bridgе. Это неудобно, нужно настроить РРРоЕ
Цитата: Andrii від 08 Квітень 2010, 08:20:20Робив. Це дирка заді, куди треба голкою запихнути?
Да. И держать несколько секунд, пока не погаснут индикаторы. Ethernet-порт работает? LAN-контроллер в BIOS включен? LAN светится? А возле порта на ПК?

Andrii

Цитата: Алкоголик из Москвы™ від 08 Квітень 2010, 07:26:16
Нет, это просто вё работало в режиме Bridgе. Это неудобно, нужно настроить РРРоЕ
А як його налаштувати
Цитата: Алкоголик из Москвы™ від 08 Квітень 2010, 07:26:16
И держать несколько секунд, пока не погаснут индикаторы. Ethernet-порт работает? LAN-контроллер в BIOS включен? LAN светится? А возле порта на ПК?

Держав 8 секунд. А як перевірити чи працює Ethernet-порт? Як узнати чи включений LAN-контроллер? На модемі LAN світися (і всі інші кнопки, лише DSL буває перестає світитися)
Цитата: Алкоголик из Москвы™ від 08 Квітень 2010, 07:26:16
А возле порта на ПК?
Таким зеленим кольором? Так світиться!

pelik911™

Как это DSL перестает светиться? А ну смотри на сплиттер, не выставлен ли переключатель типа линии на "В" для линии с пожарно-охранной сигнализацией. Еcли  LAN светится, значит порт работает

Andrii

Цитата: Алкоголик из Москвы™ від 08 Квітень 2010, 12:30:14
Как это DSL перестает светиться? А ну смотри на сплиттер, не выставлен ли переключатель типа линии на "В" для линии с пожарно-охранной сигнализацией. Еcли  LAN светится, значит порт работает
Наче все правильно вставлено! А на ethernet порт треба дрова? А то вона вчора не найшла їх, і я нічого поставити не зміг!

pelik911™

Цитата: Andrii від 08 Квітень 2010, 14:22:29А на ethernet порт треба дрова?
Обычно нет. Но мало ли. Зайди в Диспетчер устройств, посмотри определяется ли контроллер, нет ли конфликтов

United

#8
Цитата: Andrii від 08 Квітень 2010, 07:32:43
А як його налаштувати
Настраивать этот модем несложно. Диск есть, который шёл в комплекте? Если есть, то дальше ничего особенного. Вставляешь диск и вперёд. Далее там по подсказкам автоустановщика настраиваешь. Что будет нужно ввести - тип подключения (PPPoE) и тип инкапсуляции (Encapsulation-LLC, значение - 1483, но рекомендуют 1370. Говорят, для лучшего upload - я не проверял), затем VPI - 1, VCI - 32. Вроде бы всё. Ну и свой логин и пароль, которые дал при подключении Укртелеком.
Мир, труд, май!

фред

такой?

какая лампа не светится?
¯\_(ツ)_/¯

pelik911™

Цитата: фред від 09 Квітень 2010, 15:39:14какая лампа не светится?
Скорее всего та, которой здесь нет. А именно - Internet

Andrii

Цитата: United від 09 Квітень 2010, 12:15:20
Настраивать этот модем несложно. Диск есть, который шёл в комплекте? Если есть, то дальше ничего особенного. Вставляешь диск и вперёд. Далее там по подсказкам автоустановщика настраиваешь. Что будет нужно ввести - тип подключения (PPPoE) и тип инкапсуляции (Encapsulation-LLC, значение - 1483, но рекомендуют 1370. Говорят, для лучшего upload - я не проверял), затем VPI - 1, VCI - 32. Вроде бы всё. Ну и свой логин и пароль, которые дал при подключении Укртелеком.

Дякую, блін, але я сказав, що комп НЕ баче модем. Тобто встановлюю дрова, а мені каже приєднайте модем до компа (хоча все підключено), навіть інший модем приносили і дрова - не паше
Цитата: фред від 09 Квітень 2010, 14:39:14
такой?

какая лампа не светится?
Да, такий, через раз мигає DSL (тобто після врублення всі інші можуть мигати, а ДСЛ - ні, а потім налагоджується) Короче я сказав їй, хай визиває майстрів. Дякую всім за допомогу. Зараз плюси поставлю :)

United

Цитата: Andrii від 09 Квітень 2010, 17:52:49
...але я сказав, що комп НЕ баче модем. Тобто встановлюю дрова, а мені каже приєднайте модем до компа (хоча все підключено) ...через раз мигає DSL (тобто після врублення всі інші можуть мигати, а ДСЛ - ні, а потім налагоджується)
Проблема наверняка в модеме. Очень похожая и у меня проблема была. Заменили всю плату в модеме.
Цитатанавіть інший модем приносили і дрова - не паше
А лампочка "LAN" на модеме горит? Может, сетевая плата на материнке не работает/поломалась? Если не светится "LAN", всё равно тогда в сервис нести...
Мир, труд, май!

Andrii

Цитата: United від 09 Квітень 2010, 18:18:37
Проблема наверняка в модеме. Очень похожая и у меня проблема была. Заменили всю плату в модеме. А лампочка "LAN" на модеме горит? Может, сетевая плата на материнке не работает/поломалась? Если работает, тогда в сервис нести...
Да, ця горить. Хай вона сама розбирається, а то прийди подивися,а тоді каже, що нічого не зробили, лише Вінду знесли і нема її улюблених обоїв. Капєц

фред

Цитата: Andrii від 09 Квітень 2010, 17:52:49
Да, такий, через раз мигає DSL (тобто після врублення всі інші можуть мигати, а ДСЛ - ні, а потім налагоджується) Короче я сказав їй, хай визиває майстрів. Дякую всім за допомогу. Зараз плюси поставлю :)
это отсутствует физическая связь, провода перебиты...
провод менял от модема к ПК?
ещё вариант, перепутаны контакты, нужно правильно пережать...
¯\_(ツ)_/¯

Andrii

Цитата: фред від 09 Квітень 2010, 18:31:22
провод менял от модема к ПК?
ещё вариант, перепутаны контакты, нужно правильно пережать...
Да, Зовсім інший і модем, і провід приносили