Выбор материнской платы для Intel Core i3-2100

Автор 33sergey, 17 Серпень 2011, 15:25:22

Попередня тема - Наступна тема

33sergey

Ув. посетители помогите выбрать материнскую плату из вышеизложенных : Asus P8P67 LE или MSI P67A-C43.
Денег на более дорогие матери  нету - хотелось бы услышать совет опытных людей какой матери отдать предпочтение, хотя по характеристикам они очень схожи - обе 3 ревизии, будут использоваться с процессором Intel Core i3-2100 3.1GHz.
В общем что будет надежней и стабильней?
Спс !!

LoRDEP

Asus P8P67 LE викликає більше довіру в плані подальшої підтримки при оновлені BIOS.
P.S. MSI P67A-C43 - також хороша ПМ але підтримка в Asus краща.

GRaFkiyv

#2
Бери MSI P67A-C43 , хотя и была замечена проблема с памятью, но прична была не в матери ,а в неправильно уложеном в сокете процессоре  :D
Цитата: LoRDEP від 17 Серпень 2011, 15:46:30
підтримка в Asus краща.
MSi http://www.msi.com/product/mb/P67A-C43--B3-.html#?div=BIOS - 9 обновлений (по совместимостям с новыми планками памяти)
ASUS http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8P67_LE/#download - 4 обновления (разное)

Volan


33sergey

Лучшая покупка в ДПК - это - маркетинг - по другому они не напишут
Но за совет спс
Я тоже склоняюсь больше к MSI - там вроде бы и компоненты милитари класса.
И еще хотелось бы уточнить  GRaFkiyv - вы пишите про проблемы с памятью - какие именно - мать привередлива к памяти?
Спс!!

   

GRaFkiyv

Цитата: 33sergey від 17 Серпень 2011, 16:12:17
Лучшая покупка в ДПК - это - маркетинг - по другому они не напишут
Но за совет спс
Я тоже склоняюсь больше к MSI - там вроде бы и компоненты милитари класса.
И еще хотелось бы уточнить  GRaFkiyv - вы пишите про проблемы с памятью - какие именно - мать привередлива к памяти?
Спс!!
Да нет, просто первый пуск делать с одной планкой в первом слоте.  :)

LoRDEP

#6
Цитата: GRaFkiyv від 17 Серпень 2011, 15:51:16
Бери MSI P67A-C43 , хотя и была замечена проблема с памятью, но прична была не в матери ,а в неправильно уложеном в сокете процессоре  :DMSi http://www.msi.com/product/mb/P67A-C43--B3-.html#?div=BIOS - 9 обновлений (по совместимостям с новыми планками памяти)
ASUS http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8P67_LE/#download - 4 обновления (разное)
Цитата: LoRDEP від 17 Серпень 2011, 15:46:30Asus P8P67 LE викликає більше довіру в плані подальшої підтримки при оновлені BIOS.
Якщо так рахувати то для Asus P8P67 LE потрібно враховувати всі БІОС'и з Asus P8P67 (10 штук) адже саме вона є основою для Asus P8P67 LE.

P.S. Як приклад можу навести мою стареньку МП Asus M2N-E, так от з новою версіює БІОС (5001) вона підтримує ЦП (АМ3) до Phenom IIX4 970 (HDZ970FBK4DGM),3.5GHz,125W,rev.C3,SocketAM3,Quad-Core включно, от що я називаю клас програмістів Asus(або інженерів Nvidia  :) ). 

Цитата: 33sergey від 17 Серпень 2011, 16:12:17Я тоже склоняюсь больше к MSI - там вроде бы и компоненты милитари класса.
Цитата: 33sergey від 17 Серпень 2011, 16:12:17это - маркетинг - по другому они не напишут

GRaFkiyv

#7
Цитата: LoRDEP від 17 Серпень 2011, 16:37:50
Якщо так рахувати то для Asus P8P67 LE потрібно враховувати всі БІОС'и з Asus P8P67 (10 штук) адже саме вона є основою для Asus P8P67 LE.
Ну конечно и потом этими 6-ю левыми биосами убить мать? Нет - не надо так зря рисковать. :)
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.


LoRDEP

#8
Цитата: GRaFkiyv від 17 Серпень 2011, 16:49:35Ну конечно и потом этими 6-ю левыми биосами убить мать? Нет - не надо так зря рисковать. :)
Я що кажу що прошивати БІОС з Asus P8P67 в Asus P8P67 LE ??? Звісно що ні. Я кажу про те що база програмного коду БІОС для Asus P8P67 LE заснована на БІОС Asus P8P67 але з неї вилучили непотрібні опції. Тому кількість БІОС до Asus P8P67 LE можна рахувати не менше як 12-13 штук. 

GRaFkiyv

Цитата: LoRDEP від 17 Серпень 2011, 16:53:26
;D Я що кажу що прошивати БІОС з Asus P8P67 в Asus P8P67 LE ??? Звісно що ні. Я кажу про те що база програмного коду БІОС для Asus P8P67 LE заснована на БІОС Asus P8P67 але з неї вилучили непотрібні опції. Тому кількість БІОС до Asus P8P67 LE можна рахувати не менше як 12-13 штук. 
Можна й так рахувати, а потім не тільки словом, а й ділом прошити лівий біос та отримати мертву плату.
Зверни увагу на : Marvell® PCIe SATA 6Gb/s controller  та NEC® USB 3.0  ;) (дзвоник-дзвоник  ;D)

33sergey

GRaFkiyv - вы пишите - ,,первый пуск делать с одной планкой в первом слоте,, - это правило для MSI и оно где то прописано, или это ваш опыт использования этих плат?
Спс.

LoRDEP

..оффтоп
Цитата: GRaFkiyv від 17 Серпень 2011, 16:57:55Можна й так рахувати, а потім не тільки словом, а й ділом прошити лівий біос та отримати мертву плату.
Якщо розуму немає то можна, можна відразу шити БІОС від будь якої МП виробництва Asus. До чого ти ведеш я не розумію.
Цитата: GRaFkiyv від 17 Серпень 2011, 16:57:55Зверни увагу на : Marvell® PCIe SATA 6Gb/s controller  та NEC® USB 3.0  ;) (дзвоник-дзвоник  ;D)
А на що тут звертати увагу ? До чого ту ці контролери взагалі ?

GRaFkiyv

#12
Цитата: 33sergey від 17 Серпень 2011, 17:01:12
GRaFkiyv - вы пишите - ,,первый пуск делать с одной планкой в первом слоте,, - это правило для MSI и оно где то прописано, или это ваш опыт использования этих плат?
Спс.
Это в мануале витиевато записано, уже разбирали в ветке форума где криво был установлен процессор именно в эту материнскую плату. http://www.dpk.com.ua/forums/index.php?topic=15241.0 :
Обратил внимание на странцу Ru-10 в мануале:
Чтобы система загрузилась, вначале установите модули в разъем DIMM1. - перевод явно не однозначный.
Лучше б написали так: При первом запуcке установите один модуль в разъем DIMM1

33sergey

GRaFkiyv - Как понять криво установлен проц именно в эту плату - а как же человек который устанавливал проц закрыл его в сокет - и еще сверху охлаждение - странно звучит  :)
Вроде производители максимально все сделали так что по другому проц туда не вставишь никак - разве что молотком :)