Допоможіть виявити неполадку.

Автор Junior, 03 Листопад 2014, 10:40:20

Попередня тема - Наступна тема

Junior

Доброго дня всім форумчанам. Допоможіть виявити поломку. Я звичайно понесу в сервіс, але хочу хоча б знати на що розраховувати.  Три чи чотири дні назад потух комп. (зникла картинка). При цьому всі кулери крутились, тобто він працював. Я вимкнув і вмикнув, але не було звукового сигналу від мат.плати (зазвичай він є після 3-10сек після того як нажати на кнопку) і картинки, при цьому всі кулери (відеокрта, процесор) крутились, Жорст.диск працював, лампочка на мат. платі горіла. Знову вимкнув. Вмикнув і десь через 1,5 хв. зявився звуковий сигнал від плати, зображення зявилось, пішла загрузка вінди.
Вчора знову пропало зображення (все як завжди крутиться), але з першого разу він вмикнувся.
Сьогодні вилетів на декілька секунд повністю голубий екран. Вимкнув вмикнув. Попрацював короткий час - і вуалая зявились вертикальні полоси. Знову стандартна процедура.
Зараз все працює але не навантужую нічим "важким".
Отож, якщо ви дочитали до кінця, то підскажіть на що це схоже. Відео скоро "гавкне" чи БЖ? Чи може це взагалі мат .плата?
Дякую за підказки.

aNGeL

Посмотри в логи винды - Система - там покажется что за БСОД у тебя был. От этого можно отталкиваться дальше.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Junior

Що хоча б приблизно повинно бути написано? Там в основному "Служба такая-то остановлена... "  .....Либо Работает" .

aNGeL

Kernel долждобыть написано в сообщении и код БСОДа в виде 0х0000ххх
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

LoRDEP

Цитата: Junior від 03 Листопад 2014, 10:40:20Відео скоро "гавкне" чи БЖ? Чи може це взагалі мат .плата?
Проведи заміну БЖ і перевір ПК під навантаженням.

Junior

LoRDEP, справа в тому, що немає де взяти цей БЖ. Тому мабуть понесу на сервіс.
aNGeL , з приводу синього екрану. Коли він зявився, нічого написано не було (як зазвичай білим шрифтом). Чи це не важливо?

aNGeL

Цитата: Junior від 03 Листопад 2014, 11:41:42aNGeL , з приводу синього екрану. Коли він зявився, нічого написано не було (як зазвичай білим шрифтом). Чи це не важливо?
Там важна последняя самая строчка написанная белыми буквами.
[CCCР]: ИС-7, ИС-4, Об. 277, Об.705А, СТ-II, Об. 268, Об. 268\4, Об. 261, Об. 140, Т-62А, Об. 430У, К-91
[Германия]: Maus, Е100, G.W. E 100 [США]: T110E5 [Франция]: AMX M4 mle. 54, AMX 50B [Британия]: Super Conqueror

Mantikor

Цитата: Junior від 03 Листопад 2014, 10:40:20на що це схоже.
Або БЖ, або материнка.
Подивись візуально на материнську плату, чи не здулись конденсатори.

Junior

Щойно знову. Тільки вже білий екран. Конденсатори начебто не піддуті.
Ось що написано приблизно в період проблеми (можу помилятись):

Система перезагрузилась, не завершив полностью работу. Эта ошибка может быть результатом того, что система перестала отвечать, произошел критический сбой, или неожиданно отключилось питание.
Предыдущее завершение работы системы в 9:13:11 на 03.11.2014 было неожиданным.
Процессор 0 в группе 0 имеет следующие показатели: состояний бездействия:

3, состояний производительности:
16, состояний снижения питания:
8

Junior

Здав на сервіс. Сказали що здохла відеокарта. З іншою все працює. Відповідно питання - порадьте відеокарту з характеристиками які схожі в моїй  (HD 6790 ). Я "влізу" в 1500-1600грн?  Якщо ні то яку взяти? Якщо можна то декілька веріантів. Дякую.

LoRDEP

Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 11:29:35Сказали що здохла відеокарта. З іншою все працює.
Відповідного рівня електроспоживання?
Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 11:29:35Я "влізу" в 1500-1600грн?  Якщо ні то яку взяти? Якщо можна то декілька веріантів. Дякую.
http://hotline.ua/computer-videokarty/powercolor-r7-250x-1-gb-axr7-250x-1gbd5-he/

Junior

Забрав я системний блок. Сказали що проблема в відеокарті. На іншому блоці теж не працює. Точніше ознаки такі ж. Ще попрошу нашого ІТ на роботі щоб подивився на відеокарту. Також порекомендували придбати карту без додаткового живлення, оскільки БЖ незрозумілого виробника (ішов разом і з корпусом від Асус 500Вт). І от я тепер сижу і думаю, що робити? Купувати новий БЖ і карту? Не той час в плані витрат (сьогодні, завтра дружина народить первістка). Купувати тільки відео. Яке? Самий дешевший варіант аби комп працював (відео, інтернет). Чи взяти варіант запрпонований ЛоРДЕПом?  Яка гарантія що БЖ витримає. Плюс я в цьому повний ламер. Цих відеокарт уйма. На що звертати увагу? Від якого виробника брати - PowerColor, MSI, Asus .......... Коротше кажучи я запутався. Дякую всім хто допомагав.

GA-EV3

Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 14:05:06оскільки БЖ незрозумілого виробника (ішов разом і з корпусом від Асус 500Вт).
Неужели Асус впихнёт в свой корпус туфту? :-[ Что на нём написано?
Поторопитесь восхищаться человеком, ибо упустите радость!

Volan

Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 14:05:06Самий дешевший варіант аби комп працював (відео, інтернет)
а что за МП? встройки нет?

Junior

Волан, та немає. Потрібно було раніше головою думати.
GA-EV3, зараз не скажу немає як. Але перевірили тестером все гуд. Так що питання бж відпадає.
Почитав один "обзор"  і вирішив взяти R7 250X, рекомендовану вище (на щось краще требу бюджет більше). Але є одне але. Хочу в інет магазині  в своєму місті. Там тільки від MSI та Гігабайт. Яка краща?  Чи все таки інших виробників?

Volan

Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 16:46:32Волан, та немає. Потрібно було раніше головою думати.
тогда на оверах возьми заглушку за 200 грн типа радика 3850 и подобных, потом продашь

LoRDEP

Цитата: GA-EV3 від 04 Листопад 2014, 16:29:51Неужели Асус впихнёт в свой корпус туфту? :-[ Что на нём написано?
Ну не туфту але і не бест  :) зазвичай Асус ставить такі БЖ http://hotline.ua/computer-bloki-pitaniya/fsp_qdion_qd500/
Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 16:46:32Там тільки від MSI та Гігабайт. Яка краща?  Чи все таки інших виробників?
Лінк ?

Hryak

Что за?  Чего вы всем форумом уцепились в БП и МП?  Причину назвали. Тем более, что
Цитата: Junior від 04 Листопад 2014, 14:05:06Ще попрошу нашого ІТ на роботі щоб подивився на відеокарту.
Если толковый мужик, то починит. Конечно, в случае поломки чипа, ремонт будет дороговат, но меньше новой видяхи по любому. а ежели кондеры полетели, так вообще в 20грн можно вписаться.
Городите огород на ровном месте... ;D
Поменьше свинства - побольше свинины


Edd.Dragon

Цитата: Hryak від 04 Листопад 2014, 21:01:27Чего вы всем форумом уцепились в БП и МП?
Потому что в сервисе сказали "Видеокарта". Что не понятного?!  :-\ ;D

Правда, где ты увидел, что "уцепились в МП"?...


Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»

Junior

#22

LoRDEP

Цитата: Junior від 05 Листопад 2014, 07:51:41А якщо таку наприклад?
http://brain.com.ua/Videokarta_Radeon_HD_6950_2048Mb_PowerColor_AX6950_2GBD5-2DH-p40929.html
Відмінний варіант але ціна підозріло низька, можливо немає у наявності.

Vlad1

«Ті, хто готовий пожертвувати нагальною свободою заради малої дещиці тимчасової безпеки, не гідні ні свободи, ні безпеки»