Вибір модема\роутера

Автор golden1992, 09 Березень 2013, 13:32:49

Попередня тема - Наступна тема

golden1992

 Порадьте модем\роутер, який буде підключений до пк, і окрім того - роздавати інтернет на ноутбук і мобільний телефон ( вай-фай адаптери присустні). Чи підійте для таких вимог маршрутизатор D-Link DIR-300??

YuGa-92

Цитата: golden1992 від 09 Березень 2013, 13:32:49Порадьте модем\роутер
Інтернет підключається по якій технології? Ethernet чи ADSL?
І який бюджет покупки?
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

golden1992

На даний момент стоїть модем D-Link 2520 , інтернет - ОГО Укртелеком. Бюджет до 220 грн!

Mad Dog

У родителей стоит TP-LINK TD-W8151N.
Проблем не было.

Factiosus

Цитата: golden1992 від 09 Березень 2013, 13:32:49Чи підійте для таких вимог маршрутизатор D-Link DIR-300??
Нет. У него нет соответствующего порта. Он только для Ethernet.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Mad Dog

Цитата: Factiosus від 09 Березень 2013, 18:46:41
Нет. У него нет соответствующего порта. Он только для Ethernet.
Ну почему же. Если использовать вместе с модемом то будет работать.

Factiosus

Цитата: Mad Dog від 09 Березень 2013, 18:59:38Если использовать вместе с модемом то будет работать
Конечно. Но зачем использовать два устройства, когда можно одним обойтись-приобрести роутер со встроенным ADSL-модемом.
i7-7700K\Zalman CNPS10X Optima\MSI Z270 Krait Gaming\MSI GTX 1080 Ti GAMING X\2X8 Patriot Viper 4\SSD Kingston SUV400\HDD Seagate Barracuda ST1000+Toshiba HDWD110\Razer BlackWidow Ultimate\Razer Abyssus Mirror\LG 24UD58 24"\Be Quite Pure Power L8 CM 730 W

Mad Dog

Цитата: Factiosus від 09 Березень 2013, 19:10:12
Конечно. Но зачем использовать два устройства, когда можно одним обойтись-приобрести роутер со встроенным ADSL-модемом.
Так может у него уже есть D-Link DIR-300. Не зря ж он про это говнецо спрашивает.

golden1992

#8

як варіант поміняти сплітер, щоб підключення було Ethernet, тоді підійде D-Link DIR-300, так ???

який порадите модем з ADSL підключенням та нормальним сигналом( щоб можна було ходити по будинку з телефоном\ноутом,а не бути прив"язаним до однієї кімнати) ?? 

vetos

Цитата: golden1992 від 09 Березень 2013, 19:28:23як варіант поміняти сплітер, щоб підключення було Ethernet, тоді підійде D-Link DIR-300, так
Ні. Сплітер підключается тільки до телефонної мережі і потрібен для частотного розділення каналів (передача даних - по одному, передача голосового сигналу - по іншому).  Що таким чином, виключає взаємний вплив модему та телефону. Тут мається на увазі що пристрій пристосований для технології ADSL повинен мати додатковий порт RJ-11:

Цитата: golden1992 від 09 Березень 2013, 19:28:23який порадите модем з ADSL підключенням та нормальним сигналом( щоб можна було ходити по будинку з телефоном\ноутом,а не бути прив"язаним до однієї кімнати) ??
Будь який з цих.
Або, Укртелеком пропонує такий пристрий по акції всього за 1 грн. Але зазвичай, те обладнання що вони пропонують по акції, не дуже продуктивне в плані Wi-Fi. Я маю на увазі швидкість передачі даних. Просто, потрібно дізнатися яке обладнання вони пропонують... найти опис на сайті виробника... тоді приймати рішення що варто купляти.


golden1992

дякую за вівдповідь! я думав, що якщо використовувати ось такий сплітер :

, то можна буде використовувати модем з портом Ethernet...

тепер вже знаю на, що , потрібно звертати увагу! дякую!

YuGa-92

Цитата: Mad Dog від 09 Березень 2013, 18:59:38Ну почему же. Если использовать вместе с модемом то будет работать.
Цитата: Factiosus від 09 Березень 2013, 19:10:12Конечно. Но зачем использовать два устройства, когда можно одним обойтись-приобрести роутер со встроенным ADSL-модемом.
На даний бюджет такий варіант буде найкращим. За таку ціну нормального ADSL роутера із Wi-Fi не купиш.
Хороші варіанти на таку суму ось. Підключаєш такий до свого модему і все повинно працювати.
Хоча D-link 615 нових ревізій не супер. Якщо знайдеш старі ревізії (C, E) це буде найкращим вибором. Можна відрізнити по вигляду. Старі ревізії виглядають ось так:
Вибачте, але ви не маєте права на перегляд спойлерів.

Але їх вже зняли з виробництва. Хоча в магазинах чи на складах можуть ще бути.
Якщо ж хочеш один пристрій, то вибирай з того, що порадив vetos.
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

golden1992

бюджет прийдеться підняти, так як не хочеться, щоб одночасно працювали два пристрої! дякую за відповідь!

nickk

Цитата: golden1992 від 10 Березень 2013, 09:33:20
бюджет прийдеться підняти, так як не хочеться, щоб одночасно працювали два пристрої! дякую за відповідь!
А вариант с укртелекомовским не рассматриваешь. Лично я своим (ZTE) доволен. Работает стабильно. По вайфаю его сильно не гоняю, но есть b/g/n - в принципе работает.

YuGa-92

Цитата: nickk від 10 Березень 2013, 13:09:19Лично я своим (ZTE) доволен.
А яку саме модель зараз пропонують в Укртелекомі не знаєш? Бо в них  на сайті інформації не знайшов.
Думаю, якщо в автора немає інших можливостей підключення кращого інтернету і він буде на укртелекомі ще довго- то можна підписати контракт на 24 місяці і получити модем "на хяляву". Якщо не підійде, то можна буде й не користуватись. Правда в разі дострокового розриву договору все одно  прийдеться сплатити повну вартість модему (250 грн).
Якщо в голову прийшла ідея - головне щоб вона знайшла дорогу до мозку між цими банками та склянками...

nickk

Цитата: YuGa-92 від 10 Березень 2013, 17:54:36
А яку саме модель зараз пропонують в Укртелекомі не знаєш? Бо в них  на сайті інформації не знайшов.
Не, честно говоря, не знаю.Думаю если позвонить в их колл-центр, то скажут. Или форум есть у-телекомовский http://clck.ru/8bHve
Хотя, мельком посмотрел там - жалуются люди, что модемы действующим абонентам не охотно дают.

golden1992

звичайно, якщо вийде оформити, то візьму модем від Укртелекому, якщо ні, то буду обирати, між запропонованими вище, варіантами!