Игровая консоль или апгрейд компьютера?

Автор Kane, 23 Вересень 2007, 01:29:34

Попередня тема - Наступна тема

IK91

Цитата: meΛkuu від 11 Жовтень 2008, 17:40:02
Это контейнер HD video (*.mkv)
Упс, точнo, поптуал малеха, икстати нужно будем попробовать его поюзать на PS3
Звонишь мэру в офис, и он высвечивает сигнал в небе, в виде <мораль не позволяет>.

S!N

Цитата: meΛkuu від 11 Жовтень 2008, 17:04:37
Он зохавает матроску? Или еще что нибудь, истинно ПКшного?
Тогда ПК - больше, чем "больше, чем просто игры" :D
+1 

Цитата: edd_k від 11 Жовтень 2008, 14:25:40
Ну не в все ж целыми днями только и играют )) При чем галопом, чтобы как можно быстрее пройти.

Ну я же написал, что хотя бы одну игру в месяц, это разве целыми днями...?  ???

Цитата: edd_k від 11 Жовтень 2008, 14:25:40
Я думаю за 2 года спокойно на полный апгрейд можно наэкономить.

не, не на апгрейд, а на новый компутер с монитором и периферией!  ;)
High tech. Low life.

RIPLEY

#152
Цитата: SiN від 11 Жовтень 2008, 00:36:25
А тратить по 100$ за каждую игру это нормально?  :o
Причем одну игру в месяц купить придется, а то и больше, иначе зачем вообще покупать консоль, чтобы пылью покрывалась?

Відкрию вам зараз один великий секрет - я ще ніодної оригінальної гри не купив за весь свій геймерський стаж. На Денді були жовті картріджі, я тоді ще малий був і не розумів, що то були китайські підробки. Далі Сега Мега Драйв - там тоже грав на картріджах за 25-30 грн, які теж як виявилось, були підробками піратів південно-східної Азії. Потім я мав PlayStation. Такої піратської халяви не мала жодна з моїх консолей, грав в самі свіжі ігри практично через тиждень після їх виходу. Ціна "піраток" просто смішна - 10-15 грн. Найбільше страждав від "русских версий" - то був жах, старався шукати копії ігор з англійських оригіналів. Наступна була Сега Дрімкаст. Спочатку були проблеми з запуском ігор - треба було кожен раз запускати спеціальний BootCD, щоб приставка вважала "балванку" рідним GD -ROMом. Але пізніше пірати навчились записувати Boot code на сам диск з грою. Наступна ера PlayStation 2, цю приставку порівняно довго не могли взломати, але в 2002 році чім Messiah зробив її доступною і для не багатих геймерів з Східної Європи. З новинками до цієї консолі не було жодних проблем і ціна піратських дисків була в межах 25-30 грн. Кричющим фактом було те, що піратські диски до PS2 продавались повсюдно, навіть у офіційних державних магазинах. І про яку тоді боротьбу з пірацтвом може іти мова?
Зараз поки що немаю ніякої next-gen забавки, бо чекаю на Месію до PS3  :D   Думаю, що цю консоль обовязково зламають, хай тільки стимул появиться (стимул = низькі ціни на BD-R балванки та BD-RW приводи).

Мабудь, когось така моя історія приведе в жах, але вибачте, я не можу собі дозволити тратити чверь своєї місячної зарплати на оригінальний диск. Нехай компанії виробники приставок постачають у такі бідні країни третього світу як наша, диски по співрозмірних цінах із нашими зарплатами. Мені навіть не треба всяких там додаткових бонусів, просто хай буде оригінальний фірмовий диск в скляній коробці з поліграфією. Але хай ціна буде не 60-70 евро, а 60-70 грн. От тоді я і почну купляти фірмові диски. Проблема в тому, що ніодна із компаній виробників консолей офіційно не представлена в Україні, вони вважають наш ринок не прибутковим. Раз так, ну то хай тоді втрачають міліони на піратських копіях які у нас відкрито продаються навіть у великих супермаркетах, причому з акцизними марками на коробці  :o
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

S!N

Ща придет Эдд и скажет "не покупай, тебя насильно не заставляют" :)

Цитата: RIPLEY від 12 Жовтень 2008, 01:31:55
Проблема в тому, що ніодна із компаній виробників консолей офіційно не представлена в Україні, вони вважають наш ринок не прибутковим. Раз так, ну то хай тоді втрачають міліони на піратських копіях які у нас відкрито продаються навіть у великих супермаркетах, причому з акцизними марками на коробці  :o
Да, это все так. Но ты думаешь, что если бы они были официально представлены в Украине, то заработали бы существенную сумму, которая перекрыла бы затраты на техподдержку и прочую сопутствующую мишуру...? Опять же все упирается в платежеспособность.

Загляни сюда: ;)  http://www.dpk.com.ua/forums/index.php?topic=6021.0
High tech. Low life.

Edd.Dragon

Цитата: SiN від 12 Жовтень 2008, 02:18:44
Ща придет Эдд и скажет "не покупай, тебя насильно не заставляют" :)
Именно.

А то круто обсуждать как консоль круче, если пользоваться пиратской продукцией. Но почему-то в теме такого условия не было. И реально стоимость игр многократно превышает стоимость самой консоли.

На Хаммере тоже выгодно рассекать если бензин стыренный.

Цитата: RIPLEY від 12 Жовтень 2008, 01:31:55
Відкрию вам зараз один великий секрет - я ще ніодної оригінальної гри не купив
Нашел чем хвастаться ))

Guru of 3D

У меня для полного счастья -
40" Samsung A552 к нему подключен по HDMI xbox360 и по HDMI\DVI комп(конфиг в подписи) и 5.1 акустика Panasonic оптикай через ресивер к компу и боксу))) вот таквот это всё связанно))
и кинотеатр и игровая система и музон отлично орёт... а в инете сидет сказка)))

IGOR_KRUTOI_91 , ну что бокс купил или PS3 судя по твоему посту с пробованием возпроизвести видео?

IceCube

На мое мнение консоли это дорого да и фанатом их не являюсь (PS One не в счет) .
Тем кому по душе консоли, то пс3 и коробка оба хороши, имея каждый свои преимущества и недостатки. Легче загрузить эмулятор "коробки" и купить ПК-шный джойстик.

RIPLEY

#157
Цитата: IceCube від 06 Листопад 2008, 15:47:16
Легче загрузить эмулятор "коробки" и купить ПК-шный джойстик.

А ти хоч один робочий емулятор Xbox на ПК бачив?  :P

Жалко мені пісішників, постійно їм кортить консольні ігри земулювати  ;D
Intel Core i5 4670 @3,8GHz, MSI Z87 G45 Gaming, Kingston HyperX Savage DDR3 1600 16Gb, MSI RTX3060 VENTUS 12G OC, HDD Samsung 502IJ F1, SeaSonic-X650 (650 Вт), Asus Vento A8, Xbox360 Controller // NES, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive 2, Sony PlayStation, Sega Dreamcast, Sony PlayStation 2 // Sony Xperia 10 IV

Gass

Меньше року тому я хотів зробити апгрейт системи, по моїм розрахункам це мало мені вийти в 4к гривень. Але тоді мені до рук потрапила ПС3 і я задумався чи має сенс витрачатись на апгрейт чи може взяти консоль. Я перечитав багато форумів по сонькі, почав звертати увагу на Хбокс. Зрівнював усі за та проти. З одної сторони з 2000 року я мав справу лише з ПК, з іншої Blu-ray, гра без "тормозів", глюків. Але ціна в 500грн за диск мене зовсім не влаштовувала. Зі сторони бокса я боявся через чутки про "3 красных огня", відсутності Wi-Fi ( тоді мені було дуже актуальним це питання), але низька ціна на ігрову продукцію ( зрозуміло що піратську) спокусила мене схилитись на сторону продукції Майкрософт. Навіть коли купував бокс моя думка була що соні краща. Та зараз я можу сказати лише те що я зробив правильний вчинок, що не купився на бренд соні, та на апгрейд. Треба зрозуміти, що консоль не зможе замінити повністю ПК в ігровому плані, є багато жанрів, що на консолях відсутні як клас, переважно це стратегічні ігри типу The guild, Anno. В них набагато краще грати за нормальним ПК, чи хоча б ноутом. А з іншої сторони пробігтись в ролі ассасіна по Венеції комфортніше тримаючи геймпад в руках. Навіть шутери не так проблемно грати на ньому як про це всі наголошують, тей самий GoW я пройшом як на Пк так і на боксі, грати на першому мені було набагато зручніше, хоча не можу сказати те саме з  team fortress 2. Те що просто НЕОБХІДНИЙ Full HD, або HD Ready це не так. Я сам довгий час грав при 480р. Зараз я цілком задоволений своїм рішенням що дало мені змогу пройти Fable 2, GoW2 та багато інших ексклюзивів. А на рахунок бану, мене забанили лише зимою, після 4-5 місяців постійного, майже щоденної гри через і-нет.

gost

За 3000грн можно собрать ПК, который спокойно будит тянуть ВСЕ мультиплатформенные игры с Xbox360 БЕЗ ЛАГОВ!!! Если учесть, что не "кастрированный" бокс стоит 2600 грн, то однозначно ПК! Ибо  ПК это всеядная машинка и делать на ней можно на порядок больше чем на боксе.

Sanьka

Лично для меня (любителя стратежок) покупка консоли не имеет особого смысла. Апгрейдить комп, а для поддержания спортивной формы это надо делать часто, дороже покупки консоли (Я купив только МП и ОЗУ потратил немного больше 3000грн). Но стоимость игр на консоль намного дороже, вот тут и возникает главный вопрос "Что в итоге дороже". Хотя если мне подарили/продали дешево симпатяшную Хкоробу взял бы с радостью  :)
Главный эксперт во всем!!!

T1000

AMD FX 8350, 16GB 1600 goodram,gigabyte  ga-970а - DS3P, ATI RX5500 XT(7nm) 8 Gb, 1tb hdd Toshiba, chieftec proton 650вт.

gost

ООО! Пошел прогрес, игры упали в двое. Вот когда игры все для PS3 по 50 грн будут, то смело можно брать ее!!!