LogicBuy реально користуватися в Україні?

Автор SilverK, 26 Березень 2012, 23:02:04

Попередня тема - Наступна тема

SilverK

Декілька тижнів тому Andretti навів посилання на цей сайт (LogicBuy), де можна було скачати платну програму зі знижкою 100% і мене дуже зацікавив цей сайт. Якщо брати до уваги знижки на залізо і побутову техніку, то це просто капець... знижки досягають 50% і це досить круто. Тож суть питання: чи можна придбати якусь техніку з України і наскільки це реально зробити?

Edd.Dragon

Цитата: Катарина Сергій від 26 Березень 2012, 23:02:04Якщо брати до уваги знижки на залізо і побутову техніку, то це просто капець... знижки досягають 50%
Там же просто выборка со всем известных аукционов типа ебая + пиар предложения от производителей. Т.е. что удивительного?

Цитата: Катарина Сергій від 26 Березень 2012, 23:02:04Тож суть питання: чи можна придбати якусь техніку з України і наскільки це реально зробити?
В смысле? Есть ли украинские производители, которые так же торгуют? Ну у нас ничего такого не производят. А как ты себе представляешь привезти в Украину из-за бугра и продать по вот той цене, которую дают там?

Заказывай на ебее, делай доставку. Иначе никак =))

Edd.Dragon

А понял, можно ли там закупаться и присылать сюда? Можно, не всегда. Но надо погуглить возможные варианты. Доставкой с ебая занимаются посредники. Погугли, почитай их условия. Думай, подходит ли тебе. И ищи лоты сразу там. LogicBuy - это всего-лишь граббер онлайн-магазинов. И цены на нем могут быть не актуальнымы, т.е. по-любому придется сверяться с источником.


SilverK

Цитата: Edd.Dragon від 26 Березень 2012, 23:21:23по-любому придется сверяться с источником.
та це само собою. До прикладу, якщо купувати ноутбук фірми Dell, то викидує на їх сайт, де ти можеш обрати конфігурацію, яку сам забажаєш (вони пропонують найдешевший варіант), але все рівно при введенні певного коду отримуєш знижку. Мене найбільше цікавить ціна доставки і чи таке взагалі можливо. Просто може бути таке, що ціна доставки чи чогось там ще може перевищити суму знижки і тоді навіщо паритися? Я так зрозумів, що LogicBuy - це аналог Hotline, але не каталог товарів, а каталог знижок.
Цікаво було б дізнатися чи хтось користувався цим сервісом. ;) Але все рівно, дякую. :)

Edd.Dragon

Цитата: Катарина Сергій від 26 Березень 2012, 23:45:06то викидує на їх сайт
А там читаешь - куда есть доставка (или пишешь им письмо с вопросом) и, скорее всего, обламываешься. Хотя кто его знает.

SilverK

Добре, дякую, буду думати і читати... раптом прокатить :D

Edd.Dragon

Цитата: Катарина Сергій від 26 Березень 2012, 23:45:06Просто може бути таке, що ціна доставки чи чогось там ще може перевищити суму знижки і тоді навіщо паритися?
Это если задекларировать стоимость товара, превышающую необлагаемую пошлиной сумму и на таможне нарисуют пошлину. А так доставка может быть и $15-20, и $70-80 - от веса, объема и компании зависит.


user_lol

Цитата: Катарина Сергій від 26 Березень 2012, 23:45:06
Просто може бути таке, що ціна доставки чи чогось там ще може перевищити суму знижки і тоді навіщо паритися?
На сьогодні 240$ не обкладуються податком. Все що вище - 40%. Можна і занизити свідомо, але це вже ризик серйозний. Тим більше по новому митному кодексу, який чи то прийняли, чи то збираються, митниця сама може переоцінити на свій розсуд. Тому якщо вартість товару менше 240 і є доставка в Україну, проблем не має бути

SilverK

Цитата: user_lol від 27 Березень 2012, 14:36:24Тому якщо вартість товару менше 240 і є доставка в Україну, проблем не має бути
Ех.. а найсмачніші знижки там на ПК і ноутбуки, а за плазму на 42-50'' я взагалі мовчу... але є і дешевше 240 доларів товари, тож дякую за інформацію, буду знати... Тільки, щоб до мене також так не примахалися як до чоловіка, що купував товар в Китаї на загальну суму 40 зелепцюхів (новина на ІТС була) :)

user_lol


Edd.Dragon

Цитата: user_lol від 27 Березень 2012, 14:36:24На сьогодні 240$ не обкладуються податком. Все що вище - 40%
20% пошлина + 20% НДС и вроде накладывались они последовательно, может конечно это изменили. Т.е. может 40%, а может все же 44%

И необлагаемый лимит в евро. 200 евро было. Но поднимали. И не раз вроде. Вот сейчас в законе в упор не могу увидеть 200, но вижу 1000 евро (и не более 100 кг):
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2681-14 (статья 4)

Кстати, если едешь сам, то тот же ноут можно по статье 3 провезти. Купил за границей для целей поездки ноут,  телефон, фотик (фоткать, править, отправлять в инет). Теперь это мои личнче вещи (так и есть). Т.е. фактически эти три товара могут хоть 10 000 евро затянуть.

Ну а посылки, вроде как получается до 1000 EUR сейчас. Главное, чтобы были доказательства их стоимости. А то ведь со скидками 800, а без скидок - 1200 (найдут в инете и задекларируют) и заплатишь 1800+  :D

--------------

Кстати, по поподу доставки на хабре нашел:

Могу рассказать как работает UPS в Донецке (один из ряда случаев). Неусмотрел и приобрёл фары у селлера, который шлёт только UPS'ом, так что пришлось с ним столкнуться. К чему это привело:
1. Сказки про то что быстро. Две посылки, заказанные со штатов в один день. Покинули пределы штатов с разрывом в один день. Первая по UPS, вторая по USPS. Так вот вторая пришла на почтовое отделение на неделю раньше. Никаких пошлин и головомоек — пошёл и забрал. UPS'ная же «скоростная» доставка ползла дольше обычной почты.
2. Сказки про то что «всё в одном флаконе». Мне позвонили из местного офиса UPS и попросили забрать документы. Оказалось что я сначала должен им оплатить 130грн за пересылку из Киева в Донецк (с каких делов непонятно, учитывая что адрес доставки донецкий). Потом я должен съездить в «дом природы» и поставить на инвойсе штамп о том что груз не радиоактивен. Потом я должен был сделать перевод накладной и заверить его в торгово-промышленной палатке, за штамп на переводе заплатил ещё 30грн. Потом со всеми бумажками поехал в таможню, где при участии девочки, которая оформляет документы, мужика, который умеет искать и мужика, который разбирается в машинах, распотрошили упаковку, общупали и обнюхали каждую бумажку и сами фары. Потом всё оформили и денег не взяли. К слову сказать: отталкивались от стоимости груза (по инвойсу) с доставкой, переведённой из доллара в гривну по какому-то левому курсу. После чего эту сумму уже по нормальному курсу переводили в евро, но так и не дотянули до 200.

Из тех, чья доставка понравилась — это EMS со штатов (3-4 дня) и Royal mail из британии (те же 3-4 дня). Но заказывал этими службами только мелочёвку, так что про скорость доставки габаритных грузов ничего сказать не могу.

Габаритные грузы по USPS идут со штатов 2 недели (бывает до 3, но редко). С Китая (благодаря Почте России) 1.5-2 месяца.

И ещё раз хочу отправить луч поноса в сторону шаражкиных контор UPS, DHL, FedEX и иже с ними — это не почтовые службы, это частные курьерские службы, которым глубоко по-барабану во сколько обойдётся клиенту доставка и сколько времени это займёт. Их деятельность не регулируется почтовым законодательством. Связываясь с ними, будьте готовы платить за каждый чих их сотрудников. А лечше десять раз подумайте прежде чем с ними связываться.

user_lol

Цитата: Edd.Dragon від 27 Березень 2012, 18:59:21И необлагаемый лимит в евро. 200 евро было. Но поднимали. И не раз вроде. Вот сейчас в законе в упор не могу увидеть 200, но вижу 1000 евро (и не более 100 кг):
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2681-14 (статья 4)
Це все правильно, там просто вказано, що до 1000 євро 20% + ПДВ, більше - вже як для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності
А от далі стаття 8:
ЦитатаОсобливості оподаткування окремих товарів та
               транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються)
               громадянами на митну територію України

    При ввезенні  на  митну  територію  України  звільняються від
оподаткування
:

     1) товари, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро,
а  загальна  вага  не перевищує 50 кг
,  що ввозяться громадянами у
супроводжуваному   багажі   (за   умови   усного    декларування),
пересилаються  в  несупроводжуваному багажі та надходять на адресу
громадян у міжнародних поштових відправленнях;

ЗІ Я просто на ебеї вже кілька разів брав і є знайомий, який активно затоварюється за кордоном, тому слідкую за цим

SilverK

Цитата: user_lol від 27 Березень 2012, 19:16:12Я просто на ебеї вже кілька разів брав і є знайомий, який активно затоварюється за кордоном, тому слідкую за цим
А які товари брав, якщо не секрет, і на яку суму?

200 Евро - ліміт... зрозуміло..

Edd.Dragon

Цитата: user_lol від 27 Березень 2012, 19:16:12
Це все правильно, там просто вказано, що до 1000 євро 20% + ПДВ, більше - вже як для суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності
А от далі стаття 8:
ЗІ Я просто на ебеї вже кілька разів брав і є знайомий, який активно затоварюється за кордоном, тому слідкую за цим
О точно. Ненавижу эти законы читать. От труднопроизносимых пустых, но длинных фраз глаза раком становятся.

Так а подожди. А если купил ноут за полторы штуки евро (везу не сам - посылкой), то что получается?

SilverK

ЦитатаОподаткування товарів, які безпосередньо ввозяться (пересилаються) громадянами в супроводжуваному (несупроводжуваному)  багажі, пересилаються в міжнародних поштових відправленнях, надходять на адресу громадян у міжнародних експрес-відправленнях або у вантажних відправленнях, сумарна митна вартість  яких  перевищує  1000  євро  та/або  загальна  вага яких перевищує  100  кг,  здійснюється  за  умови  оформлення вантажної митної  декларації  та митного оформлення в порядку, передбаченому для  суб'єктів  зовнішньоекономічної  діяльності у разі здійснення операцій з імпорту, з поданням дозволів (ліцензій) та сертифікатів відповідності  чи  свідоцтв про визнання іноземного сертифіката, у випадках,     установлених     законодавством     для    суб'єктів зовнішньоекономічної  діяльності.  {  Частина  третя  статті  4  в редакції Закону N 272-VI ( 272-17 ) від 15.04.2008 }
Тільки я не знаю, які це об'єкти зовнішньоекономічної діяльності. ;)

user_lol

Цитата: Катарина Сергій від 27 Березень 2012, 19:30:00
А які товари брав, якщо не секрет, і на яку суму?
Купую на ебеї телефон за 1500 грн + 300-350 грн. доставка=1850 з доставкою. В нас такі 2100 і вище. Знайомий возить одяг, мобілки, різну дешеву електроніку.
Цитата: Edd.Dragon від 27 Березень 2012, 19:37:11
Так а подожди. А если купил ноут за полторы штуки евро (везу не сам - посылкой), то что получается?
+44%  :(
Цитата: Катарина Сергій від 27 Березень 2012, 19:54:51
Тільки я не знаю, які це об'єкти зовнішньоекономічної діяльності. ;)
податок ще дорожче

Edd.Dragon

Цитата: user_lol від 27 Березень 2012, 20:08:57+44%
Не.
0-200 - 0%
200-1000 - 40% (или может 0.2*0.2 = 44%)
1000+ - сколько?

Если те же 44%, то в общем-то этот предел ничего не значит. Или там в другом чем-то геморой?

SilverK

Цитата: user_lol від 27 Березень 2012, 20:08:57Знайомий возить одяг, мобілки, різну дешеву електроніку.
І багато він затарюється? А звідки везе? Якщо я не помиляюся, то єбей - американьский магазин, але там можуть продавати товари і з інших країн... то він як їде в якусь країну, шукає чи є в цій країні продавці даного товару (я про ebay), бере їх та везе сюди?

user_lol

#18
Цитата: Edd.Dragon від 27 Березень 2012, 20:11:45
1000+ - сколько?

Если те же 44%, то в общем-то этот предел ничего не значит. Или там в другом чем-то геморой?
Більше 1000 тих же 44 %, якщо товар є неподільним (плазма, ноутбук, телефон). Якщо кілька товарів на таку суму - ставка інша
Цитата: Катарина Сергій від 27 Березень 2012, 20:16:08
І багато він затарюється? А звідки везе? Якщо я не помиляюся, то єбей - американьский магазин, але там можуть продавати товари і з інших країн... то він як їде в якусь країну, шукає чи є в цій країні продавці даного товару (я про ebay), бере їх та везе сюди?
Не багато. Китай, Корея, США. Через USPS відправляє почтою до 200 євро. Дорожче немає сенсу брати

Edd.Dragon

Цитата: Катарина Сергій від 27 Березень 2012, 20:16:08
І багато він затарюється? А звідки везе? Якщо я не помиляюся, то єбей - американьский магазин, але там можуть продавати товари і з інших країн... то він як їде в якусь країну, шукає чи є в цій країні продавці даного товару (я про ebay), бере їх та везе сюди?
Если ты САМ едешь, то можешь провозить как ЛИЧНЫЕ вещи (не всё, но одежда, ноут, телефон - входят в список) без налогов дороже 200 евро. Но если ты везешь кучу всякого, то понятно, что как личные вещи, контейнер шмоток или телефонов никто не пропустит.

А так разговор касается именно посылок.

SilverK

Хоч це і не купівля, але все ж таки: припустимо, що закордонний магазин робить акцію, в якій пропонує дорогуще залізо, до прикладу весь системник, в подарунок (не смійтеся, це ж не Україна). Щасливчик з України виграє таке добро і йому надсилають подарунок, то цей щасливчик також має заплатити 20-44% за свій подарунок чи ні? ???

user_lol

Думаю так, оскільки у декларації вони вкажуть реальну ціну, тому як на цю суму він буде застрахований

SilverK

Оце подарунок получиться... жесть. Блін, їду я з тої країни ;) Тут хіба якщо красти, то можна вижити... >:(

Edd.Dragon

#23
Цитата: Катарина Сергій від 30 Квітень 2012, 00:19:22
Оце подарунок получиться... жесть. Блін, їду я з тої країни ;) Тут хіба якщо красти, то можна вижити... >:(
Ну налоги в любой стране платить надо. И с подарков тоже.

У нас то принято: "под подарком понимается приобретение товара за 1 грн". И ты не подарок получил, а купил с НДС, как обычно. И подаривший магаз оформляет это как скидку почти на 100%, т.е. убыток себе. Все довольны.

Если по такой же схеме и забугорный подарок, то платить не за что будет. Но вот и страховочка "нулевая" при отправке, так что, если сопрут - увы.

slava_tor

Цитата: Катарина Сергій від 30 Квітень 2012, 00:19:22
Оце подарунок получиться... жесть. Блін, їду я з тої країни ;) Тут хіба якщо красти, то можна вижити... >:(
Сергiй, пам'ятаеш перед початком серii "НашаРаша" - "Мы живем в великой стране, ведь только у нас...", i цим все сказано.

р.s. за кордоном пiд час розпродажу можна класну куртку купити за 5€ i виходити декiлька сезонiв, а в нас еквiвалентно гамнянi носки за 5грн. - ось i виходить шо "борода".
бери что хочешь и никому не отдавай...

SilverK

А так і є... Як би це не було сумно... Далеко від Росії ми не втекли :( >:(

slava_tor

Цитата: Катарина Сергій від 30 Квітень 2012, 08:41:57
А так і є... Як би це не було сумно...
+1  :-[

ЦитатаДалеко від Росії ми не втекли :( >:(
а тікати то нікуди не треба - треба щоб хоть трішки за людей думали... все зміниться колись
... а ле ні, тре тікати ;D
бери что хочешь и никому не отдавай...